Skocz do zawartości

BMW F10 520d słabe ciśnienie w listwie rail


Mati950628

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem ostatnio taki przypadek ze jechałem samochodem i auto w pewnej chwili straciło moc i zgasło. Po odholowaniu auta do mechanika i podpięciu komputera okazało się ze pokazuje błąd słabe ciśnienie w listwie rail. Paliwa było na ok 80km tak pokazywał komputer i mechanik stwierdził ze to przez brak paliwa i zalecił sprawdzenie wtrysków. Okazało się ze wszystkie 4 wtryski są zatarte. Kupiłem wtryski i po założeniu auto nadal nie odpala i niby nie wyrzuca żadnego błędu. Co może być przyczyna ? W jakim kierunku iść ? Ktoś może miał taki przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć , do sprawdzenia pompa w baku i pompa wtryskowa , ciśnienie na listwie 280-300 bar potrzebne jest żeby auto odpaliło ,

Sprawdzaliście czy były opiłki w baku , wtryski się tak same z siebie nie zacierają , przeważnie zaciera się pompa wtryskowa i przez to uszkadzają się wtryski :oops:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie układy paliwowe nówki po przebiegu 1000km

IMG201906_qsnqsqx.jpg

IMG201906_qsnqsqs.jpg

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.