Skocz do zawartości

Skrzynia sama zrzuca na N w trakcie jazdy x1 18d xdrive


shaarlin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przejrzałam wątki na forum i wydaje mi się, że na nic podobnego nie trafiłam - jeśli jestem w błędzie poproszę linka do wątku i z góry dziekuję.

Jesli nie, to może ktoś coś podpowie:

x1 18d xdrive, rok 2014, mpakiet, w automacie. Pojemność silnika 1995.Diesel.Przebieg 87 tys. (rzeczywisty), do zeszłego roku serwisowane u niemieckiego dealera.

Od czerwca jeździ po PL, bez zarzutu aż do ostatnich tygodni - dwukrotnie na przestrzeni ostatnich tygodni w trakcie jazdy po mieście , niewielka prędkość - skrzynia sama wrzuca bieg N i auto gaśnie. Nie świecą się żadne kontrolki - ani wcześnie, ani w trakcie. Odpalone rusza i wszystko jest bez zarzutu.

Podpięcie do komputera u znajomego mechanika nie przyniosło odpowiedzi. 2 błędy wyświetlone w obszarze skrzyni biegów - bez możliwości szczegółowego wglądu - dostęp zablokowany, podobno uprawnienia ma tylko ASO.

Poza tym mam wrażenie, że auto bardziej muli. Przełączenie skrzyni na Sport daje dynamikę taką, jak na początku jazdy. Chyba że to kwestia przyzwyczajenia się do auta....

Nie świecą żadne kontrolki.

Ktoś może coś podpowiedzieć?

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.