Skocz do zawartości

Lubuskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

SZYMANIAK Auto-Serwis

ul.Myśliborska 21/20D

 

najlepszy warsztat dla wlascicieli BMW w Gorzowie.

Tanio, solidnie, i przede wszystkim ten mechanik wie wszytsko o BMW.

Wspanialy fachowiec. POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Doprowadzil do porzadku moj samochod po porzednim mechaniku-partaczu.

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

sklep@czescidobmw.pl

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Od 6 lat mechanikę naprawiam tylo w tym warsztacie, bo auto traktuje z należytym szacunkiem i zna się na rzeczy. Sprawdzony, uczciwy i co ważne w tej marce bardzo rozsądny w cenach za swoje usługi.

 

BORYS

ul. Fabryczna 14

65-410 Zielona Góra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam nadzieję że Admin nie wykasuje tego postu - nie znalazłem nigdzie miejsca na warsztaty nie polecane, a historia jest ciekawa.

Myślę, że warto ostrzec wszystkich dbających o życie swoje i swoich bliskich przed tym "warsztatem"

 

Moja przygoda z panami ochejami zaczęła się w maju 2006. Miałem wypadek w Gorzowie i tam naprawiałem auto. "Naprawa" kosztowała w sumie ok. 4500 zł.

Stary ochej robił 3 podejścia z malowaniem - dopiero za trzecim razem udało mu się usunąć wszystkie zacieki jakie porobił. A teraz (po 4 miesiacach) wychodzi rdza.

Synalek (och..j damian) jest miszczem świata ;) w naprawach mechanicznych - lewarek zmiany biegów zamontował mi odwrotnie - wystarczyło spojrzec do ETK żeby wiedzec gdzie może być błąd.

Oczywiście nie zadał sobie tego trudu. Kiedy zwróciłem mu uwagę, że lewarek opiera sie o deskę rozdzielczą przy 1,3 i 5 biegu i nie mozna otworzyć popielniczki z gniazdem zasilającym, uchlastał lewarek szlifierką i "pospawał" pod kątem. Kłamiąc przy tym w żywe oczy, że "dokonał regulacji".

A teraz najlepsze: Nie zorientował się, że lewarek jest alumuniowy -"pospawał" go zwykłym drutem stalowym. W efekcie, po przejechaniu kilkuset kilometrów, lewarek został mi w ręku przy próbie wrzucenia trójki !!! Gdyby auto prowadziła wtedy moja dziewczyna, myślę że miałaby małe szanse, żeby nie wpaść w panikę i nie wylądować na drzewie.

Poinformowałem ocheja o tym fakcie (wysłałem mu sms bo na samą myśl o rozmowie z nim robiło mi się niedobrze) - oczywiście brak reakcji.

 

Mam tez zastrzeżenia co do wymiany przedniego zawieszenia, ale niestety na sprawdzenie geometrii pojechałem dopiero po 3 tys. kilometrów i och..je oczywiście umyli ręce.

 

Chetnie skopałbym gębę osłom, ale rozważam jeszcze możliwości prawne.

Uważajcie na nich jeżeli jeżeli macie do naprawy coś bardziej skomplikowanego niż młotek. Młotka też w sumie szkoda. Spotkałem wielu mechaników-półgłówków ale ci biją na głowę wszystkich.

 

Auto Naprawa Ochej

66-400 Gorzów Wlkp.

ul. Wschodnia 28A

tel. 095 7263 923

NIP 599-247-77-70

 

P.S. Będę wdzięczny za wszelkie porady jak legalnie i skutecznie dać tym "ludziom" i im podobnym do zrozumienia, że powinni znaleźć sobie inne zajęcie (np. żebractwo, albo mycie szyb na światłach... Chociaż nie - szyby na pewno porysują).

 

P.S.2. Na wszystkie naprawy mam faktury i połamany lewarek jako pamiatkę - gdyby ktos chciał sprawdzic moja wiarygodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostrzegam wszystkich przed mega oszustem o nazwisku HERCUŃ . Pan prowadzi "na lewo" mechanikę pojazdową oraz blacharstwo i lakiernictwo w miejscowości NOWE MIASTECZKO. Na porządku dziennym jest okradanie klienta z części zawieszenia i wstawianie starych gratów oraz ogólnie pojęte oszustwo. Nie mam siły opisywać całego procederu zaznaczam tylko aby trzymać się z daleka od jegomościa.

Drugi zakłada naciągaczy to "Jarmax" Autoserwis Jarosław Miniach w Nowej Soli. Pan Miniach specjalizuje się w naciąganiu ludzi za zrobienie niczego. W mojej coupe zapaliła się kontrolka od airbagu . Sugerowałem że to mata więc uprzejmy właściciel powiedział że wymieni do tego doszła podobno wymiana czujnika napinacza pasa, jako laik przełknąłem wszystko i zapłaciłem za wszsytko 600zł. Jakie było moje zdziwienie gdy w serwisie dziwnym trafem znów się zapaliła lampka od airbagu. Panowie w ASO stwierdzili że nic nie było wymienione , mało tego Pan Miniach zrobił pod fotelem jakąś dziwną instalację z rezystorem czy czymś takim aby to obejść. Brak słów.

Nie jestem pierwszą osobą którą naciągnął. A najśmieszniejsze jest to że uważa się za mega speca od BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

chciałbym polecić warsztat mechaniki pojazdowej Pana Rajmunda Kubickiego w Słubicach, naprawdę warto...jeżeli chodzi o elektryke to pozostaje ASO BMW przy salonie BOTHE we Frankfurcie, gdzie ceny sa niemieckie (ale i tak sa rzeczy ktore oplaca sie u nich zrobic), jednak proste porady nic nie kosztuja, obsluga jest bardzo fachowa i mila, a ceny wielu czesci sa bardzo niskie, jezeli ktos nie zna niemieckiego chetnie pomoge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trafilem tu przypadkiem.

Troche nie mile bylo czytanie o sobie jako oszuscie i naciagaczu. Probowalem odrazu wyjasnic to z autorem tego postu. No niestety juz nie byl taki mocny w buzi jak byl mnie tu opisujac.

Nie staram sie tu usprawiedliwiac. Wiecie sami jak to jest. Robiac np 1000 samochodow - nawet jak kilka nie zrobi sie jakby sie chcialo to i tak jest to znikomy odsetek. A nie da sie zadowolic wszystkich.

Po pierwsze - nie pamietam takiego auta "328i coupe" zeby u mnie bylo

Po drugie - jezeli nawet bylo to "symulacja" maty i napinacza kosztuje max 250-300zl a nie 600zl !

Po trzecie - nie badz SMARKACZ (pisze do Marcin Kierkus) i miej teraz odwage mnie przeprosic za te zniewage w stosunku do mojej Firmy !

 

Tresc rozmowy przeprowadznej przed chwila na GG - na razie zostawiam dla siebie ale jak bedzie trzeba to ja wkleje na Forum!

Ciekawe jak wtedy Ty sie poczujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wszystkim doskonale znany - PACER - dla BMW każdego kalibru.Facet naprawia od lat te auta-zna go każdy mechanik i posiadacz bmw w okolicy.

Nie posiadając jeszcze BMW-wiedziałem,że gośc się w tym specjalizuje. Gdy w moim pierwszym BMW musiałem wymienić simering na wale i uszczelkę pod miską-przeskoczyłem ok.8 warsztatow-pytająć o to-kto mi to zrobi dobrze i za jaka cenę.WSZYSCY polecali mi PACERA-nikt nie chcial się podjąć automatu.

Pojechałem.

Zrobili z zamkniętymi oczami.

Do dziś jeżdże bez najmniejszej kropli oleju pod autem.

Polecam.

 

Gorzów Wlkp.

ul.Lipiańska 3 /dawna szczecińska/

Za giełdą po prawej stornie tuż przed Baczyną.

095 731-41-03

BMW? Bogini Moich Wrażeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Trafilem tu przypadkiem.

Troche nie mile bylo czytanie o sobie jako oszuscie i naciagaczu. Probowalem odrazu wyjasnic to z autorem tego postu. No niestety juz nie byl taki mocny w buzi jak byl mnie tu opisujac.

Nie staram sie tu usprawiedliwiac. Wiecie sami jak to jest. Robiac np 1000 samochodow - nawet jak kilka nie zrobi sie jakby sie chcialo to i tak jest to znikomy odsetek. A nie da sie zadowolic wszystkich.

Po pierwsze - nie pamietam takiego auta "328i coupe" zeby u mnie bylo

Po drugie - jezeli nawet bylo to "symulacja" maty i napinacza kosztuje max 250-300zl a nie 600zl !

Po trzecie - nie badz SMARKACZ (pisze do Marcin Kierkus) i miej teraz odwage mnie przeprosic za te zniewage w stosunku do mojej Firmy !

 

Tresc rozmowy przeprowadznej przed chwila na GG - na razie zostawiam dla siebie ale jak bedzie trzeba to ja wkleje na Forum!

Ciekawe jak wtedy Ty sie poczujesz ?

 

Ciekawe bardzo Panie Kolego. Nie rozmawiałem z Panem nigdy na GG a nazwywanie mnie smarkaczem jest zwykłą obrazą. Szkoda, że dopiero teraz zobaczyłem ten wpis. Mogę powtórzyć to jeszcze raz. Z DALEKA OD FIRMY SZANOWNEGO PANA W NOWEJ SOLI. FIRMA PRZY WYLOCIE NA ZIELONĄ GÓRĘ. Całe szczęście wieść już się rozniosła na terenie Lubuskiego i nasze kochane auta nie będą już przez Pana szanownego męczone a nasze portwele będą pełniejsze. Proszę także omijać zakład Pana HERCUNIA koło Nowego Miasteczka. Jest to kolejny naciągacz i oszust w woj Lubuskim. Mam nadzieję że moje przestrogi kogoś uratują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Od 6 lat mechanikę naprawiam tylo w tym warsztacie, bo auto traktuje z należytym szacunkiem i zna się na rzeczy. Sprawdzony, uczciwy i co ważne w tej marce bardzo rozsądny w cenach za swoje usługi.

 

BORYS

ul. Fabryczna 14

65-410 Zielona Góra

 

Witam, dwóch głównych mechaników z warsztatu Borys otworzyło swój warsztat , Rafał Jaśkiewicz Zielona Góra ul. Rzeżniczaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałem polecic warsztat, a wlasciwie jednego mechanika, ktory przez 10 lat pracowal w serwisie BMW :cool2: . Niedawno otworzyl on wlasny warsztat, soft pierwsza klasa wszystkie bledy lapie. :twisted2: :twisted2: :twisted2:

 

 

ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA

SPECJALIZACJA BMW

Sławmir Radkowski - tel. 502-164-152

ul. Drzymły 11A

65-121 Zielona Góra / Chynów

 

 

Pelecam rowniez serwis olejowy :!:

 

SZAFRAŃSKI

Wrocławska 63D

Zielona Góra

tel. 329-99-49 / 601-155-488

 

Wymieniaja olej, filtry paliwa, powietrza, przeciwpylkowe.

Kasuja INSPEKCJE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dokładam sie do wypowiedzi FALU o zakładzie:

 

SZAFRAŃSKI

Wrocławska 63D

Zielona Góra

tel. 329-99-49 / 601-155-488

 

wymienili wszystkie oleje (most, skrzynia, silnik) + wszystkie filtry z robocizną 720zł wydaje mi sie tanio.... aha i warto jechać rano bo duże kolejki są później. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZYMANIAK Auto-Serwis

ul.Myśliborska 21/20D

 

najlepszy warsztat dla wlascicieli BMW w Gorzowie.

Tanio, solidnie, i przede wszystkim ten mechanik wie wszytsko o BMW.

Wspanialy fachowiec. POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Doprowadzil do porzadku moj samochod po porzednim mechaniku-partaczu.

 

 

Aktualny numer telefonu do Jarka Szymaniaka:

 

507 424 808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Wszystkim doskonale znany - PACER - dla BMW każdego kalibru.Facet naprawia od lat te auta-zna go każdy mechanik i posiadacz bmw w okolicy.

Nie posiadając jeszcze BMW-wiedziałem,że gośc się w tym specjalizuje. Gdy w moim pierwszym BMW musiałem wymienić simering na wale i uszczelkę pod miską-przeskoczyłem ok.8 warsztatow-pytająć o to-kto mi to zrobi dobrze i za jaka cenę.WSZYSCY polecali mi PACERA-nikt nie chcial się podjąć automatu.

Pojechałem.

Zrobili z zamkniętymi oczami.

Do dziś jeżdże bez najmniejszej kropli oleju pod autem.

Polecam.

 

Gorzów Wlkp.

ul.Lipiańska 3 /dawna szczecińska/

Za giełdą po prawej stornie tuż przed Baczyną.

095 731-41-03

 

 

Pan Pacer nie prowadzi już warsztatu od jakiś 3 lat. Natomiast warsztat działa nadal. Ostatnio wymieniałem tam przegub elastyczny wału + kilka elelmentów z tyłu.

Według mnie chłopaki nie ustępują Pacerowi. Narazie jest zadowolony, wiec polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Witam.

Co mozecie powiedziec o mechaniku od BMW ktory ma warsztat na ulicy Owocowej w Gorzowie?. Niestety nie znam jego nazwy.

z gory dziekuje

Krzysiek

 

 

Byłem u niego 2 razy i 2 razy sobie odpuściłem, bo faceta nie było, ale na podwórko stały same BMW, więc facet pewnie jest dobry.

 

Nie licz na szybką odpowiedz, bo jak widać nie wiele tu osób z GW

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Witam chciałbym polecic naprawde solidna firmę jaka jest pan SZYMANIAK z Gorzowa ,facet naprawde zna sie na robocie walczyłem z autem 2 miesiace a on w niewiele ponad tydzien oddał mi autko zupełnie sprawne dał mojej buni nowe zycie po tym jak poprzedni mechanik ja usmiercił oddałem mu autko w opłakanym stanie a teraz znowu mozna wyprzedzac Naprawde POLECAM!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.