Skocz do zawartości

Kontrolka Air bag'a się pali - coś nowego-POMOCY


Mosin007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam bmw E39 2.8 1996 R. Kedyś zapaliła mi się kontrolka Air bag skasowałem ją i po jakims czasie znowu się zapaliła. I przez długi czas nic z tym nie robiłem, auto było parę razy u mechanika i raz u blacharza. Pojechałem dzisiaj na komputer i nie udało się skasować błedu "6" od prawego napinacza pasa (pasażera). Zajrzałem pod siedzenie i zauważyłem że pomaranczowa wtyczka jest wypięta. Pomyslałem że to jest przyczyna problemu ale gdy chciałem ją wpiąć do napinacza tam już była wpięta żółta o takim samym kształcie (jedynie róznica w kolorze). Czy ktoś wie dlaczego tam są dwie wtyczki???? Dodam że na żółtej był znaczek coś w rodzaju kierownicy. Patrzyłem od strony kierowcy to do napinacza jest wpięta pomarańczowa. nie wiem co o tm myśleć. Pomocy pease!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Jesli ja przepniesz to i tak bład nie zniknie bedzie trzeba ko skasowac na kompie. Proponuje jechac pod kompa powiedzieć zeby skasowali bład ewentualnie przepieli wtyczkę i potem skasowac zobaczysz czy bedzie po tym zabiegu ok

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołączę się do tematu by nie tworzyć nowego i to bardzo podobnego. Miałem moment że paliła mi się kontrolka Air Bag, podłączyłem pod komputer i wywaliło błąd który dał się usunąć. Po dosłownie dwóch dniach znowu się pojawiła;/ co to może być. dołączam link z diagnostyki

 

http://img9.imageshack.us/img9/5730/beztytuu7i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu by nie tworzyć nowego i to bardzo podobnego. Miałem moment że paliła mi się kontrolka Air Bag, podłączyłem pod komputer i wywaliło błąd który dał się usunąć. Po dosłownie dwóch dniach znowu się pojawiła;/ co to może być. dołączam link z diagnostyki

 

wygląda na problem ze stykiem (resistor too large) a to jest poduszka przednia lewa czyli chyba od kierowcy więc może być coś z taśmą w kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.