Skocz do zawartości

Ogrzewanie tylniej szyby


s3k4t0r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje X1 2.0 2010 miało wezwanie na serwis wymiany głównego kabla zasilania czy cos takiego i po wizycie w serwisie następnego dnia zauważyłem ze nie działa ogrzewanie tylnej szyby ( a działało przed oddaniem auta na serwis ), gdy włączę ogrzewanie lusterka się nagrzewają i jest ok, ale tylna szyba nic

czy lusterka i tylna szyba to jest na jednym układzie i bezpieczniku, czy to 2 niezależne układy i bezpieczniki ?

w salonie powiedzieli ze to na pewno nie ich wina, bo nic nie ruszali, ale ja jakoś nie wierzę w zbiegi okoliczności

zażądali 100£ za diagnozę i jeżeli wyjdzie ze to ich wina to oddadzą a jak nie to powiedzą co nie jest tak a ja będę o 100£ biedniejszy.


Gdzie szukać pomórzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik sprawny i obwód ogrzewania tez sprawny ( nie ma przerwanej żadnej ścieżki )

w aso powiedzieli ze może być akumulator słaby i komputer odłączył sobie ogrzewanie tylnej szyby ?

Czy to prawda ? Czy po uruchomieniu silnika alternator dostarcza tyle prądu ze wszystkie systemy powinny działać ?

dzis ładowałem akumulator przez 9h nabiło do 90% i nadal nie działa ogrzewanie

jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe ze to wina akumulatora. Miałem to samo. Ja tez ladowałem i dopiero wymiana aku rozwiązła problem. Ładownie go przez 9h nie zmienilo jego kondycji, kwalifikuje się do wymiany w najbliższym czasie. Jak będzie coraz słabszy odłączy Ci jeszcze światła powitalne itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.