Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam warsztatu w oklolicy Zgorzelca, który wymieni olej + filtr w skrzyni automatycznej z początku lat '90. Co sądzicie o BMW Garage w Jerzmankach (słyszałęm bardzo różne opienie) lub D1 Garage Bolesławiec? A może BMW Revival Jelenia Góra? Chyba że znacie inne pewne miejsce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Szukam warsztatu w oklolicy Zgorzelca, który wymieni olej + filtr w skrzyni automatycznej z początku lat '90. Co sądzicie o BMW Garage w Jerzmankach (słyszałęm bardzo różne opienie) lub D1 Garage Bolesławiec? A może BMW Revival Jelenia Góra? Chyba że znacie inne pewne miejsce...

 

Jarzemanki już są problemy. Revival ja robię swoje na bieżąco u Kamila jak najbardziej polecam. D1 odpuściłem bo raz z że daleko dwa ceny różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś zna blacharza/mechanika w Lubuskim lub dolnośląskim, który mógłby pomóc mi ze sprawdzeniem samochodu przed zakupem?

Chciałbym ustalić stan mechaniczny, ale też czy nie miało poważnego wypadku naruszającego elementy konstrukcyjne.

Myślicie, że warto udać się do ASO na takie sprawdzenie? Miejscowość to Żagań, najbliższe ASO to Zielona Góra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Poszukuje kogoś kto sie podejmie regeneracji mechatroniki w skrzyni 6HP26 BMW 330xD. Wymiana tłoczków, płyty separacyjnej, sprawdzenie elektrozaworów. Olej wymieniany 5kkm temu więc może zostać.

Wrocław i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Ktoś we Wrocławiu co podejmie się wymian poduszek w skrzyni biegów, naprawy tylnej wycieraczki + wymiana płynów ?

Nie chce trafic na jakiegoś "dziada" więc wole wybadać grunt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ktoś we Wrocławiu co podejmie się wymian poduszek w skrzyni biegów, naprawy tylnej wycieraczki + wymiana płynów ?

Nie chce trafic na jakiegoś "dziada" więc wole wybadać grunt :)

BMW Expert, B///M Garage, M Performance BMW Garage :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jakie są Wasze doświadczenia z Inchcape we Wrocławiu ale moje ostatnie są fatalne i zdecydowanie nie polecam.


Parking, na którym nie ma miejsca, dział likwidacji szkód który jest fatalny (będę wracał trzeci raz po prostej wymianie szyby), dział mechaniczny też ostatnie wizyty kończyły się powrotami (np. montaż click&drive), ogólnie po ostatnich doświadczeniach podjąłem decyzję żeby omijać szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Koledzy, kogo polecacie do ustawienia geometrii zawieszenia w BMW? Jelenia Góra i okolice. Zależy mi na kimś komu będzie się chciało, a nie kimś kto ciągle tylko twierdzi "tego się nie reguluje, tego się nie da..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam,


Czy ktoś poleci kogoś do sprawdzenia auta przed zakupem w okolicach Lubina?


Dzieki

 

Bimmer Check - korzystałem, mogę polecić. Możesz podać im adres, sami dojeżdżają, weryfikują.. później całą dokumentacje zdjęciową + opis - przesyłają na maila, za dodatkowe 20 zł (tyle chyba kosztuje na sprawdzenie zawieszenia itp na SKP) sprawdzaja stan zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kogo polecacie do ustawienia geometrii zawieszenia w BMW? Jelenia Góra i okolice. Zależy mi na kimś komu będzie się chciało, a nie kimś kto ciągle tylko twierdzi "tego się nie reguluje, tego się nie da..."

 

W Jeleniej Górze nie ma takiego miejsca. Je ze swoją byłem Mercedesie ASO i LArum niestety dalej jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.