Skocz do zawartości

swieci sie kontrolka asc i abs.systemy nie dzialaja


byku0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z abs asc od czasu do czasu zapalały mi się te kontrolki i gasły ciągle jeździłem po mieście dziś wyjechałem w trasę i jest problem z pedałem hamulca przy hamowaniu ze 90km-130km załączą się abs i wypycha pedał czy to wina czujnika?? czy czegoś innego?? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Panowie BMW E39 530d 2000r problem jest z ABS-em po odpaleniu auta działa ale jak tylko dotknę hamulca czuć jak pedał drży i trochę przycisnę tak do 50km/h czuć jak przyblokuje któreś kolo i zapalają się kontrolki jak sprawdzałem inpa prędkość obrotowa kół to lewe wariuje czyli wszystkie 3 kola maja stalą prędkość a lewe sobie skacze i wywaliło takie błędy. Co o tym myślicie?

http://images33.fotosik.pl/470/64c67f5f2be64c32m.jpg

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam mam bmw e46 320d dziś skusiłem sie by zrobić parę bączków i co wyskoczyły mi dwie kontrolki abs i asc i nie chcą zgasnąć i tu moje pytanie czy jest szansa ze dostala sie gdzies woda i przestalo dzialac czy poprostu cos sie uszkodzilo i czekaja mnie koszty za pomoc dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
podepnij pod kompa bo bez tego to można gdybać.

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
niska tem. może wpływać na prace czujników... z reguly ciezko stwierdzic ze czujnik jest na wykonczeniu...wart sprawdzić przede wszystkim same czujniki czy nie są zabrudzone (przeczyscic wtyczki, gniazda, zakonserwowac ). jest to jeden z powodów nie dzialanie asc i abs ale niestety najczestszym jest zepsucie czujników a wtedy do kompa i spr ktory...no i sterownink bo e39 sa ponoc wadliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.