Skocz do zawartości

E91 318i nie rozwiazany problem centralnego zamka


marton4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Proszę moderatorów o nie usuwanie tego tematu bo na forum identycznego problemu nie ma. Otóż zacznę od początku. Centralny zamek działa z kluczyka, działa rośniesz przycisk w kabinie otwiera i zamyka wszystko ok. Zamyka się tez po ruszeniu auta oraz zgaszeniu i wyjęciu kluczyka, natomiast nie reaguje na pilota. Pilot sprawdzany i na pewno się łączy z autem. Po zamknięciu auta kluczykiem i odczekaniu pięciu minut, naciskając przycisk otwierania na pilocie włącza się podświetlenie przycisku start stop i drygną Skazówki od prędkościomierza i obrotomierza oraz słychać delikatne tykniecie gdzieś w okolicy radia. Teraz napisze co zostało zrobione. Kable w klapie prawa i lewa wiązka były lekko naderwane i zostały naprawione , bezpieczniki wszystkie ok, wymieniłem wzmacniacz diversity i tez nic nie pomogło. Wymieniłem akumulatorek w kluczyku, nadal to samo. Dziś zaobserwowałem ze nie podgrzewa ni się tylna szyba , może to jakiś trop :?: Hmmm już nie wiem. Komp był podłączany i nie wykazał nic związanym z tym problemem. Wzmacniacz Diversity mam do sprzedania jak by ktoś potrzebowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z garażu, naprawiłem tylko ogrzewanie tylnej szyby, powodem był przekaźnik. Ale nadal nie zamyka ani otwiera się z pilota. Jak przytrzymam dłużej przycisk pilota to gaśnie i zapala się podświetlenie start stop. Musze poszukać jakiegoś fachowca bo w tym temacie to za dobry nie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam u mnie okazało się że jest przerwany kabelek przy klapie po wymianie wszystkich wszystko śmiga :D Objawy to-

-brak centralnego z pilota

-gubienie fal radiowych

-Proponuje wszystkim zacząć od kabelków w gumie które łaczą klape z nadwoziem pozdrdo mam nadzieję że pomogłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.