Skocz do zawartości

[E90] Przełącznik świateł - czy tak ma być?


Fieras

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji, chciałbym przywitać się ze wszystkimi na forum :) Cześć, jestem Adam.


Dziś kupiłem BMW E90, jakoś nic mnie nie tchnęło, żeby sprawdzić światła, ponieważ ustawione były na A i świeciły, poza tym samochód pół roku temu przeszedł przegląd. Jak zacząłem się nim na spokojnie bawić, zauważyłem, że nie mogę ręcznie włączyć świateł mijania. Pokrętło nie klika przy przekręcaniu z pozycyjnych na mijania. Czy może to wskazywać na uszkodzone pokrętło? Można je wymienić bez zabawy w kodowanie/programowanie? Manetka świateł długich też dziwnie się zachowuje. Do tyłu włącza na przytrzymanie (tak powinno raczej być), a do przodu nie włącza nic. Jakiś pech z tymi światłami :(

Czy mógłby ktoś mi powiedzieć, co zrobić/sprawdzić/wymienić?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zmiana włącznika nie wymaga kodowania , manetka od długich działa prawidłowo .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ruch manetką w kierunku zegarów - mruganie długimi , lub włączanie asystenta świateł jeśli go masz ?

Ruch manetką do siebie włącza długie na stałe .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.