Skocz do zawartości

Problem z mulf2


Grapplerr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z mulfem w jedynce z 07r, radio prof , z fabrycznym auxem i usb .

Przegrzebałem chyba wszystkie wątki w tym temacie , odłączałem moduł i ponownie podłączałem , patrzyłem czy dobrze siedzi światłowód w zaślepce nad nogami kierowcy.

Dalej usterka nie rozwiązana.

W radiu nie wyświetla mi się opcja phone usb i aux .

po podpięciu kabla aux czy pendriva nie ma żadnej reakcji .

Moduł jest ciepły ale ciężko określić go jako grzejący się , radio mi nie wariuje żadnych objawów uszkodzonego mulfa nie mam. Z tematów odnośnie tego problemu wywnioskowałem , że popsuty mulf odcina głośniki , wyłącza radio . U mnie nic takiego się nie dzieje.

Przy samym module widziałem , tylko brak przewodu antenowego .

Byłem również na kompie , człowiekowi udało się tylko to aby pojawiła się opcja phone której nie da się wybrać .

Podobno komputer nie widzi modułu .


Nie wiem czy istotną informacją jest to , że w samochodzie był przez chwile zwykły akumulator zamiast agm , który się rozładował do zera na samochodzie. Od tamtego momentu wydaje mi się , że rozkodowała się funkcja odprowadzania światłami .


Czy ktoś miał podobny problem , bądź wie jak go rozwiązać ?


Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.