Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie jakby ktoś się wypowiedział ile już czeka lub czekał na autko.... każda chłodniczka jest pod konkretny model... ja już tydzień bez auta... wczoraj zadzwoniłem do Inchcape Wrocław z pytaniem jak tam co tam... i wciąż czekają...


Miło, że dali na drugi dzień zastępczego nówkę Kadjara Automat... no ale jednak wole swoje auto :)


Ciekawe, czy pod xdrive dłużej będę czekał... bo jakaś całkiem inna chłodniczka ? :/


auto dali z wypożyczalni zewnętrznej i na umowie jest 1 miesiąc :)

 

Wrocilem wlasnie z serwisu BMW w Irlandii zostawilem im samochod.Nie mialem zadnej akcji na egr ale cos mi wypilo w ciagu 4-5 dni caly zbiornik plynu chlodzacego wiec zdecydowalem sie zeby jednak zrobili pelna inspekcje silnika.Okolo 16.30 dzisiaj ma byc samochod po inspekcji.ciekawi mnie co sie stalo.model F11 530d N57T 2015 rok przebieg 50k km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem po akcji serwisowej w mojej F11.

BMW Sikora w BB stwierdził, że moja chłodniczka jest OK i nie ma potrzeby wymiany.

Numer części: 8513691 , indeks 11


Jednak jedna rzecz mnie zastanawia. 2 raz na przestrzeni miesiąca dolewałem płyn chłodniczy. Za pierwszym razem około miesiąca temu miałem info w iDrive żeby dolać, a dzisiaj stwierdziłem, że sam sprawdzę na zimnym silniku i... poniżej MIN.

Dodatkowo mam taki numer błędu: 255C00 (sprawdzane Carly)


O co tu kaman?


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem po okolo 4-5 godzinach inspekcji calego samochodu w Irlandii.Przyczyna wypicia calego plynu chlodzacego ze zbiornika to winny zacisk na przewodzie wychodzacy z egr chlodnicy gdzie wlasnie tam byl malutki przeciek.zostalo wyminione w calosci rurka plus ten zacisk.Reszta sprawdzona i jest w perfekcyjnym stanie.Zrobili godzinny test cisnieniowy.Dodam ,ze podczas inspekcji calego smaochodu pod skonczonej czesci podwozia wysylaja film z calego przegladu na telefon.dodam jeszcze ,ze zapytalem jak sprawdzic czy mam dobra chlodnice egr wiec mnie poinformowali ze caly prawdziwy numer seryjny znajduje sie w srodku chlodnicy egr i tylko z kamery jest mozliwy odczyt tego numeru.Dziwne jak dla mnie.Kamera oczywiscie sprawdzili w srodku i zero jakichklwiek problemow,zdjecia rowniez zostaly zrobione ktore trzymaja w swojej bazie danych i jest mozliwosc ich ogldaniecia ale nie chcieli mi ich dac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Cześć,


Ja też dolewałem płynu. To dziwne...

Uprzejmie proszę o sprawdzenie: DX13274. Z góry dzięki!

 

Jest akcja na chłodnicę EGR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam.Mnie też męczy niewiedza odnośnie tego sławnego EGR-u.C514863 Będzie się paić czy nie :shock: Nie wiem co robić lecieć po gaśnice czy po piwo :mrgreen:

 

Brak akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem sprawdzili mam z numerem 7 i 220000tkm nalotu i moja jest ok nie wymaga wymiany a zewnętrznie wydawało się że lipton i będzie wymieniona .Sprawdzają je bardziej w środku czy nie ma wycieków płynu pokazywali zdjęcia jak wygląda ta kwalifikujaca się do wymiany a jak wygląda moja i z moją było ok. Czyli się nie przejmować i jeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek byłem w serwisie upewnić się czy przypadkiem nie ma akcji na moja chłodnice. Okazało się ,ze mam chłodnice BTW Germany 7 810 751-05 i te chłodnice nie podlegają akcji serwisowej, z ciekawości sprawdziłem w internecie i faktycznie jest trochę inna niż KORENS ale czy wierzyć ,ze nie ma tej samej wady, to się okaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Prosze o sprawdzenie czy jest jakas akcja na EGR --numer VIN VJ47391


Dziekuje bardzo i pozdrawiam

 

Masz dwie akcję na sterownik dmuchawy i klemę akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o sprawdzenie czy jest jakas akcja na EGR --numer VIN VJ47391


Dziekuje bardzo i pozdrawiam

 

Masz dwie akcję na sterownik dmuchawy i klemę akumulatora.

 

Super ,wielkie dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.