Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Czy oprócz BRJ i Auto Sawy polecicie kogoś do wymiany oleju w skrzyni automatycznej? BRJ wycenił usługę na 600 zł, ale mogą to zrobić dopiero za 2 tygodnie, z kolei Auto Sawa (czy może Auto Perfekt, w każdym razie firma pana Dariusza Sawy na czechowie) zrobią to praktycznie od ręki, ale już za około 900 zł. Zastanawiam się skąd ta rozbieżność w cenie skoro większość z Was twierdzi że to BRJ ma ceny porównywalne do ASO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie forumowiczów .

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś warsztat w Lublinie ,

albo może ktoś miał podobny problem do mojego .

Mianowicie , mam F31 z końca 14-go roku .

Nikt nie potrafi ustawić mi grometrii i zbierznosci tak żeby auto nie ściągało w prawo ...

Wydalem już kupe kasy w różnych warsztatach w Lublinie i nie tylko tam , ale za kazdym razem kiedy opuszczam zaklad efekt jest ten sam ...

W poniedziałek bylem w Moto-Plex , na wykresie niby wszystko jest w „ normie „ ale problem pozostaje .

Mechanik z tego zakladu polecil mi ” wyzerować czujnik skrętu koła kierownicy ” sam nie mogł tego zrobić bo miał ”za słabego kompa ” .

Zacząłem wiec szykac zakladu który mi pomoże i ku mojemu zdziwieniu tylko BRJ i Auto naprawa Ciechanek mogli by mi pomoc , ale BRJ za 3 tygodnie a trn drugi za podlączenie kompa chcial ponad 200 zl...

W zawieszeniu nie mam luzów , problem z oponami tez wykluczam , ponieważ działo się tak na starym komplrcie jak i na obecnym .

Jestem już zmęczony tym problemem , bo zmiast cieszyć się z jazdy moją Bunią , ciągle muszę walczyć ze sciąganiem .


Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Pytanie trochę z innej beczki, który serwis w lubelskim ma możliwość wpisu do elektronicznej książki serwisowej, ale oczywiście nie tylko w aucie, lecz też na serwerach BMW? Inaczej, który serwis poza ASO ma umowę z BMW na dokonywanie czynności serwisowych?

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Polecam warsztat Carstar Sp. z o.o. we Włodawie (serwis Bosch). Właściciel serwisu to fan BMW, mają Icoma i chłopaków, którzy na prawdę znają się na rzeczy.

Jeśli chodzi o chiptuning to w okolicy jest As Chiptuning w Orchówku - polecam poczytać opinie i odwiedzić fanpage na FB.


Z obu powyższych zakładów korzystam będąc weekendami w tamtych okolicach.


Polecam i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.