Skocz do zawartości

PDC E46 320d - zero reakcji


blast

Rekomendowane odpowiedzi

witam u mnie podobnie było wymieniłem czujnik i wszystko gra ,lecz dalej pika jak by błąd był na kompie wyszło że czujniki są sprawne ,jest jakiś błąd czujnik przekładni głównej zwarcie do masy co to może być

czy to ma powiązanie z PDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czujnik przekładni głównej ? domniewem, że to jest wolnosłowne tłumaczenie z niemieckiego z tłumacza google, więc nie wiadomo jak na to patrzeć, wydaje mi się, że może to mieć coś wspólnego z czujnikiem biegu wstecznego, ale jeśli się zapalają lampki od wstecznego to już raczej ta myśl odpada. Druga opcja to przerwa na wiązce od wszystkich czujników, sprawdziłeś ją przy okazji wymiany ?

 

PS: Ten błąd Ci sie pojawia jak rozumiem z zakładce dotyczącej PDC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
ostatnio zauważyłem taki myk ,postawie samochód na parkingu z rana jest upał nagrzeje furę ,wsiadam po 8 godzinach myk pyk PDC działa i tak za każdym razem gdy tylko się mocno rozgrzeje od słońca tył auta ,po jakimś czasie już nie działa do czasu ponownego postoju w słońcu . od ostatniej wymiany zepsutego czujnika nic przy tym nie grzebałem ,co wy na to słońce ma wpływ na czujniki?? może są zawilgocone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam. Jestem nowym forumowiczem. Wiem ze od ostatniej wiadomosci w tym temacie troche minelo. Ale szukajac w internecie nie znalazlem zadnej odpowiedzi na dolegliwosc mojego pdc. Otoz przechodzac do sedna, gdy kupilem auto pdc nie dzialalo byly walniete 3 czujniki. Kupilem 3 chinole i ku memu zdziwieniu pdc nie dawalo dzwieku ostrzegawczego ze pdc nie dziala. Pomyslalem ze jest wszystko ok ale czujniki okazaly sie slepe. Gdzies wyczytalem ze zewnetrzne czujniki musza byc orginalne bo inaczej bd slepe. Wiec zakupilem orginalny (uzywany) czujnik i pdc dziala. Niestety tylko na wlaczonym zaplonie, gdy odpale silnik czujniki wariuja, raz piszcza wolniej raz szybciej jakby widzialy przeszkode. Spotkal sie ktos kiedys z takim czyms? Dodam ze wszystkie pstrykaja. Nie sprawdzalem ich pod kompem bo moja inpa nie chce odpalic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.