Skocz do zawartości

BMW X4 - lifting rok modelowy 2022


baslow

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przymierzam się do zakupu X4. Zamówienie auta do produkcji.

Wiecie może kiedy planowana jest premiera wersji 2022 i od kiedy będzie znany cennik i możliwość zamawiania? Chciałem w tym tygodniu zamówić obecną wersję ale okazuje się że zamówienia wstrzymane bo idzie lifting.

Edytowane przez baslow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No hej :)

No wiem, premiera podobno w tym tygodniu ;)

Dokładnie, zebrałem oferty na X4 przed liftem... potem się okazało że się nie da już zamówić i trzeba czekać na LCI ;)

Z salonów dostałem 18% bez większych różnic - jeden dołożył dywaniki inny nic ;)

Od brokera 20,5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

a ok dzięki czyli 18 jest szansa wyrwać bo jak kupowałem 6 lat temu to było tylko 5% a jak flota to 10%

widzę duże zmiany są ale też widzę że o tyle poszła cena samochodu

BMW ma jeszcze fajny leasing 0% więc dochodzi nst 3-4%

a w jakich salonach pytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tak, produkcja LCI ruszy od sierpnia z tego co wiem. A premiera przynajmniej X3 LCI ma być 12-15.05 ;) tak gdzieś podsłyszałem ;)

Dwa lata temu jak pytałem na osobę prywatną to dostawałem 15% mówiono mi wtedy że na firmę miałbym 18%.

Teraz na firmę dostaję 18%

No ten leasing jest OK ale salonowe ubezpieczenie 1,5k więcej niż mam prywatnie ;) a przy leasingu 0% to salonowe ubezpieczenie niestety konieczność.

Na szczęście mam porównywalny leasing ;)

Pytałem w: M-Cars, Dobrzański, Bawaria.

Czytałem umowę brokera wygląda ok. Przychodzę ze swoim leasingiem i swoim ubezpieczeniem. On na auto ma 24,5% więc dostaje 4% prowizji ;)

Obecnie planuje 30i M Sport, ale nie wiem czy budżet to wytrzyma ;) Tym nie jeździłem - biorę w ciemno ;) X3 20d tym jeździłem tylko...


Ciekaw jestem czy w LCI będzie asystent professional ;) wiadomo może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłałem zapytanie do m-cars w krakowie i pan Tomasz zrobił mi 14%


ja trochę się obawiam tych brokerów nie wiem może się mylę - a 2% to jakoś może będzie można jeszcze coś wyciągnąć od dealera

Ja będę pytał o wycenę w Rzeszowie to dam znać co mi dali ale trzeba poczekać już jak pojawi się oferta i konfiguracja

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.