Skocz do zawartości

Felgi do F10


SJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

auto nie przeszło mi tüf

 

tuv jesli juz

mam w swoim f11nowe kola w-spoke 663 o takich wymiarach i miesiac temu robilem tuv bezproblemowo

kola dopisane w dowodzie w poz. 22

mannheim a konkretnie 8morgenstr. w ludwigshafen


tapatalked

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie dopuszczalne rozmiary felg/opon masz wpisane w homologacji

nie wszystkie dane z homologacji sa w dowodzie dlatego na przegladzie wyskakuje okno z dopuszczalnymi rozmiarami

w moim f11 lci widzialem 5 rozmiarow (17, 18, 2 x 19, 20)

19 w rozmiarowce 2x245 i 245/275

moze na przegladzie nie przewinal okna w dol :mrgreen:


tapatalked

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, pytalem bo nie mam chwilowo dostepu do auta, ale popoludniu juz moglem sprawdzic i mam 4x 8.5. W tym momencie mam opony 4x 245/40 marzyly mi sie 275/35 na tyl ale z tego co sprawdzalem do tego potrzebne sa felgi o szerokosci 9", czy mam racje? Mam tylny naped, chcialem go zawirusowac i myslalem zeby przy okazji zalozyc szersze kapcie na tyl. Co byscie mi doradzili? chyba ze komus pasowaloby sie zamiec 2 szt moje 8.5" na 9"? Stan nie musialby byc idealny bo i tak chcialem oddac do malowania. Tu waham sie jeszcze odnosnie koloru, myslalem o shadow, (paleta berw: http://www.renowacjafelg.pl/renowacja-felg/paleta-kolorow/ ) Jakies rady co pasowaloby do mojego SOPHISTOGRAU BRILLANTEFFEKT? ==> https://prnt.sc/jv11br czy lepiej zostawic srebrne? Pasuja do szczotkowanego aluminium na listwach... sam juz nie wiem... :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Siemanko, zastanawiam się nad 19" do swojej f11 dodam że to nie x-drive. Napalilem się na felgi Judd T311r tylko nie jestem pewny jakie et przód i tyl, tyl chciał bym jak najbardziej wklęsły i dość szeroki żeby wyglądała rasowo. Często jeżdżę z rodziną i auto mamy zapakowane na full więc też nie chce żeby opona obcierala przy zaladowanym aucie. Proszę o poradę kogoś obeznanego ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Panie i Panowie.

Na wstępie chciałbym się przywitać, jestem nowym userem ;)


Od razu mam pytanie nie cierpiące zwłoki , ponieważ stoję właśnie przed zakupem felg do mojej f10. Totalnie nie znam się na tych rozmiarach et itd...

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy upcham w f10 sedan koła 20" ,


przód et15 x 8,5 cala opona 255/35

tył et20 x 10,5 cala opona 265/35


nie znam się również na tych kalkulatorach et itd

Bardzo proszę o sprawne w miarę odpowiedzi , bo klient czeka...


Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam też ,że to moje 535i jest w xdrive , a wolałbym nie mieć problemu z tym napędem , także prosiłbym również o opinie , czy przez te koła nie bedzie wyrzucany jakiś błąd w napędzie. Dzięki

 


tu masz felgi 20" we właściwym rozmiarze. zdjęte z 535d x-drive, zgodne z wymiarami zalecanymi przez producenta, z oponami zgodnymi z tabliczką znamionową

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę o informację czy oba komplety będą pasować bez najmniejszych problemów oraz ewentualne porady i uwagi


BMW F11 2015 520d xDrive


BMW wheel style 356 (ten model i rozmiar jest dedykowany, podaję dla referencji)

8,5Jx20 ET33 245/35R20 przód

9Jx20 ET44 275/30R20 tył


BMW wheel style 238

8,5Jx20 ET25 245/35R20 przód

10Jx20 ET41 tył - jaka opona? 275/30R20 czy 285/30R20?


Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie nie mogę się zdecydować. Który rozmiar opon będzie lepszy do mojej bmw f10 2.0d?



przód 8,5" 245/40/r20, tył 9,5" 275/35/r20

 

Mam taki rozmiar w F10 bez runflat. O niebo lepiej się jeździ niż na dedykowanym rozmiarze + runflat.

Zawieszenie B12.

Przód dystans +5 mm tył +15mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245/35 przód i tył 275/30.

Nie możesz założyć gum o większym profilu (seria z M5), bo będzie szorowało na dołkach.

 

Nic nie szoruje jak ma się dystans +5 mm z przodu. W tym roku mam letnie opony PZ4 i przy 3st.C po dłuższym postoju robiły się płaskie. Pierwsze 50 metrow bylo z lekkim szuraniem. Nie mam tu na myśli walenie kół o komponenty zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.