Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.service-bmw.pl


Napisz tu do akcji serwisowych...mi EGR wymienili a teraz dostałem info ze na chłodnice się kwalifikuje.

Szanowny Panie Marcinie,


W odpowiedzi na przesłane zapytanie informujemy, że zgłoszony samochód jest objęty akcją techniczną dotyczącą kontroli i ew. wymiany chłodnicy recyrkulacji spalin.


Przewidziana akcja nie jest akcją przywoławczą, dlatego może być wykonana przy kolejnej wizycie serwisowej.


Akcja techniczna zostanie przeprowadzona bezpłatnie.


W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej infolini.

Centrum Obsługi Klienta BMW oraz Infolinia BMW pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00.

Numer telefonu Infolinii BMW: +48 885 269 269

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz ofertą sezonową.

Z wyrazami szacunku

Biuro Obsługi Klienta BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,


Co prawda seria G ale czytam w ostatnim AŚ że też już są objęte akcją. Dlatego proszę o sprawdzenie


WBAJD11000G881624


Dziękuję i pozdrawiam

 

Brak akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,


F10 520D 2011 - kupione w Polsce od prywatnej osoby ale sprowadzone w lipcu 2016 z Belgi lub Holandii (oryginalnie był ustawiony język Flamandzki) ma ewidentnie problem z ubytkiem płynu chłodzącego. Sprawdzałem parę miesięcy temu i musiałem dolać ponad 1,5 L (mieszalne Borygo ze stacji benzynowej), teraz znów jest poziom grubo poniżej minimum.


W ASO porę razy pytałem o akcje serwisowe i twierdzili, że nic dla mnie nie ma.


Prośba do moderatora - czy mój VIN: WBAFW11010C709822, jest objęty jakąś akcja serwisową i jeśli tak to jak ją od BMW Polska sprawnie wyegzekwować?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam serdecznie,


F10 520D 2011 - kupione w Polsce od prywatnej osoby ale sprowadzone w lipcu 2016 z Belgi lub Holandii (oryginalnie był ustawiony język Flamandzki) ma ewidentnie problem z ubytkiem płynu chłodzącego. Sprawdzałem parę miesięcy temu i musiałem dolać ponad 1,5 L (mieszalne Borygo ze stacji benzynowej), teraz znów jest poziom grubo poniżej minimum.


W ASO porę razy pytałem o akcje serwisowe i twierdzili, że nic dla mnie nie ma.


Prośba do moderatora - czy mój VIN: WBAFW11010C709822, jest objęty jakąś akcja serwisową i jeśli tak to jak ją od BMW Polska sprawnie wyegzekwować?


Pozdrawiam

 

To nie takie proste w tym przypadku, auto nie ma akcji wprost. Jest po zgłoszeniu usterki ale nie oznacza to,że z automatu naprawią za free. Podjedź do swojego ASO, poproś o sprawdzenie chłodniczki wcześniej opisując objawy. Jeśli stwierdzą jej przeciek jest szansa, iż po uznaniu przez BMW Polska naprawią za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.