Skocz do zawartości

Chiptuning BMW X1 - proszę o polecenie


macius26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam BMW X1 143 KM z automatem i 4x4. Niestety, mimo deklaracji u Dealera że będzie świetnie - nie jest świetnie. Samochód na trasach się ciężko zbiera, i bardzo dużo pali - w mieście 10-11 litrów przy spokojnej jeździe.

Słyszałem opinie że po chiptuningu może być zdecydowanie lepiej.

 

Kogo możecie polecić, najlepiej w Warszawie lub okolicy Kielc?

 

Zależy mi na profesionalnym chiptuningu (żadne boxy), łączenie z optymalizacją skrzyni biegów, tak by spalanie się obniżyło i poprawiła elastyczność.

 

Dzięki za odpowedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dynosoft.pl/ katowice

 

Aligator ma nieposzlakowana opinie :twisted:

 

robiłem u niego swoja 143KM :) TERAZ IDZIE! :twisted:

spalanie mam srednie 6.6 przez 20 tys zależy od stylu jazdy :mrgreen:

 

moze bardzo butujesz?

 

nie wiem jak z optymalizacja skrzyni... ja mam manual....

 

Trzeba wyciagać sterownik przynajmniej wtedy trzeba było aktualnie mam zrobione 70 tys na programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1 chyba modyfikowałem tylko ja w dziale... Tych Toldi wspominał coś o masters(warszawa) ze tam maja robić bądź juz robią bez wyciągania sterownika. Bo byli chętni na to

 

ale o tym o juz słyszałem 3lata temu ze pracują nad tym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam przerabiam temat od kilku miesiecy chce i nadal czekam na chip moich f10 535xd i x1 2.0xd- po roku 2011 jest ciezko cos dubnac czasami udaje sie zrobic

jesli masz starszy modelniz2012 to jest ok

 

ja polecam Warszawa MMasters

Katowice Dynosoft

inni jak v tech czy kreator mocy sa rozne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vtech ma taka opinie

ze trzeba jechać na inna niezależna hamownie przed i po :mad2: :mad2: :twisted: :twisted:

 

35D i 40D ponoć jest jakaś awaria... ze nawet jak rozkroi mistrz sterownik i wewnętrznie wgra... to jak wręczysz kluczyk w serwisie to odrazu pisze o podmianie softu tak ostatnio u znajomych w Czewie słyszałem na bank 40D tak bylo

 

Maja22 czemu czekasz na Chip? pytałeś Aligatora w Dynosofcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ok2 tygodni temu dzwonilem do mastera i aligatora to tylko master powiedzial iz moga sprobowac tylko z e84 co do f10 to narazie cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Sorki ze troche z innej beczki kupilem niedawno X1 2.3d - i mimo ze na papierze(7.3s do setki) jest ok jestem troche rozczarowany, moj drugi samochod E70 3.0d po chipie mimo ze na papierze ma (8.2s) zupelnie inaczej sie czuje samochod super sie zbiera i swietne sa wrazenia z jazdy, natomiast 2.3 d jest jkby troche zamulony -czy ktos wie czego moge sie spodziewac po chipie jak wartos przyspieszenia sie zmieni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doakldnie.

wyżej zawieszony, inaczej srodek ciezkosci, być może odczucia sa to tylko ;)

nasze x1 25d robi robotę ;)

może dla spokoju ducha podłącz wóz pod kompa i zobacz czy jakiś błędó nie ma, może cos odcina mu moc, może jakas nieszczelność, może cos z turbinami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czucie jak sie zbiera" nie jest jednostka układu SI :wink: :wink:

 

Hamownia.... a gdzie sprawdzian błędy elektroniki ? w ASO albo u kogoś interfejsem BMW? czy na jakimś komputerze u Pana Zdzicha. Komputery u Pana Zdzicha za wiele nie pokażą a czasem nic.

 

Wymieniałeś albo wymieniał ktoś filtr paliwa i powietrza skoro to nowy zakup może warto to zrobić sprawdź w książce... producent zaleca wymiane filtra paliwa co 60 tys(dwie wymiany oleju) co jest paranoja w tym kraju biorąc pod uwagę jakość oleju

 

i daj znać jak wyniki....

 

Zapytaj sie czy mierzyli jakieś auto z xDrivem bo nie każda hamownia to potrafi.... koła sie kręcą w caly swiat i napęd cierpi.... każdy pomiar inny....

to ze ktoś ma hamownie 4x4 to nie znaczy ze xD zmierzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zarejestrowani
Ogarnięty tuner rozłączy xdrive ( dwie minutki roboty ) i posadzi na rolkach jako ośka i potem ewntualnie skoryguje straty lub zostawi wykres na ośce :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
no to wyjdzie ladny wynik jesli bedzie dobry tuner - powinno byc kolo 240KM i 500Nm - jesli masz blisko Warszawe to Master, a poludnie PL to Aligator z Katowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Tymrazem uzdrowiliśmy małego klocuszka. Płaski bezpieczny moment obrotowy z pewnością mu się przyda.

 

BMW X1 2.0D - Chiptuning

 

1617666_1025507574145638_782605155515539705_o.jpg

10988307_1025507470812315_8763038639036618622_o.jpg

CHIPTUNING BMW ŁÓDŹ > STROJENIA INDYWDUALNE > TEL 794-053-715

ZAPRASZAMY NA MODYFIKACJE WSZYSTKIE MODELE BMW

http://www.TC-PERFORMANCE.eu


http://www.tc-performance.eu/app/uploads/2019/01/15/chiptuning-bmw-g-seria-2-e1547559341957.jpg


https://www.facebook.com/TeCePERFORMANCE -> ODWIEDŹ NASZ FANPAGE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.