Skocz do zawartości

Interfejs diagnostyczny kodowanie auta


Foxxy241

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy to odpowiedni dział, ale szukam interfejs diagnostyczny do kodowanie auta na wejście obd2 poprzez aplikację czy coś innego obojętnie byle było fajne w obsłudze. Widziałem facet miał na tablecie fajny sprzęt i mówił, że nie jest to drogi interes do 1000 zł około można kupić na jakieś mniej więcej dla siebie funkcje do zabawy mogę tyle przeznaczyć. Szukam głównie do odblokowywania funkcji w samochodzie które są poblokowane bądź można je dodać. Głównie do auta BMW najlepiej do każdej marki nie przez kabel bo go mam i tak średnio mi te kodowanie idzie. Na internecie widziałem szukanie auta i pokazuje obrazek i potem opcje kodowanie, diagnostyka i tak dalej .


Jeżeli macie jakiś sprzęt tak do 1000 +/- do polecenia do kodowania o diagnostyki to będe wdzięczny nie musi być tablet w pakiecie czy coś bo mam swój osobiście dość dobry samo urządzenie, żebym mógł podłączyć do tabletu. Wiem, że można wykupować wersję jakieś pro, ale czy warto coś takiego robić czy jest sprzęt gdzie bez tego też można wiem jak się przeznaczy 5000,10000 to będzie wszystko , ale na co to komu.


Na przykład. https://allegro.pl/oferta/obdeleven-ultimate-edition-narzedzie-diagnostyczne-11977113431?offerId=11977113431&inventoryUnitId=c0DEwJAn3KP9NHyjyaXmWA&adGroupId=ZjVlNzVmMWYtNzdhMC00YTc5LWIyY2UtZDk4YTliOTc2M2JkAA&campaignId=NTE1NmNlN2EtZmUwMS00NjdiLThhMzktZThhOTNmZDI3NDViAA&sig=91b5003103b99cc9ebf120b98407b239&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=wybrane&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=ads&gclid=CjwKCAjwgaeYBhBAEiwAvMgp2lWfVzvMfOMv0-34kCwVq8yOB0SzODPxpGJFhYQSJa-r38tkZtyWLxoCknwQAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.