Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

59-300 Lubin

ul. Piłsudzkiego - Pętla Autobusowa Przylesie !!

 

Polecam !!

 

Bardzo fachowi ludzie, potrafią pomyśleć i poszukać rozwiazania problemu. Nie boją się wyzwań !! :)

 

Mechanika, blacharstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

w stando zedra z was niemilosiernie, za robocizne maja kosmiczne stawki

ale zrobia dobrze i znaja sie na robocie, przy okazji wymienia to co nie trzeba :) bardzo sie tez obijaja i sa leniwi

 

zostawielm tam duuuuzo kasy

 

 

w chipie robilem sprzeglo + silownik, wydaja sie byc duzo tansi a tez dobrzy trzeba sie umawiac na dosc odlegle terminy bo sa non stop zawaleni robota, o czyms to chyba swiadczy :)

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Polecam warsztat na Legnickiej (Wrocław) obok firmy zakladającej gaz-Jakart. Chłopaki sa naprawde dobrzy i nie mają cen z kosmosu. Bardzo dobrze znają sie na bmw. Glownie tylko te auta naprawiają :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

WROCŁAW Kiedys na armi krajowej zaraz przy bp byl serwis (teraz pozostal tam tylko jeden z zalozycieli) ale glowna sila przeniosla sie na ul opolska.

 

Od lat serwisuje tam swoje wszystkie samochody znajomy (glownie bmw). Nie najtanszy,ale najlepszy w miescie serwis. Pełen profesjonalizm, posiadaja hamownie, zalozyli stajnie rajdowa: www.g4.com.pl

 

Z duzmymi problemami prosic pana Zbyszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hmmm... :think:

 

to i ja cos polece we wrocławiu... choc jesli to ten sam mechanki którego polecał Kazz... to tylko potwierdze ze warto tam oddac swoje auto... :mrgreen:

 

poprostu pełny profesjonalizm... :cool2: :cool2: :cool2:

 

Wrocław, ul. Legnicka 52A... :cool2:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Masz problem z automatyczną skrzynią biegów? a może chcesz wymienić olej w skrzyni? Polecam warsztat któy znajduję się w Wałbrzychu na ulicy Puszkina 16 ASB SERVICE Pracuję w ASO BMW i wysyłam tam swoich klientów, są zadowoleni.

 

Podaje numer telefonu zainteresowanym, trzeba zadzwonić przed przyjazdem. 503-572-818

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

szukałem i nie znalazlem ,trafiłem za to do auto-chipa na przedmiejskiej (boczna legnickiej między wiaduktami)...

dookoła stały same bumy,za diagnostyke i skasowanie kilku blędów po (udanym gościu od alarmów) wzieli 150zł.

wydaje sie że znaja sie na robocie,dość konkretnie podchodzą do sprawy...

pozdro

 

i dajcie znac gdzie dokładnie jest ta legnicka 52 A,bo nie moge trafić

Ja chcieć,prosić o wiedzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiatm wszystkich Foru-Miłośników BMW!!!

 

Nawet BMW się psują, a gdy to się zdarzy??

Wrocław, ul. Legnicka 52A

 

Robią za normalne pieniądze, przy okazji sprawdzą wszystko obok robionego fragmentu auta, są w stałym kontakcie telefonicznym.

Ich "konikiem" jest właśnie BMW!!! POLECAM!!!

P.S. A ja dalej nie wiem jak sie ta firma nazywa :duh: ale to się akurat nie liczy :dance: Liczy się kasa i profesjonalizm!!!

 

Natomiast NIE polecam :nienie: :

Wrocław, ul.Armii Krajowej (B&W).

Płacisz jak za zboże, ładują badziewne części (zamienniki), pomimo tego że płacisz za NIBY oryginał!!! Niestaranne wykonanie!!!

Uwielbiam stare kwadratowe trumniaki ze stajni BMW i jeżdżę E30 z wyboru a nie z przymusu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ostatnio zauwarzylem ze swieci mi sie kontrolka od emisji spalin

silnik 2.5D

po konsultacji z kolega doszedlem do wniosku ze pojade sprawdzic wlasnie na przedmiejska ...

po podlaczeniu do komputera powiedzieli mi ze to przeplywomierz ... nowy 1400 - uzywany 640

pomyslalem ze nie bede robil tego odrazu tylko podjade gdzies sie zapytac ...

samochod nie dymi / nie spala wiecej / z moca takze wszystko w porzadku....

 

i pojechalem do PSAR kilka km od wroclawia - trasa na trzebnice ...

wczesniej sie umowilem na kontretna godzine ...

 

podjechalem ide do biura itd ...

odrazu wyszedl do mnie elektryk wzial pod pache komputer i mowi prosze podjechac pod brame ... podlaczyl kompter i mowi do mnie no to jedziemy ...

zrobilismy kilka km ii powiedzial mi WSZYSTKO o samochodzie ...

doslownie wszystko ...

 

uspokoil mnie ze to na 100% nie przeplywomierz a kontrolka swieci sie bez powodu - najwidoczniej jakis problem w oprogramowaniu tablicy rozdzielczej ... kosz wgrania nowego 150netto - a ze nie jest mi to potrzebne to nie wgrywal ....

 

dlaczego to pisze ? ....

dlatego aby uzmyslowic ze lepiej zaplcic raz a wiecej niz jezdzic w dwa miejsca aby zasiegnac opini 2 elektrykow ...

 

teraz wiem ze na wszystkie badania bede jezdzil wlasnie tam

 

 

PSARY

po drodze do trzebnicy stoi taka szara hala ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
szukałem i nie znalazlem ,trafiłem za to do auto-chipa na przedmiejskiej (boczna legnickiej między wiaduktami)...

dookoła stały same bumy,za diagnostyke i skasowanie kilku blędów po (udanym gościu od alarmów) wzieli 150zł.

wydaje sie że znaja sie na robocie,dość konkretnie podchodzą do sprawy...

pozdro

 

i dajcie znac gdzie dokładnie jest ta legnicka 52 A,bo nie moge trafić

 

Heh ja tez trafialem na przedmiejska zamiast na legnicka 52a :mad2: :duh:

tu jest pokazane na mapce punkt a to jest 52a a zaraz na prawo przedmiejsa jest :cool2:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=legnicka+52a&loc=wroc%B3aw&Submit.x=0&Submit.y=0&Submit=Szukaj

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Polecam warsztat Tomka Nowaka na ul. Rzemieślniczej w Lubinie. Jeżdżę do niego od 13-stu lat, zajmuje się wszystkim co dotyczy podwozia. Rozsądne ceny, duża wiedza i doświadczenia i pewnie dlatego grafik ma zapełniony tydzień do przodu. Trzeba się umawiać na konkretny termin i godzinę. Telefon do warsztatu: 076 844 36 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Jestem z mazowieckiego ale kupowałem we wrocku E39 i byłem na Legnickiej 52a.

Auto-SHOP Jan Bęben 607 404 374 tel. stac. 071 350 07 06

tyle jest na wizytówce którą dostałem.

Nie jest łatwo tam trafic bo teraz jest tam remont.Jest taka mała uliczka gruntowa za bankiem ,trzeba z legnickiej (jadąc od strony Petra Gyros) skręcić w prawo na taką uliczkę biegnącą wzdłuż Legnickiej a potem właśnie za bankiem w prawo na teren byłych zakładów mięsnych.Tyle pamiętam bo Wrocławia nie znam wcale :)

 

PS. Byłem najpierw na Przedmiejskiej ale nie mieli czasu wolny termin za tydzień. I na dodatek podnośnik im się zepsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wiem ze to warsztaty godne polecenia ale zeby nikt sie nie wyrolowal wole tez wspomniec tutaj .

 

SERDECZNIE NIE POLECAM !!! :

 

NIEAUTORYZOWANY ALE W SZYLDZIE WZMIANKA SPECJALIZACJA BMW.

 

WROCŁAW - BROCHÓW

ul. Laotanska 20

 

 

Gosc kompletnie nie zna sie na rzeczy do tego przetrzymuje auto i z terminu tygodnia robi sie miesiac a auto wychodzi albo z awaria taka jaka przyjechalo albo wyjerzdza zepsute bardziej niz bylo. oszust jakich malo .

 

UWAZAJCIE NA TEGO PANA

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.