Skocz do zawartości

Doposażenie USB przy CIC BT iPod


kubaj123

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie ponieważ widze, że chyba sprawa jest inna niż przy E90.


Auto posiadam z navi CIC Prof, do tego bluetooth, snap in, USB w schowku na rękawiczki, SOS ale nie ma USB przy złączu AUX. Potrzebuje doposażyć właśnie w USB przy złączu AUX czyli pod klimatyzacja to co jest na wierzchu w konsoli centralnej.


W module w bagażniku wiem, że są dwa wolne gniazda na usb1oraz usb2. Teraz mam pytanie do was. Czy USB wychodzi prosto z nawigacji CIC czy trzeba ciągnąć dodatkowa wiązkę z bagażnika do konsoli centralnej?


Niżej jest moduł z bagażnika. Pierwszy z lewej port to antena BT drugi to usb1 i trzeci to usb2

http://i64.tinypic.com/35mmzxf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
USB w cicu jest do aktualizacji map i ewentualnie do wgrywania muzyki na dysk , jeśli chcesz odtwarzać muzykę bezpośrednio z pendreiva to możesz się wpiąć do comboxa do czarnego gniazda nr 1 .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wpisałem się do czarnego gniazda przez kabel i port USB. Zakodowanej 6FL ale niestety nic nie działa. Ładować telefon ładuje ale muzyka leci z głośniki telefonu. Nie znajduje urządzenia. Czytam i czytam podobno jest jakiś haczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zobacz w combox biała wtyczka - piny 1 i 2 (powinny być oba zasilane )


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=346876

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak. Ponieważ wczoraj w środku nocy jak już o 3 próbowałem to zakodować to z początku wsadziłem kabel do niebieskiej wtyczni gdzie telefon się lądował. W czarnej czyli USB nada, się ładuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Musisz kupić moduł combox. Pod e84, wiązkę przewodów i mikrofony. Plus wszystko zakodować. Miałem podobny problem i skończyło się na doposażeniu w moduł umożliwiający połączenie z android auto:)

https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1675929


Tu jest obszerny wątek jak chcesz dowiedzieć się więcej.


Od siebie mogę polecić. Masz mapy google, Spotify, telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.