Skocz do zawartości

Lubuskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Witam, szukam warsztatu w okolicach Kostrzyna nad Odrą lub w stronę Gorzowa ew. Zielonej Góry do wymiany rozrządu M57N2. Widzę, że ciężko o dobry warsztat bądź koledzy nie chcą chwalić swoich ;)

Będę Młody Wiecznie!

------------------------------------

Galeria mojej ex piątki

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=186711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

POLECAM Sławomir Radkowski - Elektrodiagnostyka , naprawa elektroniki - specjalizacja BMW


ten człowiek to mistrz świata, 10lat jeżdżę BMW i żałuję, że tak późno do niego trafiłem, siedzi w BMW od ponad 18 lat, pierwsze 8 w serwisie BMW, a kolejne lata na swoim


dla przykładu: E60 535 diesel, wsadziłem 10tyś w silnik, dalej nie chodził, regeneracja wtrysków, nic... znowu regeneracja, nowe kable, czujniki inne śmieci i dalej obroty falują, auto nie jedzie... Pan Sławomir postawił diagnozę w 5min i auto naprawiłem za 300zł


kolejny przykład: F01 750 benzyna, falują obroty, szarpie silnikiem- mechanik chciał robić próby ciśnieniowe, regenerować turbiny, wymieniać cewki świece kable komputer i kto wie co jeszcze... Pan Sławek z dnia na dzień wymienił przewód podciśnieniowy, przy okazji zaktualizował oprogramowanie auta i skasował 600zł razem z częściami gdzie poprzedni mechanik mowił, że 15tys może nie wystarczyć


kolejny przykład: F01 750 benzyna, osobiście widziałem u mechanika błąd na komputerze diagnostycznym za kilkanaście tysięcy- awaria wtryskiwacz nr 3 i zaproponował 20tyś za kpl nowych wtryskiwaczy z wymianą :shock: , nie dało mi to spokoju, zajechałem dla pewności do pana Sławka, diagnoza w 3 minuty, cewka na 3 cyl i auto śmiga za 350zł


ściśle współpracuje z BMW, ma oryginalne oprogramowanie, i co ważne informacje jakie nr części zostały wycofane przez BMW, a hurtownie dalej je sprzedają,


nie naciąga na częściach, w zależności co potrzeba doradza z jakiej firmy kupić, a czasami mówi otwarcie- słuchaj tylko oryginał, bo z doświadczenia wie, że zamienniki nie działają


a co najważniejsze- mega krótkie terminy realizacji- diagnoza zazwyczaj z dnia na dzień się umawiasz, podlatujesz i wiesz w 10minut, a jak coś więcej do pogrzebania to nigdy nie czekałem dłużej niż 4 dni na odbiór naprawionego auta od telefonu, że coś nie działa


i jako ciekawostka: ostatnio wpadłem na szybkie podłączenie komputera i widziałem jak przede mną chłopaki z serwis BMW Fiałkowski zostawiają auto do naprawy u Pana Sławka :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam pana Romka z Owocowej, zawsze wszystko ogarnie, serwisuje u niego E60.

Dla mnie to, że trzeba czekać na serwis i umawiać się z dnia na dzień świadczy tylko o tym, że ma dużo klientów.

Dodatkowy plus - jak czegoś nie zrobi to mówi od razu, nie obiecuje cudów jak niektórzy


Z kolei odradzam bardzo mocno Michała serwis Pit Stop na Piłkarskiej. Kiedyś dobrze ogarniali VAG, teraz typowi wymieniacze w każdym aucie. Części niskiej jakości za tysiące $$, w A6 C6 założył klocki z krzaczkami zamiast nazwy firmy, a na fakturze były ATE… Na podsumowanie dodam że nie ogarnęli swapa w E36 - wiązkę sam kończyłem


edit. Gorzów Wielkopolski

Edytowane przez kubaDTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Cześć,

pozszukuję dobrego warsztatu, który wymieni mi silnik 3.0 313km, chodzi mi o ludzi, którzy to robią i tym się zajmuja, wymieniał ktoś z Was? możecie coś polecić?


dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić warsztat

MS Serwis w Gorzowie Wlkp.

Robiłem u nich rozrząd w E70 M57N2.

http://ms-bmw.pl/

Robią tylko Beemki chyba ze 30 na placu

 

Dziękuję za informację, dzwoniłem, ale numer zablokowany, w google pokazuje, że warsztat na stałe zamknięty, postaram się tam podjechać, ale może ktoś coś wie, co się dzieje, czy działają, czy faktycznie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

pozszukuję dobrego warsztatu, który wymieni mi silnik 3.0 313km, chodzi mi o ludzi, którzy to robią i tym się zajmuja, wymieniał ktoś z Was? możecie coś polecić?


dziękuję z góry.

M s serwis ma zmianę właściciela. Zadzwoń 538591387

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 22.12.2023 o 10:47, karelnati21 napisał(a):

Warsztat w Gorzowie na ul. Piłkarskiej 21. Był ktoś może i ma jakieś zdanie o nich??? Chciałbym wymienić rozrząd i olej w skrzyni. N47 , 177 km 

Byłeś, ogarnęli? Szukam speców w okolicy Gorzowa co ogarną chłodnice EGRu i silnik. Nawet serwis BMW poległ więc potrzeba kogos kummatego. 

 

Przejrzałem cały wątek i wszystkie garaże wydają się być zamknięte już 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.