Skocz do zawartości

Wyświetlacz główny i ustawienia asystenta


esoxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


od jakiegoś tygodnia użytkuję służbowy samochód zapewniony przez pracodawcę - G20; 320xDrive; 2020.

Samochodem jeździ się dość przyjemnie, natomiast są dwie, trzy drażniące mnie rzeczy :

1. Start stop engine - pewnie nie jestem wyjątkiem jak powiem, ze mnie to drażni, u kolegów którzy maja starsze roczniki G20 (wypust z początku roku, ewentualnie końcówka zeszłego) - po lewej stronie od drążka zmiany biegów znajduje się wyłącznik tego trybu. Ciekaw jestem na ile jest to opcjonalne wyposażenie a na ile mus, pewnie z uwagi na konieczność bycia eko, co ewentualnie producent narzuca użytkownikowi. Jak to jest ?

2. Interesują mnie obroty pojazdu, znacznie bardziej niż charge i wykorzystanie mocy silnika - mniej więcej co trzy, cztery starty silnika następuje reset ustawień, które robię zaraz po wejściu do samochodu. Ustawiam obrotomierz, 3-4 starty silnika (z przycisku, po powrocie do auta) i myk - charge i power wraca w miejsce obrotomierza ... nie zapamiętuje mi tego ustawienia nawet mimo utworzonego konta użytkownika.

3. Ingerencja w układ kierowniczy przy zmianie pasa - o ile wszystkie inne irytujące ustawienia związane z ingerencją w układ kierowniczy po odznaczeniu są zapamiętywane i nieaktywne, o tyle ta przy zmianie pasa przy każdym odpaleniu silnika wraca do początkowych ustawień (włączona). Jest na to jakiś sposób ?


Przepraszam jeśli pisze w złym dziale, starałem się dopasować coś możliwie bliskiego moim problemom :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.