Skocz do zawartości

Zmiana podświetlenia ringów z zwyklych lampach h7 BMW F10


Lukasz1990

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz sie odezwą znawcy, którzy twierdzą, że f10-tka bez xenonów ma przecież białe ringi. :duh:

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zetawy np. http://www.ebay.com/itm/2x-Pure-White-10W-BMW-Angel-Eyes-Halo-Ring-CREE-LED-Light-3-Series-5-series-79-/161381245642?fits=Make%3ABMW&hash=item25931262ca:g:YQQAAOSwDk5T2GZz&vxp=mtr i po temacie, do tego możesz h7 o białej barwie dla ładniejszego wyglądu, tylko troszkę widoczność w nocy gorsza, ale to subiektywne odczycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem gdzie tu masz druciarstwo, zmieniasz źródło światła i tyle, zamiast barwy 4300k masz 6000k. Rozumiem gdyby trzeba było rozklejać lampy, ale to zwykły p&p. Rozumiem że jak nie ma napisu bmw na ledzie to już jest lipa. Jak w kabinie założyłem białe ledy to też druciarnia? Sorki za ot, ja bym śmiało montował, są zestawy na allegro z gwarancją , wymiana bajecznie prosta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ledowe nie działają prawidłowo bo nie zmieniają intensywności świecenia a halogenowe świecą tragicznie a do tego z daleka widać że nie do końca białe światło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledowe nie działają prawidłowo bo nie zmieniają intensywności świecenia a halogenowe świecą tragicznie a do tego z daleka widać że nie do końca białe światło.

 

Kolego może znasz jakieś dobre żarówki ktore mógłbym założyć do swojego autka i przy okazji zlikwidować to okropne żółtawe światło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż xenony, będziesz miał Ringi jako dzienne, zlikwidujesz żółte światło i dodatkowo poprawisz widoczność w nocy, pomijam względy estetyczne.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż xenony, będziesz miał Ringi jako dzienne, zlikwidujesz żółte światło i dodatkowo poprawisz widoczność w nocy, pomijam względy estetyczne.

 

Pzdr

Może najlepiej kupić nowe auto po co inwestować w stare kilka tys ?

 

Tak. Nie widzi mi się teraz kupować nowe lampy bo to dość duży wydatek :roll: Pieniądze wydane na xenon wolałbym przeznaczyć np. Na nowe felgi :wink: Chciałbym w miarę możliwości poprawić te światła. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie na jakieś "cool white" lub x-Treme Vision od Philips, Osram - dają radę, ja tak mam efekt wieczorem jest pseudo xenon.

 

Wiadomo, że nigdy nie będzie jak xenon, lecz daje białe światło i nie jest źle, sam tak mam. Lepsze niż te żółte.

 

Co do ringów to u mnie są białe. Nie wiem jak to by wyglądało z żółtymi ringami.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.