Skocz do zawartości

Telefon


Kyokushin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie telefonu w E39 1996.

 

Na wstępie powiem że mam nieoryginalne radio i nie działa głośnomówiący. Dzwonić odbierać można normalne przes aparat, ale:

 

Telefon nie dzwoni jak ktoś do mnie dzwoni oraz co gorsza po 3 dzwonkach sam się odbiera.

 

Mam więc 2 pytania.

1) Co zrobić żeby się sam nie odbierał?

2) Co zrobić żeby dzwonił gdy przychodzi do mnie połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam podpinam sie pod temat i mam pytanie.....czy za kazdym wylaczeniem zaplonu trzeba wpisywac kod pin...zaznaczam tel.orginalny w bmw e-39 bo u znajomego tak jest nie wiadomo co z tym zrobic a to troche denerwuje szczegolnie w miescie ze czesto wyl.sie samochod.Moim zdaniem powinna sluchawka miec podtrzymanie napiecia zeby stale kodu nie wpisywac ...jak to jest...moze trza jakos ustawic.. :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinam sie pod temat i mam pytanie.....czy za kazdym wylaczeniem zaplonu trzeba wpisywac kod pin...zaznaczam tel.orginalny w bmw e-39 bo u znajomego tak jest nie wiadomo co z tym zrobic a to troche denerwuje szczegolnie w miescie ze czesto wyl.sie samochod.Moim zdaniem powinna sluchawka miec podtrzymanie napiecia zeby stale kodu nie wpisywac ...jak to jest...moze trza jakos ustawic.. :?:

 

a) powinna byc opcja w telefonie nie wymagaj kodu pin

b) jesli nie ma to po prostu wylaczyc kod PIN na karcie korzystajac z innego aparatu gsm

 

oczywiscie jest to niebezpieczne, naraza nas na koszty w przypadku utraty takiej karty (zawsze mozna zalozyc limit kwotowy)

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlozylem nowiutką karte simplusa do centralki w bagazniku.. i na sluchawce po wlaczeniu wyswietla sie "nich standard" czy cos takiego.. ale telefon działa i wszystko fajnie... ale nie moge wejsc do menu i nic zmienic :| ..ktos mial taki problem??
E39 540iA ... Kocham i Szanuję... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinam sie pod temat i mam pytanie.....czy za kazdym wylaczeniem zaplonu trzeba wpisywac kod pin...zaznaczam tel.orginalny w bmw e-39 bo u znajomego tak jest nie wiadomo co z tym zrobic a to troche denerwuje szczegolnie w miescie ze czesto wyl.sie samochod.Moim zdaniem powinna sluchawka miec podtrzymanie napiecia zeby stale kodu nie wpisywac ...jak to jest...moze trza jakos ustawic.. :?:

 

a) powinna byc opcja w telefonie nie wymagaj kodu pin

b) jesli nie ma to po prostu wylaczyc kod PIN na karcie korzystajac z innego aparatu gsm

 

oczywiscie jest to niebezpieczne, naraza nas na koszty w przypadku utraty takiej karty (zawsze mozna zalozyc limit kwotowy)

 

Udalo sie telefon dziala teraz OK

Edytowane przez zbigniewst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam pytanko. mój brat prosił żebym napisał o jego problemie w E39 530. Jego telefon działa bez problemu, ale po włączeniu głośnomówiącego on wszystko słyszy, a rozmówca jego nie. Czy to możliwe że jakiś mikrofon jest wyłączony? czy wiecie jak go włączyć?

 

piszę tutaj, bo nie chcę zakładać nowego tematu.

 

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich, i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnosnie wlozenia karty SIM do tel w BMW 530d pod lokietnikiem. Tam sie wklada cala karte bez wylamywania PINA czy jak ???? bo mi sie wydaje ze chyba cala karte ???

Chce dzis sobie kupic Simplusa i nie wiem czy wylamac go czy w calosci wlozyc ??

 

dzieki z gory za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, do podłokietnika wkładasz całą kartę (wielkości karty kredytowej). W żadnym wypadku nie wyłamuj małej karty SIM z dużej :nienie: - wtedy nawet jak ją włożysz na miejsce - po wyłamaniu nie będzie działać :duh: . Wiem to z autopsji :mad2: .

 

Ja mam simplusa w moim podłokietniku i wszystko działa miodnie. :cool2:

 

A co do ustawień i wcześniejszych pytań kolegów, to jeśli chodzi o archaiczny telefon "BMW Autotelefon (GSM)" z kartą w podłokietniku (mam go w moim aucie z 1996r.), to mam do niego instrukcję, z niemieckim też nie mam problemów więc chętnie pomogę.

 

Pozdrawiam :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam. Mam pytanko. Moja benia ma instalkę do tel czyli (antena w szybie centralka w bagarzniku obsługa w kierownicy i radiu) Brakuje słuchawki w podłokietniku (pod podłokietnikiem instalacja jest rozprowadzona) Pytanie brzmi czy jak podepnę słuchawkę to komas ruszy? Mam możliwość kupna z rozbitka tylko nie wiem czy to co jest w moim autku wystarczy??? Prosże o podpowiedz. I jeszcze małe pytanie czy w tych oryginalnych tel istnieje możliwość ustawienia polskiego menu??? Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze małe pytanie czy w tych oryginalnych tel istnieje możliwość ustawienia polskiego menu??? Dziękuję z góry i pozdrawiam.

 

W tych najstarszych modelach - ja mam auto i tel. w nim z 1996 roku - na pewno nie ma takiej możliwości... może była w autach z polskiej sieci dealerskiej, ale tego już nie wiem, ja auto ściagałem z Rajchu.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu telefonu w podłokietniku. Jest tam miejsce na motorolę V50 i wszystko działa. Taki telefon choć stary ale posiadam. Mam tylko problem z przekładaniem karty z jednego telefonu do tego w podłokietniku. Może ktoś miał taką sytuację co dalej zrobić, aby nie przekładać karty do drugiego telefonu. Dzięki za podpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu telefonu w podłokietniku. Jest tam miejsce na motorolę V50 i wszystko działa. Taki telefon choć stary ale posiadam. Mam tylko problem z przekładaniem karty z jednego telefonu do tego w podłokietniku. Może ktoś miał taką sytuację co dalej zrobić, aby nie przekładać karty do drugiego telefonu. Dzięki za podpowiedź.

 

Jesli masz telefon w sieci ERA, mozesz miec ''era tandem'', dwie karty sim z tym samym numerem, ale zawsze dziala tylko jeden telefon. http://www.era.pl/pl/indywidualni/uslugi-porady/polaczenia/tandem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinając siępod temat pytam o telefon w swojej 528iA 96r.U mnie karte wkłada sie pod telefonem.Ale jeszcze nie uruchamiałem bo chce kartę tandem z ery wykupić.Pytanie dotyczy czy te telefony wszystkie nie posiadają simlocka.??? Jeśli nie posiadaja to jadę do ERY po karte za 60zł.Bo widzę wszyscy wsadzają simplusy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze małe pytanie czy w tych oryginalnych tel istnieje możliwość ustawienia polskiego menu??? Dziękuję z góry i pozdrawiam.

 

W tych najstarszych modelach - ja mam auto i tel. w nim z 1996 roku - na pewno nie ma takiej możliwości... może była w autach z polskiej sieci dealerskiej, ale tego już nie wiem, ja auto ściagałem z Rajchu.

 

Pozdrawiam :)

 

mozna ustawic PL to jest na karcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinając siępod temat pytam o telefon w swojej 528iA 96r.U mnie karte wkłada sie pod telefonem.Ale jeszcze nie uruchamiałem bo chce kartę tandem z ery wykupić.Pytanie dotyczy czy te telefony wszystkie nie posiadają simlocka.??? Jeśli nie posiadaja to jadę do ERY po karte za 60zł.Bo widzę wszyscy wsadzają simplusy.

 

mozesz kupic....org.simloka nie maja :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie w Erze. Telefon posiadam w ORANGE.

 

w duzej karcie podklejasz mala i wszystko ok :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.