Skocz do zawartości

[F10/F11] FELGI. Dane techniczne, zamienniki, dystanse itd.


monogramus

<t>Które felgi najładniejsze na białą F10?</t>  

35 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie lato, czas sobie odmienić coś w życiu :) Jak myślicie warto zmienić obecne Double Spoke 316 na Radial Spoke 190? Zawsze 190 mi się bardzo podobały, ale ten wzór ma już z pięć lat.

A może klasyka klasyki BBS LM? BBS to zacna firma jednak to już nie oryginał więc chyba nie.

Jak myślicie które najlepsze na białą F10? Proszę o głosowanie.

 

Double Spoke 316

 

 

Radial Spoke 190 (nie mam zdjęcia na F10)

http://i125.photobucket.com/albums/p70/Booster823/Picture048.jpg

 

BBS srebrne

http://f10.5post.com/forums/picture.php?albumid=5958&pictureid=32993

 

BBS grafit

http://f10.5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=524066&d=1305384173

Edytowane przez monogramus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Styczeń się kończy, w marcu letni komplet musi już być zamówiony, więc tylko miesiąc na zastanowienie :)

 

@ Tora

Biorę jeszcze pod uwagę 312 ferric gray, ale jest to bardzo popularna felga, jest praktycznie w każdym modelu od 10 lat. Raz już je miałem. Ale nadal F10 wygląda na niej bardzo ładnie. Nie mam mpakietu, więc te ze znaczkiem M odpadają. Wszystkie małe też odpadają. 311 i 281 są nudne. A 356 są zbyt kosmiczne dla mnie. Liczę

Poczekam chyba jeszcze do wyjścia 6 Gran Coupe, ma całkiem ciekawe koła tylko jeszcze nie ma w sprzedaży, a rozmiary takie same jak F10/F11/F12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

312 20" Ferric grey jak na moich fotach demówki z Bawarii w tym wątku http://f10.5post.com/forums/showthread.php?t=337287. Jak ją zobaczyłem po raz pierwszy to się zakochałem w alpinweiss F10.

 

http://img824.imageshack.us/img824/4830/white17.jpg

Edytowane przez Miatamad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

312 Ferric Gray już miałem (nie na tym samochodzie), są piękne ale już nie chcę :) Niesamowite jest to, że ta felga wygląda super na każdej beemce, od jedynki, przez X'y, kończąc na siódemce.

 

BBS LM silver/grey kusi mnie, lubię tą felgę bardzo, ale kojarzy się trochę z tjjuningiem, a to raczej nie wypada w F10, czy się mylę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

312 Ferric Gray już miałem (nie na tym samochodzie), są piękne ale już nie chcę :) Niesamowite jest to, że ta felga wygląda super na każdej beemce, od jedynki, przez X'y, kończąc na siódemce.

 

BBS LM silver/grey kusi mnie, lubię tą felgę bardzo, ale kojarzy się trochę z tjjuningiem, a to raczej nie wypada w F10, czy się mylę? :)

 

Jak ci pasuje to bierz - Tobie się ma podobać. Ja osobiście nie lubię szerokich rantów jak na tych srebrnych BBS'ach - kojarzą mi się z tuningiem z 95 roku ale ja mam generalnie dziwny gust więc się nie sugeruj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ten polerowany rant jest zbyt krzykliwy, na E46 cabrio wygląda dobrze, ale jadąc na spotkanie czułbym się chyba trochę jak szczeniak, oczywiście zależy na spotkanie z kim :)

 

W ogóle wam się nie podobają Radial Spoke 190? Wg mnie to ładna felga, zupełnie niedoceniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

190 to moze dobrze beda wygladac na Hummerze na Sunset Blvd. :nienie:

Albo zostan przy 316 albo bierz te 312 grey :cool2:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ja jestem zwolennikiem 19" M-pakiet lato ... i 18" M-pakiet na zimę też ok... :8)

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już wiem, że 190 jest brzydka, już się z niej wyleczyłem :)

A co myślicie o m- pakietowej z F12, Double Spoke 373:

 

http://www.bmw.pl/_common/shared/newvehicles/6series/coupe/2011/showroom/exterior_design/_img/01_M-Sportpaket_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam nie wiem, może dołożę zderzaki. Mam czarną podsufitkę, sportową kierę, komforty, regulowane zawieszenie, czarne drewno, brakuje tylko zderzaków, znaczków na progach, zaślepki M na kierze i miałbym pełny m pack. Nie wybrałem go bo nie podobał mi się przedni zderzak. W dniu premiery wyglądał jak stary civic po tuningu. Wcześniej miałem E92, tam m pakiet (z 19") był chyba najładniejszy w historii bmw, dlatego na znak protestu nie chciałem do F10 obecnego pakietu. Teraz może tak troszeczkę, ociupinkę żałuje :) Ale jest w akcesoriach dostępny, więc można założyć. Tylko, że musiałbym odszczekać to co mówiłem rok temu o m pakiecie do F10 :D

Ale z drugiej strony czy to taki wstyd założyć koła M do zwykłej? Oryginalne 19" i tak zostawię na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dla mnie zaden wstyd, sam ustaliles zasady :mrgreen: Ale jak przykleisz znaczek M5 to zastanowie sie nad daniem Ci bana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden wstyd, a zderzak nie musi się podobac każdemu. Ja też jak zobaczyłem M pakietowy to pytam się sprzedawcy w Dusseldorfie " A M pakietu nie ma? A on to jest m-pakiet. Trochę byłem zdziwiony że jest taki delikatny, ale i tak porównując zwykłe do m-pakietu, to nie ma o czym mówić. M-pakiet "Looks million times better" A że M-pakiet kosztuje 24k zł to inna sprawa, bo za tą kasę można dobrać inne ciekawsze dodatki. Kwestia ile można wydać € na dodatki przy zakupie auta. Edytowane przez Dawid S
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram monogramus'a w kwesti przodu z M-pakietu. Mnie również przedni zderzak się nie podoba i widziałem ładniejsze od niezależnych tunerów. Tylko dyfuzera brakuje z tyłu bez M- :-(

W kwesti felg to mi podobał się najbardziej 311 (mat), potem 281, a skończyłem na 331.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale jak przykleisz znaczek M5 to zastanowie sie nad daniem Ci bana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

spokojnie, tuning silnika mnie nie interesuje :)

 

... widziałem ładniejsze od niezależnych tunerów.

Najbardziej w obecnym brakuje mi ostrych krawędzi, przedni zderzak powinien wyglądać mniej więcej tak, tylko bez plebejskich ledów, ale to na Stany robione, oni tak lubią:

 

http://farm7.staticflickr.com/6055/6280472993_de12321b06_b.jpg

 

...Tylko dyfuzera brakuje z tyłu bez M- :-(

Zdjęcie trochę z boku ale... tadaaaamm:

 

http://f10.5post.com/forums/picture.php?albumid=5958&pictureid=33153

 

Myślałem, że obecny m pakiet się nie przyjmie, ale jednak wszystko ze znaczkiem M jest zawsze łykane przez ludzi :modlitwa: Felgi m pakietowe też mnie nie interesowały, od początku wiedziałem, że chce mieć 20" w F10. Ciekawe czy tak samo entuzjastycznie zostaną przyjęte mocno średnie "linie stylistyczne" które lansują właśnie w 3er. Nowa F30 nie ma też czarnego dyfuzora z tyłu, za to m-przód jest taki jak trzeba.

 

A że M-pakiet kosztuje 24k zł to inna sprawa

Właśnie, jak planujesz dołożyć komforty, EDC i inne felgi to cena zderzaków i znaczka M robi się naprawdę wysoka. Przy dobrych rabatach można je dołożyć za 8000, poza aso za 5000, jedyny minus to brak info zakodowanego w VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę dłużej swoją f10 niż ty, potrzebuje odmiany :) Chociaż już mi kiełkuje w głowię nowa cabrio-myśl, więc jeszcze zobaczymy. Na e36 się nie zdecydowałem, nie da się znaleźć ładnego egzemplarza. Ładne e46 kosztuje 50-60. Więc najbardziej się opłaca jednak nowa e93 którą zostawił bym sobie na 8-10 lat. Ale potem dochodzę do wniosku, że nie ma po co kupować drugiego samochodu - kup sobie lepiej nowe felgi :)

Chciałem pogadać tutaj bo w domu nikt nie chce słuchać o jakichś felgach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.