Skocz do zawartości

Doposażenie e61 w zestaw hands free ( bluetooth)


kaco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Auto to LCI z 2007 roku. Nie mam bluetootha i chciałbym takowy dołożyć. Samochód wyposażony w USB i aux i do tego jest mulf2 ale bez funkcji bluetooth. Moduł zamontowany jest pod kołem zapasowym. Z tym wyszedł z fabryki. Byłem z tym tematem w aso w lubliniei tam powiedzieli że można dołożyć zestaw o nr 84 64 0 441 949. Jest to hands free czyli okablowanie, śrubki, antena mikrofon. Ale jak powiedzieli nie będzie współpracował z moim mulfem i trzeba dokupić moduł bluetooth. Fajnie że dostałem listę z numerami modułów które będą odpowiednie do tego auta. Modus zgodny ze specyfikacją znalazłem już na allegro. I teraz zasadnicze pytanie. Czy tamten mulf zostaje tzn ten od usb i dokładamy drugi czy wymieniamy ten co mam ma wyjście na USB i bluetooth ale anteny do niego nie ma. Dodam iż mulf2 bluetooth który kupiłem po nr części ma wyjście tylko na antenę bluetooth jest to Basic. Może ktoś podpowie czy będzie to hulać bo zestaw doposażenia czyli wiązka mikrofon i antena kosztuje a ASO 480 zł. Za moduł zapłaciłem 400 ale mogę go zwrócić. Z kolei po nr vin w aso w Warszawie powiedzieli że nie da się tego auta doposażyć w bluetooth. Jednostka to CCC. Vin CU 00658. pomożecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.