Skocz do zawartości

E83 bluetooth - usuwanie listy sparowanych telefonów


deebee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po przeszukaniu forum nie znalazłem niestety stricte pasujących wątków, zatem pozwalam sobie założyć nowy.

 

W moim X3 E83 (2007) po zakupie bezproblemowo sparowałem z modułem bluetooth 2 telefony: Samsunga Galaxy S3 Mini żony i mój iPhone 5s. Samsung działał tylko jako zestaw głośnomówiący, z iPhone ładowała się lista kontaktów, ostatnio wybierane numery itp.

 

Pech chciał, że kiedyś przypadkowo w iPhone skasowałem powiązanie z BMW. Chciałem powtórnie go sparować i pojawił się problem - bluetooth w telefonie w ogóle nie widzi modułu BMW (oczywiście przy włączonej w samochodzie procedurze parowania). Próbowałem też parować inne telefony, żaden nie widzi modułu w samochodzie.

 

Natomiast sparowany telefon żony bez problemu nadal łączy się z samochodem, więc przypuszczam, że lista możliwych do sparowania telefonów w module jest już pełna.

 

Próbowałem ją skasować zgodnie z instrukcjami na forum, ale trzymanie przy włączonej procedurze parowania przycisku w podłokietniku przez dowolnie długi czas nie skutkuje sygnałem akustycznym i wyświetleniem "paired list deleted" na wyświetlaczu. Mam samochód z fabryczną nawigacją z dużym ekranem (MK4 bodajże).

 

Czy można skasować listę sparowanych telefonów jakoś inaczej - INPA, DIS? Albo w ogóle zresetować moduł Bluetooth? Bardzo proszę o wskazówki, porady i sugestie.

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.