Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Eeee, Pawel i Karol (z Teresy 41) sa raczej z tych uczciwych, nie naciagaja na niewiadomo co, robia dobrze i tanio. Przynajmniej w moim przypadku tak jest :8) Ja ich polecam z czystym sumieniem.

Bylo: E32 735iA, E36 325TDS, E34 525iA

Jest: E39 523iA, E46 330d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Eeee, Pawel i Karol (z Teresy 41) sa raczej z tych uczciwych, nie naciagaja na niewiadomo co, robia dobrze i tanio. Przynajmniej w moim przypadku tak jest :8) Ja ich polecam z czystym sumieniem.

Potwierdzam,ja też ich polecam. :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
na Teresy u braci to byłem tylko raz i bałem się auto u nich zostawić... :| w Łodzi jeśli chcesz mieć zrobione dobrze autko to chyba tylko Tłokiński BMW na Aleksandrowskiej 131c :8) i co musze zanznaczyć nie jest chyba tak drogo jak niektorzy myślą a wszystko sprawnie miło fachowo i od ręki :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

jest super mechanik w Grabowie . co do bawareczek to zjadl na nich zeby. jak jeszcze moja e36 jezdzila to tylko on do niej sie dotykal:).

numeru w tej chwili nie posiadam poniewaz podczas wypadku wsiakl mi tel.

jezeli ktos jest z okolic grabowa to podpowiem:).

w samym centrum grabowa mieszka obok kwiaciarni w podworko sie wjezdza. Pan Karol. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobre wspomnienia mam z firmy Car-El, ul. Rozległa 6 (Łódź). Sympatyczni ludzie i przystępne ceny (co mnie ucieszyło :) ) Robili mi elektrykę (poprawki centralnego, jakieś eksploatacyjne złącza, styki itp) oraz zakładli alarm z zabezpieczeniem. U mnie spisali się perfekcyjnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja polecam p. Roberta, szefa magazynu u Tłokińskiego na Aleksandrowskiej. Robiłem u niego już różne rzeczy - i nie tylko ja - z różnymi autkami, i zawsze było bez zarzutu. Ceny jak w serwisie BMW - robocizna droższa niż "przy drodze" - ale macie pewność, że nikt nic nie spaprze.

Ważne szczególnie przy autach nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
a ja polecam feuvert przy wlokniarzy k/ geanta- kilka razy mi pomogli, tylko ze to sa lenie i jak wiedza ze beemka to glowa kreca i trzeba ich zagonic do pracy - wtedy sie przykladaja i dobrze zrobia, a co do czesci bmw to polecam sklep przy wlokniarzy i drewnowskiej, polecam tez Carman na Widzewie - tez mi raz solidnie pomogli i nie policzyli sobie za kilka rzeczy-zobaczyli ze mily klient:) :lol: a co Nastapolu to polecam ten na Widzewie, bo ten na Kozinach to jakies widmo trzeba sie z nimi umawiac na ok 4/5 dni przed planowana naprawa bo maja terminy pozajmowane..., a co do tlumikow to polecam zaklad na ul. Ptasiej - dobrze robia i zawsze doradza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Eeee, Pawel i Karol (z Teresy 41) sa raczej z tych uczciwych, nie naciagaja na niewiadomo co, robia dobrze i tanio. Przynajmniej w moim przypadku tak jest :8) Ja ich polecam z czystym sumieniem.

 

Jeżeli ktoś twierdzi, że na ul.Teresy u Pawełka naprawi sobie dobrze auto to niestety się grubo myli, a ci co ich chwalą to ich kolesie z podwórka! Cwaniactwo na maxa! Tak naprawiają żeby tylko dobrze nie naprawić, jak nie mogą znaleźć cześci którą wcześniej wymontowywali, to zakładają inną starą byle by pasowała, poza tym jeżeli ktoś chamstwo nazywa żartami to jego sprawa!Niestety wszystkich których znam i tam się udali to raczej zadowoleni nie byli!!!!! Ale Teresy to jeszcze małe piwo:) Jeżeli ktoś nie chce być zrobiony w konia i nie chce trafić na super oszustów to nie polecam warsztatu na ul.Krzemienieckiej u byłych pracowników Dytrycha!!!! to jest poprostu porażka!! szkoda słów na tych cwaniaków! zostawiasz im auto przyjeżdzasz i co?? oczy w słup!! miało być np. 200 a jest 1200zł bo chłopaki niby znaleźli 100 innych usterek, ale zapomnieli cię o tym powiadomić i już wymienili, po czym pokazują ci jakiś złom ze śmietnika i wmawiają ci, że to twoje części:) hhah Znajomy po doświadczeniach w serwisie, ma taką manię i zaznacza części lakierem UV i przez to chłopaki wpadli:) twierdząć, że mu wymienili tą część, on zapytał się którą i sprawdził testerem okazało się , że ta część była na miejscu a szrot był ze śmietnika, czy w Polsce tylko są naciągacze?? Nie mogę polecić żadnego warsztatu, ponieważ w Łodzi BMW naprawia same cwaniactwo, a reszta jak słyszy BMW to od razu zmieniają ceny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge polecic kolege rafała z rzgowskiej 44 . auto- gaz ( choc mnie to mało dotyczy - tylko raz :) . elektronika bmw !!! ja jestem zadowolny z usług i w pomocy z elektornika w bmw. ceny dla jednego niewielkie dla drugiego spore ( wszystko zalezy co jest do roboty)- powtarzam ja jestem zadowolny . na teresy elektronik jest dobry ale niedokładny ( moje zdanie ). pozdrawiam
jak ja kocham m-powery !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
jak elektryka to plecam nie pamietam nazwisa ale ul. niezapominajki to jest na radogoszczu wlokniarzy a zgierska. :cool2:

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja z cała przyjemnościa polecam warsztat:

1. na ul.Rzgowskiej 44 chłopaki z beemkami potrafia zrobić prawie wszystko od elektroniki po inne pozyteczne sprawy, do tego jeśli ktos zdecyduje się założyc gaz do swojej beemeczki to tylko u nich - naprawdę wiedzą co robią - Wielki respect dla nich

2. jeśli chodzi o typową mechanikę to całkiem niedawno ruszyło z tematem dwóch chłopaków od Tłokińskiego w Zgierzu. Mają naprawdę spore pojęcie o tym co robią i przedewszystki mają jeszcze expresowe terminy - wiadomo że im dłużej popracują to przybedzie im klientów to oczekiwanie się wydłuży.

3. Jesli chodzi o chłopaków ze św.Teresy to również z całą odpowiedzialnością mogę ich polecić. Nie wiem gdzie Wy u nich widzidzie cwaniactwo? Ceny? Ceny maja normalne - ludzie kupujecie BMW a nie dużego fiata!!! Popatrzecie jakimi autami ludzie do nich przyjeżdżają od 3,0CSI po nową M5 więc przekruj wiedzy mają ogromy. A jesli chcecie coś porobić z silnikiem (tuning lub jakis wszczep czegoś lepszego) to tylko oni !!!

If BMW is a relligion M5 would be a mesiah

http://picasaweb.google.com/napi1982/MojeBeemeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. jeśli chodzi o typową mechanikę to całkiem niedawno ruszyło z tematem dwóch chłopaków od Tłokińskiego w Zgierzu. Mają naprawdę spore pojęcie o tym co robią i przedewszystki mają jeszcze expresowe terminy - wiadomo że im dłużej popracują to przybedzie im klientów to oczekiwanie się wydłuży.

chyba nie mówisz o tych dwóch na dąbrówce? i ten ich "nieautoryzowany serwis BMW" :nana: :nana: :nana: słowo nieautoryzowany świetnie do nich pasuje :mad2:

Nie dosyć że się znają jak ja na furmankach to mają takie ceny że :duh: :duh: :duh: Ale niewątpliwa zaleta że nie ma tam kolejek, ciekawe czemu :mad2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Nie wiem czy to akurat pasuje do tego działu ale jak ktos potrzebuje czesci do e30 lub e36 lub innej BMW to warto zadzwonic na pewien szrot w okolicach bełchatowa. Czesci maja naprawde dobre, wybor jest naprawde spory wiec mozna marudzic,ceny sa bardzo niskie a najwzniejsze własciciel sie zna na tym co robi, jest uczciwy i zawsze doradzi co lepiej zrobic i co kupic.Nie wciska towaru mówiac ze to igla tylko po prostu mówi ze cos ma ale nie jest to w najlepszym stanie i odradza kupno takiej czesci. Kupowalem tam troche gratów na przod do swojej e 30 i naprawde byłem milo zaskoczony(wiem co mowie bo sam pracowałem bardzo długo na konkretnym szrocie i wiem jak to wyglada od srodka a u tego sprzedawcy wszystko jest ok). A tu jest nr na ten szrot 501103769.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam. Co możecie powiedzieć o mechanikach ze Św. Teresy??Długo trzeba u nich czekać na termin? Aha i czy drodzy są np ile i za co biorą możecie podać jakieś przykładowe ceny?? Pozdrawiam

 

moge smialo polecic...jak narazie nie mialem tam zadnego problemu, a i w moim przypadku ceny nie byly wziete z kosmosu...najlepiej bedzie jak pojedziesz samemu i sprawdzisz co i jak

 

co do cwaniactwa z ich strony, to rowniez tego nie stwierdzilem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.