Skocz do zawartości

18xd 2010 oświetlenie drogi do domu.


bartekb85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu padł mi moduł FRM, jakiś magik mi go postawił na nogi. Zauważyłem ostatnio że przestała działać opcja zapalonych świateł przednich i tylnych po zamknięciu i otwarciu auta z pilota. Możliwe że coś źle odczytał z pamięci jak go naprawiał? Czy poprostu trzeba jeszcze raz to zakodować? Czy może jest jakiś trik aby to włączyć? Jak manetką operuje to w ustawieniach jest opcja coś ze światlami i zmieniam tam czasy w sekundach 10 40 do 240 chyba ale nic to nie daje(bez wyświetlacza wersja widok tylko na liczniku). I pytanie ostatnie jeśli trzeba jeszcze raz zakodować to carly da sobie radę? Wyłączyć gaszienie się auta na swiatlach na stałe dało się bez problemu tym carly zrobić tylko czytałem że ten moduł to już grubsza sprawa i może paść, ostatnio padł jak odłaczyłem aku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może być problem w akumulatorze( ostatnio wystarczy że na minutę zostawię włączoną stacyjkę to zapala się zólta kontrolka akumulatora ) i przez niego nie załaczają się te światła? Bo tak myślę że auto seryjnie miało ta opcję jeśli w opcjach w manetkach jest zmiana czasu oświetlenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jeździłem tylko służbowymi i w iksie aku osłabł.

Pierwszą oznaką była właśnie dezaktywacja świateł podczas otwierania auta (lampki w klamkach działały ok). Po podładowaniu baterii, światła powitalne powróciły :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.