Skocz do zawartości

Problem z radiem, wyłącza się co jakiś czas


mordex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem niedawno e84 2014 r. Problem z radiem polega na tym, że co jakiś czas ekran gaśnie, audio również, wentylator radia huczy, po wyjęciu radia jest gorące, jak się postuka go to się załącza. Spotkał się ktoś z taką przypadłością? Macie kogoś kto by postawił na nogi to radio? Może być naprawa wysyłkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,


Odświeżam temat, czy jest ktoś kto zajmuję się naprawą jednostek CIC (mały ekran)? Nie mogę znaleźć żadnego elektryka który podjął by się naprawy, problem polega na tym że radio resetuje się samoczynnie po jakiś 30s-1min, poprzedzone to jest pomarańczowym ekranem, zauważyłem że nie działa również CD i co jakiś czas wydobywa się stamtąd dźwięk tak jak by wyciągało / wysuwało płytę, próbowałem wypinać mulf itp i robić pętlę światłowodową - nic to nie dało. Czy autorowi tematu udało się naprawić swoją jednostkę? Czy może to być problem z oprogramowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem niedawno podobny problem. Czesty przypadek w cic. U mnie regeneracja kosztowała 1100zl i od pół roku jest spokój ale gwarancja jest tylko na rok czasu.

Niestety wymiana na używany jest kłopotliwa ponieważ jednostka musi być z serii E a nie F. Te są niestety dużo droższe plus trzeba ją przypisać pod Vin auta. Jeżeli nie masz kogoś w pobliżu to na allegro jest parę firm które naprawiają jednostki wysyłkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.