Skocz do zawartości

ASC - problem z przyciskiem /proszę o pomoc


malarz84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przy wyciąganiu poraz -enty konsoli srodkowej (ramka od popielniczki). Prawie za kazdym razem "wyrywałem" kostke z przycisku ASC bo przewody byly max krotkie.

przy ktoryms razie okazalo sie ze wlasnie ta kostka skladająca sie z 4 przewodów się uszkodzila

przez jakis czas przycisk działał normalnie ale przestało działać podswietlenie (zauwazylem ze brązowy przewód sie wysuwal z wtyczki, mysle ze wlasnie to bylo przyczyną)

Pare dni temu znowu rozebralem konsole i okazalo sie ze wszystkie przewody "wyszly" z wtyczki, nie wiem czy ktos z was miał okazję ją widziec ale wydaje mi się ze naprawda "odpada"

 

http://img228.imageshack.us/img228/2871/06insertascbuttonintore.th.jpg

 

- teraz przycisk nie jest podswietlony i nie dziala mimo ze przewody są "wsadzone" tak jak byc powinny (bardzo mozliwe ze zrobilo sie gdzies zwarcie)ASC jest właczony - kontrola trakcji działa normalnie ale nie można jej wyłączyć

 

- i teraz ptanie do was czy zacząc od bezpieczników ?

ABS, ASC 12,33,42,53,56

 

na dniach dostane nową koste + przewody o dlugosci 2m wiec zrobie to raz a dobrze

i pytanie - jak byscie do tematu podeszli ?

 

z gory dzięki

pozdr

GRzechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Bezpieczniki sprawdzić to chyba raczej nie jest problemem prawda? ale wydaje mi się ze to raczej nie bezpiecznik bo piszesz ze kontrola działa.Raczej bym szukał w źle włożonych przewodach w kostkę, a jeśli nie to może wyrwałeś jakiegoś pina z włącznika, a jeśli nie to może te przewody są gdzieś dalej jeszcze łączone i jak wyciągałeś konsole to je rozpiąłeś..poszukaj gdzes w tych stronach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.