Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 648
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dziedzinie elektroniki samochodowej zdecydowanie polecam firme TECH-COM w Zamościu. Obsługa na wysokim poziomie, presonel o naprawdę dużej wiedzy. Naprawiałem tam wiele samochodów i nigdy nie jeździłem z reklamacjami. Ponadto podoba mi się że warsztat nie przypomina graciarni, poprostu są najlepsi.

 

www.tech-com.prv.pl

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ostatnio byłem zmuszony, do naprawy autka na terenie Lublina i skorzystałem z oferty firmy SABAT (posiadają BOSH Service).

- nic dodać, nic ująć : pełny profesjonalizm :cool2:

- szybko i naprawdę solidnie

niestety to wszystko okrojone dość wysoką ceną za usługę :doh:

 

nie polecam zamawiać usługi holowania, naprawdę wysoka cena, panowie najpierw zachęcają 50 procentową zniżką, ale gdy przyszło do płacenia to rabat stopniał do 25 procent. :jawdrop: (lepiej poprosic taksówkarza :cool2: )

 

Adres.

"Sabat" Sp. z.o.o.

ul. Budowlana 24

20-469 LUBLIN

tel : 0 81 446 22 10 (serwis)

pomoc drogowa : 9636

marzenie : E34 M5

http://img266.imageshack.us/img266/9927/540podpisnj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Koło mnie gość ma warsztat (boczna ul. Abramowickiej w Lublinie), jak widze sporo beemek się w nim przewija ( sam właściciel posiada śliczną m5 e34 i nie mniej piękną starą "6".

 

Nie mogę o nim nic powiedzieć ale gośc wygląda na dośc dobrze obeznanego w temacie BMW, sądzac po tym ile klientów ma posiadających BMW. Warto sprawdzić, ja narazie nie mam czego mu wstawić :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja polecam warsztat na waszawskiej panowie znaja bmki na wylot z jaka ustarka sie niezajedzie odrazu wiedza o co chodzi i pomoga

 

BRJ Lublin

20-824 LUBLIN, ul. Al. Warszawska 150

tel. tel. (0-81) 533-78-23

e-mail: jprazmo@e.lublin.pl

 

podobno maja najlepszy sprzet po tej stronie wisly, do badan i serwisowania BMW.

 

P.S.

juz nie moge sie doczekac kiedy stane sie jednym z posiadaczy :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ja polecam warsztat na waszawskiej panowie znaja bmki na wylot z jaka ustarka sie niezajedzie odrazu wiedza o co chodzi i pomoga

 

BRJ Lublin

20-824 LUBLIN, ul. Al. Warszawska 150

tel. tel. (0-81) 533-78-23

e-mail: jprazmo@e.lublin.pl

 

to prawda że janek i robert mają bmki w małym palcu ! ale kilka dni temu okazało sie że to zwykli oszuści. 2lata temu dałem im swoje auto do wymiany nagrzewnicy bo mi ciekła, :evil: potrzymali mi tydzień bo podobno nie mogli znależć takiej nagrzewnicy bo niby miałem nietypową "wymienili" nagrzewnicę na nową(250zł.) i filtr przeciwpyłkowy(55zł.)+robota chyba 100zł-150zł.kilka dni temu postanowiłem sam tym razem filtr wymienić i patrzę a tu filtra po prostu niema ci złodzieje wycieli stary filtr nożem i wsadzili samą ramkę plastikową.a nagrzewnica która mi ciekła została ta sama tylko ją oddali do klejenia jest cała polutowana........wnioski wyciągnijcie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie mam te same wrażenia co do firmy BRJ jak kolega powyżej, co wizytyta to poważne naprawy za poważne pieniądze stan auta jakby podobny. Niedawno odwiedziłem firmę Auto Sawa(zdaje się) przy okazji świecącej kontrolki od klocków i tam panowie zaprosili mnie abym pooglądał mają beemkę razem z nimi bo wg.nich nie tylko kontrolka jest problemem. Nie wiem jak serwisowali mój samochód w BRJ skoro i klika wycieków się znalazło i luzy w zawieszeniu i na koniec.... przepływomierz powietrza!

Okazało się ,że moje auto powinno przyspieszać w zupełnie niesamowity sposób,czym jestem zaskoczny niezmiernie bo dopiero teraz wiem co to znaczy BMW. Kwestia sprzętu to widziałem na tam oryginalny komputer GT1. Wypytałem o to bo byłem pod wrażeniem możliwości tego urządzonka . Jestem zadowolony i gorąco polecam kolegom beemowcom. Acha, firma mieści się przy ul. Związkowej chyba 18 pamietam nawet telefon 7451511.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie zatem chłopcy, dlaczego nie ma dnia, gdzie do BRJ przyjeżdza auto po "mechanikach, elektrykach" którzy chca bez sprzetu zrobic cos na krotko i psuja wiecej niz naprawili...? sama byłam świadkiem takich akcji, a co do filtra, może po prostu laicy nie wiedza ze to gów... to tylko ramka i tekturka i szukaja tam niewiadomo czego... odnośnie wycieków natomiast, skoro znacie Janka i Robercika, to czy oni pracuja po 8 godzin? bo mi sie wydaje ze od 9 do conajmniej 21:00 ostatnio dłużej i sami mechanicy mowia ze jak ktos przyjezdza i chce zeby mu zrobic cos konkretnego, nie wspominajac o uszczelnieniu, to do ch...ja skad oni maja brac na to czas?! jade tam, mowie ze mi cos nawala, podlaczaja pod skaner, i naprawiaja, a wycieki moga sie pojawic nawet po wlaniu innego oleju, wiec info o tym jak to w innym warsztacie Cie zabrali zebys obejrzal włoż między inne swoje bajki.. wszyscy w mojej rodzinie maja warsztaty, wiec jesli chcesz wiedziec gdzie sie przep...rdala klientow a gdzie nie, PW. pozdro, bez urazy, ale zbulwersowalam sie tym filtrem;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, dla uzupelnienia, ostatnio BRJ ma tyle pracy, ze ciagle pojawia sie ktos na okres probny, nie zdziwilabym sie gdyby Twoje autko trafilo w rece takiej osoby, ktora zapewne juz nie pracuje... naprawde, zastanowcie sie czasem, bo takie sporadyczne sytuacje czasem moga komus napsuc krwi i nic poza tym. nie kazdy jest nieomylny. pozdro, a temat wskazuje na promowanie dobrych, a nie niszczenia im konkurencji ;) wiec piszmy o tym co dobre, dla przestrzegania przed oszustami zakładam nowy temat. :roll2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
co do sawy ze zwiazkowej to tez mialem okazje goscic raczej nie ma powodow do narzekan tanio dobrze ale czasu tez nie maja za wiele na doglebna analize ale pewnei wszyscy ci tak maja ktorzy chcoiaz wrazenie stwarzaja dobrego warsztatu ;)
Nigdy Sie Nie Myle I Jestem Najmadrzejszy Jak Kazdy Kto Ma BmW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stanowczo nie POLECONY

Warsztat Węgorka w Chełmie , zaprowadziłem tam swoje BMW E36 325i zlecenie wymiana łańcuchów rozrządu, naprawa rozrusznika.

Odebrałem samochód i światła nie działają, pęknięta guma dolotu, pęknięta obudowa filtra owietrza, uszkodzony akumulator.

Gościo liczy sobie za łańcuchy około 50% więcej niż w aso w wawie, grzebie przy instalacji włożył stare cewki ( o której wymianie nie było mowy) liczy jak za nowe itp.

Boże chroń nasze BMKi przed takimi!!!

I jeszcze jedno gościo mechanik też ma BMW...

Moim zdaniem przed zarejestrowaniem samochodu BMW powini sprawdzać poziom inteligencji takim debilom..

Pozdrawiam wszystkich ktych któży za pare set złotych nie robią z gęby dupy.

POLECANY ELEKTRONI z Chełma to na wyjeździe na Lublin tam gdzie serwis tłumików. Znają się na rzeczy i nie oszukują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcecie super elektornika po studiach ktory jest naprawde fanatykiem naprawiania wszystko co elektroniczne i nie raz mnie uratowal to skorzystajcie : TOMEK TEL. 661-046-508 miejscowość GRANICE za Chodlem. Poprawia po serwisach i znajduje usterki ktorych serwisy nie moga znalesc. POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY.Moja becia zrzygała się olejem że tak brzydko powiem.Olej jest nawet w filtrze powietrza za samochodem kurtyna dymna ,po 15km poszło ponad połowe stanu oleju czyli 3-4l. Do której firmy scholować auto na warszawską ,czy na związkową??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janiewiem dlaczego dalej jehales jak cisie takie cos stalo teraz napewno naprawa wiecej cie pzyjdze niz twoja babcia jest warta anadrugi raz to dbaj onia

 

Nie mądrkuj,o co innego było pytanie.Jeśli już to żona nie ja jechałem,a po trzecie autko już śmiga jak ta lala.Po czwarte chyba masz jakiegoś szrota że naprawa auta miałaby przekroczyć jego wartość.Po piąte zawiozłem auto do Auto Perfekt Dariusza Sawy na ul.Związkową 18.Miła obsługa autko zrobione,usterka zlokalizowana+wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów w mojej 323i + filtr powietrza,nowe świece,nowy olej,mycie czyszczenie,oczywiście wiedza na temat usterki,sprawdzenie wszystkiego i diagnostyka na komputerze razem 600zł.Mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki szrota totymasz jamam x5 amoja zonka jezdzi 318i amisie altko niepsuje botoniejest babcia taka jak twoja

 

Weż nie zamulaj tematu ,bo nie do tego jest ta strona.Weź spójrz na swoją gramatykę pisania,X5 to ci się po nocach śni bo nawet w swoim profilu co innego napisałeś :D . Weż lepiej idź na polski bo chyba z lekcji uciekałeś,po drugie kto jeżdzi 1.8 BMW.Tylko dla szpanu jak ktoś chce mieć bemke dla wyglądu bo to pali i tak jak 2.5l i wogóle nie jedzie.Pozdrawiam i nie zamulaj stronki bo nie od tego ona jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto-Perfekt, Dariusz Sawa Związkowa 18. Mogę polecić z czystym sumieniem. Tam serwisuję swoją "Basię" i jeszcze się nie zawiodłem, pełen profesjonalizm, ceny ok. :D Nic dodać, nic ująć. Jako jedyni w Lublinie mieli pojęcie nt. obsługi diesla V8 (w przeciwieństwie do BRJ). Poza tym działają jak profesjonalny serwis - mają sprzęt, oprogramowanie, dają pieczątki do książki serwisowej, załatwiają nie tylko części, ale i kosmetyki, akcesoria, opony itp.

Poza tym Pan Darek Sawa to prawdziwy miłośnik marki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jest to serwis peugeot-citroen ale pracuje tam mechanik o imieniu Grzesiek ,który pracowal w serwisie BMW i zna sie naprawde na na e-36 ,e-39.Można zaoszczędzic naprawdę grubą kasę.POLECAM. Adres: Płouszowice kol. 52 dojazd od Nałęczowskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no myslałem ze tylko ja mam złe doswiadczenie z BRJ, nawet nie potrafili zlokalizowac padnietego nastawnika ,ale moze nie sa tacy zli bo nikt w regionie tego nie mogł stwerdzic :oops:

.miałem nauczke i staram sie nigdy nie zostawiac auta w warsztacie ,od tamtego momentu wykonuje naprawe we własnym zakresie i narazie mam spokuj,ale jesli juz cos to zdecyduje sie na AUTO PERFECT ,jeszcze nic zlego o nich nie piszecie

A dodam tylko ze wiekszosc mechaniorów potrafi tylko wymieniac czesci na nowe, BRAWO dla takich co potrafią je naprawic ,to sie nazywa pojecie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.