Skocz do zawartości

Lubuskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie! Piszę z racji tego, że większość tematów z poleceniami są dość stare i nie jestem pewny co do aktualności. Ale może lepiej napisze od początku.

Mimo usterek z którymi się borykam, głównie i wyłącznie z racji tego, że wszedł przepis zmieniający troszkę procedury przeglądu, mam problem z absem i kontrola trakcji. W efekcie czego nie podbije przeglądu :D

A więc, z teściem który ma komputer z programem autocom próbowaliśmy się za to zabrać. Poczytałem trochę na forum, że czujniki abs muszą być oryginalne, Siemensa. Pewnie po naprawie pompy abs będę musiał zmienić, amienniki na oryginalne.

Nie działała mi skrzynia automatyczna, na biegu d miałem tylko 4 bieg. Tryb awaryjny. Rypal mi się ekonomizer, predkosciomierz.

Byłem w Gorzowie Wielkopolskim u Pana na Kosynierów Gdynskich. Sterownika pompy abs nie naprawił, ale zlikwidowal ww usterki. Szukam specjalisty godnego polecenia bo również chce aby samochód trafił w naprawdę dobre ręce. Będę szukał jakiejś używanej pompy abs że sterownikiem, żeby uniknąć adaptacji sterownika. Zna ktoś kogoś takiego? Do Gorzowa mam jakieś 40 km, do Zielonej ponad 2 razy tyle.

 

Odświeżam temat. Również poszukuje jakiegoś dobrego, godnego polecenia warsztatu.

 

Witam, umówiłem się na wizytę w poniższym warsztacie czy ktoś miał z nimi styczność i jakie wrażenia:

https://web.facebook.com/Garage-BMW-334657819892961/

 

Pozdrawiam.

 

I jak wizyta? Polecasz, nie polecasz? Opinie na necie mają dobre z tego co widziałem.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, proszę o pomoc!

próbuję wymienić olej w automacie w e36 i albo warsztaty "nie obsługują takich starych strucli" albo widzę panikę w oczach na myśl o takiej wymianie... ktoś poleci jakiś warsztat w Zielonej Górze lub okolicy? Zaznaczam, że dla http://www.bmwzg.pl/ mój samochód jest za stary :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Koleżanki i Koledzy,

potrzebuję warsztatu w Zielonej Górze albo Nowej Soli albo gdzieś pomiędzy żeby sprawdzić e87 przed zakupem (termin to najbliższy piątek).

Pan Michał z BMWZG być może będzie miał czas ale dopiero w środę mi to potwierdzi. a ja mam auto zarezerwowane do piątku i nie mam gdzie go weryfikować. nawet w aso nie mają terminów wolnych.

Pomożecie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Polecam Mechanika - Paweł Jaworski z miejscowości Wysoka koło Gorzowa Wlkp. Ogarnia każde BMW i nie znam lepszego w okolicy :) Trzeba się umawiać bo kolejki do niego są bardzo długie niestety :) ale o czymś to świadczy :)

Telefon : 663 393 903

Facebook : https://www.facebook.com/profile.php?id=100004848213835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Firma Kulewski Romuald

Ktos cos? Szukam opinii na temat tego Pana lub firmy. Rozchodzi sie o naprawę e39 /szukanie usterki

Dobrze kojarzę że to ten z Owocowej w Gorzowie ?? Jak to ten to wymiękł jak pytałem czy zrobi mi Uszczelniacze Zaworowe w poprzednim E60 550i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Również polecam Pana Pawła Jaworskiego z miejscowości Wysoka. Konkretna osoba. W pierwszy dzien diagnostyka w drugi naprawa i auto gotowe do odbioru.

Inni mechanicy by wymienili cale auto a problem leżał w odmie i slabej pompie paliwa oraz w silniczku krokowym.

Moze i trudno sie do Pana Pawla dostac przez nakład prac ale warto czekać

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam. Jest wiele tematów na temat regeneracji maglownicy ale ja proszę o pomoc w znalezieniu warsztatu, który regeneruje, ale też dementuje i montuje magiel do auta. Auto-regen z Kożuchowa wystawilo mnie z kwitkiem twierdząc, że w sprzedaży nie ma nowych listew i nie będą w stanie zregenerować, ponieważ to wersja servotronic z xdrive. Mam nagranie na którym widać, że prawdopodobnie puścilo jakieś łożysko bo na zębach się nie przesuwa tylko góra dół razem z pracą kół na koleinach. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Link do filmu https://drive.google.com/file/d/1Dz5ayU ... p=drivesdk. Jeśli chodzi o mechanika godnego polecenia to sam osobiście naprawiam u niezależnego mechanika który zjadł żeby na bmw. Na priv mogę dac namiary. Naprawia w miejscowości Dzikowice koło Szprotawy. Jestem mega zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam czy moglibyście państwo polecić jakiegoś dobrego mechanika który specjalizuje się w samochodach marki bmw chodzi konkretnie o 318i 2008r. 143 km n43 ? Polecają tego Mechanika - Paweł Jaworski z miejscowości Wysoka koło Gorzowa Wlkp. Ktoś coś jakieś opinie o nim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koledzy z regionu, proszę poradźcie. Wybieram się obejrzeć F30 do Zielonej Góry. Papierowo wygląda top i jestem zainteresowany zakupem. Szukam sprawdzonego warsztatu do przeglądu przed kupnem (diagnoza komputerowa jedzie ze mną ;) ) Proszę o pomoc ze względu na 750 km odległość do Zielonej Góry.

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
Polecam M S serwis z Gorzowa. Korzystam od kilku lat bez zastrzeżeń. Obecnie są na koniawskiej ( nie mylić z Emilem Dębickim- to całkiem inny warsztat). Z tego co wiem, za kilka tygodni warsztat będzie przeniesiony na ul Lipiańską- tam gdzie miał Pan Pacer. 605298796
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś zna blacharza/mechanika w Lubuskim lub dolnośląskim, który mógłby pomóc mi ze sprawdzeniem samochodu przed zakupem?

Chciałbym ustalić stan mechaniczny, ale też czy nie miało poważnego wypadku naruszającego elementy konstrukcyjne.

Myślicie, że warto udać się do ASO na takie sprawdzenie? Miejscowość to Żagań, najbliższe ASO to Zielona Góra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.