Skocz do zawartości

Kujawsko-pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuje w najbliższym czasie wymienić rozrząd w moim e91 320d z N47 177km , bo juz 160tys km stuknęło ostatnio. W związku z tym poszukuje jakiegoś dobrego mechanika w Bydgoszczy lub Trójmieście. Kogo polecacie z tych okolic/mieliście jakaś styczność? Prosiłbym o jakieś konkretny propozycje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Witam.


Szukam warsztatu w woj. kujawsko-pomorskim, który podejmie się wymiany uszczelniaczy zaworowych bez demontażu głowicy. Czy znacie panowie jakiegoś mechanika BMW, który wykonuje taki zabieg?

 

Słyszałem, że Arek serwis bmw jest całkiem w porządku, na Modrzewiowej. Właściciel jest ponoć fachowcem w sprawach bmw. Ale to tylko zasłyszana opinia od znajomych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam.


Szukam warsztatu w woj. kujawsko-pomorskim, który podejmie się wymiany uszczelniaczy zaworowych bez demontażu głowicy. Czy znacie panowie jakiegoś mechanika BMW, który wykonuje taki zabieg?

 


Dodam tylko, że już znalazłem warsztat pod Toruniem (dokładnie Brzoza ul. Krótka 1). Warsztat nazywa się Auto Kaine i specjalizuje się w BMW. Koszt wymiany uszczelniaczy bez zdejmowania głowicy to 1300zł. Zaprowadziłem samochód we wtorek rano a w środe po południu było do odebrania. Wszystko śmiga, zero kopcenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

szukam dobrego elektryka/elektronika który ogarnął by/podłączył samopoziomowanie xenonów w e46, mam dawcę z którego można wziąć instalacje elektryczną.

Xenony założone tylko na sztywno i bez działających spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Posiadam e46 z 2001 roku z automatyczną skrzynią biegów z silnikiem m43 1895 cm3 pojemności (M43TU B19). Podczas powrotu do domu obróciło panewkę i skończyłem podróż na lawecie. Z racji braku czasu szukam warsztatu lub mechanika, który podejmie się naprawy silnika w sposób kompleksowy, fachowy i z głową na karku. Bajkopisarzom dziękuję. Auto stoi w Toruniu osiedle stawki, z racji automatycznej skrzyni holowanie odpada. Za informację bardzo dziękuję, proszę o kontakt na forum lub email.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zajmujemy się Audi, BMW, VW, Seat, Skoda i Mini. Zmiana menu nawigacji na język Polski, włączanie ukrytych funkcji, diagnostyka i kasowanie błędów.

Zapraszamy na naszą stronę FB: https://www.facebook.com/AutoKodowanie1/


AutoKodowanie

tel. 695-216-636

87-100 Toruń

ul. Batorego 61B

Było E36 M40 93, było E39 M52 98, jest E60 545i 2004 SMG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś z kolegów wie kto w zakresie lakiernictwa jest podwykonawcą ASO BMW Dynamic Motors z Bydgoszczy?

 

Niedawno jeszcze był http://www.naprawy-powypadkowe.pl/index.html#, robiłem u nich e46 przez ASO bo zależało mi na sensownym zastępczym przez cały okres naprawy a robiłem z AC.

W moim przypadku wyjątkowo słabo wyszło. Pomijając prace blacharsko lakiernicze, bo do nich moja opinia się odnosi, to wisienką na torcie było wkręcenie uni blachowkrętu przy wytknięciu braku ori spinki przy nadkolu elastycznym i zalanie klaksonów wodą, czego efektem był chlupot i lekki kwik.

Zniesmaczony odjechałem czym prędzej.

Wiem, że to tylko e46 a i zderzak przód oraz tył nadkole, ale taki certyfikat BMW na prace blacharsko lakiernicze jest nic nie wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Szukam warsztatu w Toruniu godnego polecenia.

Potrzebuje zrobić w e92 330 xd kilka rzeczy, sprawdzić kolektor, wywalić klapy wirowe, olej w silniku i skrzyni oraz świece i inne duperele.

Chciałbym żeby mi ktoś to zrobił naprawdę fachowo i dobrze, kogo polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Już od wielu lat swoją ukochaną e36 od wielu lat oddaje do warsztatu samochodowego xserwis.pl. Mechanicy z tego warsztatu jeszcze nigdy mnie zawiedli. Serwis klimatyzacji czy wymiana tarcz i klocków to dla nich żaden problem i co najważniejsze ceny są bardzo przyzwoite w porównaniu do innych punktów. Miałem również do zrobienia 2 elementy w Toyocie Auris. Blacharstwo i lakiernictwo pierwsza klasa. Co najlepsze jako prezent na odbiór samochodu już po samej usłudze to auto było wyczyszczone w środku i wypastowane. Myślę, że jak najbardziej można im zaufać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.