Skocz do zawartości

[E39] Podłączenie telefonu BMW Motorola do instalacji MK3


feliks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem w swoim E39 fabrycznie instalację zwykłego radia na kasety, bez zmieniarki czy jakichkolwiek innych elementów w bagażniku. Kupiłem i zamontowałem instalację systemu MK3 i mam teraz monitor 16:9, z radiem, GPS i zmieniarką CD w bagażniku. Potem dokupiłem sobie podłokietnik z przewodowym telefonem Motorola. Ma on w zestawie pod spodem jakiś moduł GSM Motoroli, który powinien być podłączony do instalacji w aucie jakąś grubą, dwurzędową wtyczką, która ma 18 pinów. Jednak nigdzie pod podłokietnikiem w tunelu takiej wtyczki nie widzę.

 

Z tego co szukałem z internecie, powinien być dodatkowy przewód (dodatkowy oprócz głównej wiązki w tunelu, która m.in. zawiera przewody od głośników) i ten przewód powinno się poprowadzić i podłączyć do schowka w bagażniku (tego schowka gdzie moduł radia gps tv itd.) i powinien być tam umieszczony osobny moduł który obsługuje telefon.

 

Moje pytanie jest takie, jaki przewód i jaki moduł powinienem szukać i jak to potem podłączyć do instalacji systemu MK3, aby na monitorze pojawił mi się moduł telefonu.

 

Telefon (słuchawka) Motorola nr 84118385748

Moduł GSM Motorola nr 84216919778

 

Załączam link do galerii zdjęć pokazujących ten telefon i przewody

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.