Skocz do zawartości

BMW X5 PDC przednie czujniki parkowania


kierowcabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem.Na jakiej zasadzie działa przedni PDC ( to znaczy czy jest jakiś przełącznik bo nie działa mi przód i chce to ogarnąć w końcu bo dzisiaj bym lekko przytarł auto przez ścianę pod Tesco.Jak się przybliżam do ściany to jest zero reakcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

PDC ma dwie opcje pracy 8 wandler/4 wandler. 4 albo 8 czujników. Jesli instalacja jest ok, to moze jest zle zakodowany modul PDC? Jakie masz bledy????

 

pozdro

B.

CARFIX BMW

Pełny serwis pogwarancyjny.Kodowanie i programowanie, indywidualizacja ustawień. Aktualizacja oprogramowania. Dostęp do serwera online(OSS),ASAP oraz Werkstatt information recherche (WIR). Cześci nowe - parts sales support (PASS) i używane do BMW.

Szczecin ul.Mieszka I 61a

Tel.692377209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje podjechać do nas wawie podlaczymy pod ISID i bedzie wiadomo gdzie problem

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie mam problem.Na jakiej zasadzie działa przedni PDC ( to znaczy czy jest jakiś przełącznik bo nie działa mi przód i chce to ogarnąć w końcu bo dzisiaj bym lekko przytarł auto przez ścianę pod Tesco.Jak się przybliżam do ściany to jest zero reakcji.

PDC automatycznie zaczyna działać dopiero po włączeniu wstecznego - czyli jeśli zaczynasz jazdę do przodu to są nieaktywne. Po przejechaniu metra do tyłu masz aktywny tył + przód. Możesz wymusić działanie przyciskiem nad popielniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.