Skocz do zawartości

bluetooth e39


Rekomendowane odpowiedzi

a mógłbyś dokładniej przybliżyć jak połączyłeś htc z beemką? ...tzn co trzeba włączyć w nawi (lub innym miejscu) żeby bloototh działał itp.

Dzięki z góry za pomoc.

BardzoMiłyWłaściciel

BędzieMógłWyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między siedzeniami z przodu masz zestaw do telefonu tam jest przycisk wciskasz go i trzymając przekręcasz kluczyk w pierwszą pozycję trzymasz 5 sek jakoś tak ...następnie na navi wyświetla Ci się kod dostępu wbijasz go i zestawik się łączy z telefonem tak jest bynajmniej u mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś nie udaje mi się uruchomić tego bluetootha- naciskam przycisk z telefonem na kierownicy i w zasadzie nic się nie dzieje poza ukazaniem się napisu na komputerze- Telephone activation czy jakoś tak.

W bagażniku mam moduł bluetootha, a na nim widnieje 4 cyfrowy kod- to o ten chodzi?

 

Jeszcze raz prosiłbym o instrukcję jak uruchomić/zsynchronizować mój telefon z samochodem.( który przycisk, ile sek itp)

Poza tym może ktoś by mi wyjaśnił jaki telefon pasuje do tego uchwytu a jeśli to nie uchwyt na tel. to co to jest? :)

http://img709.imageshack.us/img709/5945/srodek.jpg

Pozdrawiam

BardzoMiłyWłaściciel

BędzieMógłWyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Panowie co może być kupiłem parę dni temu E39 poprzedni właściciel skomunikował mój telefon z autem (moduł blutut) i dziłało dopuki nie przyjechałem do domu i wyłączyłem auto na noc. Rano już nie łączy się i nie znajduje samochodu. Wchodzę w menu telefonu chcę wyszukać urządzeń nie widzi samochodu. Co może być powodem, że nie widzi sygnału z auta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Coś nie udaje mi się uruchomić tego bluetootha- naciskam przycisk z telefonem na kierownicy i w zasadzie nic się nie dzieje poza ukazaniem się napisu na komputerze- Telephone activation czy jakoś tak.

W bagażniku mam moduł bluetootha, a na nim widnieje 4 cyfrowy kod- to o ten chodzi?"

 

Witam, nie przycisk w kierownicy ale ten między siedzieniami tam gdzie masz uchwyt na telefon :)

No i musisz znać pin swojego bluetootha :)))

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIN - znam bo jest zapisany w bagażniku na module od bloototha.

A jedyny przycisk jaki mam to ten widoczny po prawej stronie od gałki do zmiany biegów. Ja nie mam w podłokietniku telefonu- tylko ewentualnie (bo samej słuchawki nie mam) jakiś taki wsadzany w ten uchwyt widoczny wyżej na zdjęciu.

Pozdrawiam

BardzoMiłyWłaściciel

BędzieMógłWyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między fotelami- w podłokietniku nic nie ma poza schowkiem- tak jak wspomniałem -jedyny przycisk który może sugerować że jest od telefonu jest na tym uchwycie obok gałki biegów (po prawej) - więcej nic. Jednak samo naciśnięcie tego przycisku nic nie robi.

Dopiero naciśnięcie na kierownicy przycisku po lewej stronie (drugi od dołu -chyba R/T -nie pamiętam dokładnie) powoduje pojawienie się na wyświetlaczu pod zegarami TELEPHONE ACTIVATION (lub coś podobnego). Niestety po pojawieniu się tego napisu wciskanie innych przycisków, próba wyszukania w HTC urządzenia bootooht z samochodu nic nie daje...

 

Jaki jest jeszcze sposób na włączenie tego modułu ?

PZDR

BardzoMiłyWłaściciel

BędzieMógłWyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo było u mnie dopiero podłączenie Inpą do kompa pomogło. Z Inpy kazałem wyszukać telefon znalazł go wtedy podajesz 4 cyfrowy kod z modułu w bagażniku i wszystko ma działać inaczej tego nie zrobisz wciskałem różne guziki i guzik z tego wychodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ten problem też występuje u mnie w x3,moduł blutoou jest antena GSM jest zamiast ULFa jest TCM kodzik 4 cyfrowy do logowania w podłokietniku zestaw na telefon komórkowy, mikrofon. Przy wyszukiwaniu omnią i900 znajduje BMW loguje się kodzikiem i nic więcej się nie dzieje.Na nawigacji widnieje napis sprawdż swój telefon lub insert cart.Telefon widzi bmw a bmw nie widzi telefonu.I co mam zrobić układ jest ale bezużyteczny.Może spróbować programem IMPRa jak kolega wyżej radzi.Proszę o jakąś podpowiedż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj inny telefon połączyć z samochodem. Wiem, że nie wszystkie telefony współpracują z tym systemem bluethoth. Jeśli inny połączy się to znaczy, że ten telefon nie będzie działał z twoim autem. Jeśli inny nie połączy się to możesz dalej kombinować. Sptrawdź jakąś nokie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kolega hohowski opisuje że podłączył program Impa i wszystko ruszyło. Też tak zrobiłem program pokazuje że blutu jest włączone i nic się nie dzieje. Po włączeniu telefonu włączam blutook znajduje bmw żąda kodu więc wpisuje czterocyfrowy jaki jest na zestawie TKM w bagażniku na naklejce. Próba była już z tel nokia e65 n70 ,omnia i900 i nic.Może ktoś miał ten sam problem proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Jak sprawdzić czy mam w swojej e39 bluetooth? Po rozkodowaniu vin ( S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth) wychodzi ze jest, jak mam się połoczyć z tel? radio jest- S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nikt nie pomoże? Naciskam buźke na podłokietniku i nic się nie dzieje, jak wcisne na kierownicy przycisk r/t to pokazuje sie activate phone. Patrzylem w bagażniku moduł bluetooth i nic takiego nie widze, jest po lewej zmieniarka tylko. Gdzie moze byc ten bluetooth?

Trzymałęm wciśniętą buźkę i przekręciłem zapłon i nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Zapewne wielu wie ,jednakże cisza ma wiele powodów .

Zadajesz pytanie na zbyt niskim poziomie - nikomu się nie chce wnikać ,czy jesteś kompletnym lamerem ,czy zbyt leniwym aby użyć głowy i google.

Jeśli w aucie jest moduł Bluetooth to powinien być widoczny :

1.wzrokowo

2.poprzez diagnostykę

3.telefonem poprzez sieć Bluetooth

Jeżeli ta odpowiedź nic Ci nie pomogła ,to nie zaśmiecaj forum i podjedź do kogoś kto się na tym więcej od Ciebie zna.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.