Skocz do zawartości

Kierownica z włókna węglowego carbon


McManaman

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje doposażyć swoje auto w zestaw z prawdziwego włókna węglowego. Kierownica + listwy dekory.

Poczytałem trochę na ten temat w necie o ile same dekory listwy to jest w Polsce kilkanaście firm co to robią z prawdziwego włókna węglowego i z tym nie ma problemu to już z kierownica mam kłopot gdzie to zrobić.

Chce sobie całkowicie przebudować kierownice zmienić jej kształt, boki obszyte skóra dziurkowaną a górna i dolna cześć kierownicy zrobiona z prawdziwego włókna węglowego.

Z tego co czytałem do zrobienia całkowitej przebudowy, zmiany kształtu kierownicy i zrobienia jej z carbonu trzeba już speca najwyższych lotów.

Popisałem (wyceny) już z kilkoma firmami, porozmawiałem telefonicznie i najbardziej wiarygodnie wypadają te dwie firmy: https://www.carlexdesign.com/pl/interior/kierownice oraz https://maximonia.pl/carbon-fiber

I tutaj mam dylemat bo obie w rozmowach i korespondencji wypadają bardzo wiarygodnie, oferta cena za przerobienie - zrobienie kierownicy z włókna węglowego w Carlex jest najwyższa w Polsce, dwukrotnie wyższa niż w firmie Maximonia.

I tutaj pojawia się moje pytanie prośba do Was kto robił kierownice w tych firmach, czy Craleks jest rzeczywiście taki zaje...sty czy w przypadku tej firmy może już płacimy za przeszklony biurowiec i dział marketingu a nie koniecznie za taki super produkt. No i firma Maximonia zdecydowanie mniejsza, skromniejsza, ale o ironio w necie ma więcej pozytywnych opinii.

Chce mieć super kierownice i dekory z carbonu, ale nie koniecznie chce dawać za to kilkanaście tysięcy złotych.

Którą i dlaczego zatem firmę byście polecili MAXIMONIA Car Design czy CARLEX DESIGN ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kierownica zamówiona, byłem osobiście domówić wszystkie szczegóły. Zamówiłem taką delikatnie zmodyfikowaną - zmiana kształtu kierownicy; ścięcie spłaszczenie dolnej części + zmiana części bocznej tzw bicepsy, tricepsy i geometria, do tego zamówiłem górną część obręczy kierownicy zrobioną z włókna węglowego carbon oraz blendę przedni plastik kierownicy zrobiony również z włókna węglowego carbon + obszycie reszty kierownicy skórą. Kierownica ma być do odbioru przed świętami, jak będę miał to sie pochwalę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.