Skocz do zawartości

Przed Lift na lift kierunkowskazy


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Posiadam bmw e90 z 2006 roku 2.0i przed Lift

Trafiła mi się okazja aby przerobić ja na lift lampy przód maska grill klapa tył i tylne światła..

Wszystko ładnie pięknie zrobiłem przed Lift ale... Po odpaleniu auta wyskakuje błąd jakby nie było kierunków przy skręcanie w lewo bądź prawo używając kierunku migaja w tempie spalonej jednej żarówki i przy odpaleniu migaja 13-15razy.. Dodam jeszcze że jadąc autem co dwie minuty same mruga raz najpierw lewa później prawa.. Teraz moje pytanko czy można wgrać tylko rezystory czy trzeba jechać do jakiegoś speca? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najprościej Wykodować sprawdzanie żarówek NCS EXPERTem , tylko wtedy nie będziesz miał informacji jeśli się spali .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykodowanie pomoże aby świeciły w normalnej prędkości? Czy trzeba rezystory wgrywać? Bo słyszałem teorie że ledy biorą mniejszy prąd i dlatego autku wydaje się że nie ma go bądź jest spalony a tak naprawdę wszystko działa przed chwilą przeszedłem przegląd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wykodowanie pomoże aby świeciły w normalnej prędkości? Czy trzeba rezystory wgrywać? Bo słyszałem teorie że ledy biorą mniejszy prąd i dlatego autku wydaje się że nie ma go bądź jest spalony a tak naprawdę wszystko działa przed chwilą przeszedłem przegląd

Tak jak wykonujesz sprawdzanie na zimnym i ciepłym (kalt,warm Überwachung) to będą ledy świecić prawidłowo i nię będą mrugać jak są wyłączone .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.