Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Witam czy można poprosić o sprawdzenie

vin L549325

Bardzo dziękuje :)

 

Trzy akcje: F25 F26 Reworking the ISOFIX bracket 7 19

Optimising the water drain 3 5

Service Action in Case of Customer Complaint (SACC): Topic "Exhaust-Gas Recirculation Cooler Nx7"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam: co jeśli auto było na akcji, ale niby wszystko było ok, a po jakimś czasie zaczęło ubywać płynu chłodniczego? Właściciel samochodu sam płaci za wymianę, bo akcja była przeprowadzona, czy jak?

 

U mnie po wymianie chłodniczki (na akcji naprawczej) jest nadal aktywna akcja naprawcza - po zgłoszeniu awarii. Być może jest tak samo u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam: co jeśli auto było na akcji, ale niby wszystko było ok, a po jakimś czasie zaczęło ubywać płynu chłodniczego? Właściciel samochodu sam płaci za wymianę, bo akcja była przeprowadzona, czy jak?

 


masz 2 lata gwarancji na wymieniona cześć po akcji. Wiec sie zgłaszasz do nich, Że Ci ubywa i będą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale pytanie- co jeśli nie wymienili bo niby było ok :) kilka osób na forum pisało, ze nie wymieniono chłodnicy, bo podobno nie było konieczności i niby była szczelna.

 

Jeśli stwierdzili, że było ok to co sie przejmujesz, masz na to papier jeśli coś się będzie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o sprawdzenie K288159


z góry dziękuję

Akcja na chłodnicę EGR ale tylko po zgłoszeniu usterki

 

Dzwoniłem dzisiaj do BMW w Toruniu i powiedziano mi, że nie ma akcji. Oczywiście powiedziałem, że płynu ubywa (minimalnie bo minimalnie ale zawsze), stwierdzono że trzeba się umówić na weryfikację. Pytałem o potencjalne koszta, nie było odpowiedzi, raczej wymijająca, że to zależy od producenta itd. etc. Ktoś się spotkał z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi ci płynu tak ubyć, że wyświetli ci się komunikat na monitorze, że trzeba uzupełnić. Wtedy pozostanie odpowiedni kod błedu w systemie i pojawi im się jak podepną kompa i zrobią odczyt.

Jak nie ma zapisanych błedów do palcem nie kiwną. To że powiesz że ci ubywa płynu to dla nich nie jest podstawa.

No chyba, że do twojego VIN jest przypisana akcja serwisowa, ale nie z adnotacją, że po zgłoszeniu usterki, to wtedy robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.