Skocz do zawartości

F10/f11 n47 akcja serwisowa na łańcuch rozrządu


davidpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Oczywiście że jest akcja na łańcuch rozrządu. Mam F10 520d LCI 2013 N47T i tydzień temu byłem w serwisie w Bydgoszczy. Wymienili kompletny rozrząd + Egr z chłodniczką.

Z tym że wygląda to tak że najpierw robią górny łańcuch, później sprawdzają dolny i jeżeli się kwalifikuje to robią całość. U mnie akurat kwalifikował się cały, choć ja tam nic podejrzanego nie słyszałem.

Komu przysługuje akcja serwisowa można sprawdzić po vin na stronie https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html

kod na łańcuch: 10011800500

kod na egr:10011250600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej podstawie dodają VIN do akcji, bo chyba wszystkie n47T (25d) LCI mają dokładnie ten sam silnik.

 

Silniki te same ale części użyte do ich produkcji niekoniecznie.

Różne partie podzespołów - łańcuchy z konkretną datą produkcji z odpowiednią serią... wytwpowane na podstawie najczęstszych "potwierdzonych" awarii.

Pozdrawiam SIEKIER'A

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu koledze chodziło o to że nawet jak części są te same to niektóre dostawy (partie produkcyjne) są wadliwe, a bmw jak większość tego typu fabryk ma skan numeru seryjnego praktycznie każdego elementu więc łatwo może wytypować silnik w którym zamontowano łańcuch z konkretnej partii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest akcja na łańcuch rozrządu. Mam F10 520d LCI 2013 N47T i tydzień temu byłem w serwisie w Bydgoszczy. Wymienili kompletny rozrząd + Egr z chłodniczką.

Z tym że wygląda to tak że najpierw robią górny łańcuch, później sprawdzają dolny i jeżeli się kwalifikuje to robią całość. U mnie akurat kwalifikował się cały, choć ja tam nic podejrzanego nie słyszałem.

Komu przysługuje akcja serwisowa można sprawdzić po vin na stronie https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html

kod na łańcuch: 10011800500

kod na egr:10011250600

 

Jaki miales przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie oddawałem samochód na egr i poduszkę. Po lekturze forum zapytałem przy okazji o akcje na łańcuch rozrządu. Gość powiedział, że nic takiego nie ma i nawet o tym nie słyszał. Dodam tylko, że na akcje egr też czekałem bardzo długo aż pojawi się dostępna dla mojego auta. Trochę tego nie rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Kod akcji technicznej: 0011620600

Ktoś wie co to za akcja???

Byłem na wymianie chłodnicy z egr. Czy ta akcja jest dalej widoczna czy pojawiło się coś nowego???

Na górze po prawej stronie masz pole do wyszukiwania, to działa i nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.