Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

WITAM

kogo polecacie do czyszczenia DPF filtra BMW e60 530d 2008r chemicznie po wyjęciu w łódzkim. Zależy mi na profesjonalnym podejściu żeby pojeździło autko. Najlepiej jakbym autko podstawił i zrobił to fachowo z wyjęciem. Zapala mi się DPF ciągle na desce

POZDRAWIAM MICHAŁ

Piotrków Trybunalski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam, potrzebuję fachowców z Łodzi którzy ogarna mi radio, najprawdopodobniej padający soft e61 2006. Mam objaw palacego się ekranu bmw i co jakiś czas się jakby resetuje i włącza od nowa. Z góry dziękuję za polecenie i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,


Szukam sprawdzonego mechanika/zakładu w Łodzi o okolicach który zadba o moje BMW. Na tą chwilę chodzi o obsługę pozakupową tj. wymiana (jeśli trzeba) oleju w skrzyni 8ZF, dyfrach, skrzynce xdrive (+ diagnoza czy wszystko ok z nią), przyjrzenie się turbo bo poci się rura do IC.

Dodatkowo aktualizacja sterowników.

Pacjent: BMW 5 GT 535DX LCI.


Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie mogę z czystym sumieniem polecić chłopaków na Św. Teresy. 4 raz samochód oddany do nich w przeciągu +/- 1,5 roku i 4 raz zadowolony, z tym, że teraz była grubsza robota (wymiana uszczelniaczy zaworowych w n42 itp.) Jak się jeszcze okazało po drodze, panowie z krzemienieckiej spieprzyli robotę z wałkami wyrównoważającymi przy wymianie rozrządu, pan Karol zadzwonił, powiedział jak sytuacja, ogarnął. Całkowicie inny samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Koledzy potrzebuje dobrego fachowca lakiernika do pomalowania maski (odprysku liczne) w mojej e60 lci. I przy okazji kogoś do zrobienia aktualizacji sterowników i zakodowania modułu skrętu świateł które już wymieniłem ale skrętu brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

OD BMW-Retrofit Brzeziny prponuję trzymać się z daleka

Kupilem u nich fotele łącznie z wymianą, zaraz po wyjechańiu z montażu dzwonię do goście, że są krzywe, zbył mnie, ale nieodpuściłem i po jakims tygodniu może 3-ech przejeżdżając przez Brzeziny podjechałem i stwierdził, że rzeczywiście krzywe, mialem czarny dał mi na zamianę biały i miał niby ten czarny przeszyć na innych dobrych stelarzach, po jakiś 3tyg-miesiącu(wcześniej było gotowe ale nie miałem czasu podjechać? odebrałem, zmontowali było nieźle, zima skończyła się sezon narciarski minoł i sporadycznie już jeździłem lagtem tym autem, głównie żona.

Przeszedł wyjazd sylwestrowy 6h do krunicy i ja znów krzywo siedzę, podjechałem koniec zimy początek wiosny do niego, że jest coś nie tak, a ten z gębą, ze on wymienił na nowe stelarze, że minęlo tyle czasu, że ogólnie żebym mu dupy nie zawracał i spadał, zamknoł mi bramę pilotem przed nosem

Więc gość podprostował te stołki które wyrwał za groszę po wypadku, następnie znalazł frajera jak ja co mu wcisnoł za normalną rynkową cenę + montaż, następnie coś je pocerował i spadaj człowieku

ogólnie to jeździłem chyba ze 3 razy zanim mi I razem to niby naprawił, 50km w jedną stronę x2 = 100km

A gość myśli, że ktoś żyje tylko autem i wymianą siedzeń


Jeszcze jedno, jak kupicie własne wnętrza i postanowice zmienić u niego to pilnujcie jego synów podczas montażu, głównie starszego

koleś szybko wszystko na skróty robi śrubek mu zostaje, tylko kase zgarnąć niemało i spadaj(a najlepiej to pozwól mu zcipowac auto to będzie wychwalał Ciebie wtedy) ja mam nie zmonotwany dobrze prawe poszycie drzwi i uchwyt na pas biezpieczeństwa mi odpada. klient przedemna wyjechał też po jakimś zabiegu z autem, po 2 godzinach młody dopatrzył się, że został lewarek czy coś tego typu na warsztacie(niepamiętam dokładnie) gość musiał z warzawy zawracać się, a młody przepraszam Pana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Robur1-jest gościem który wymyśla i wykorzystuje na maksa.Zakupiłem na zlecenie "osobnika" komforty który fotel kierowcy był faktycznie krzywy.Aby nie miał dyskomfortu włożyłem taki sam tylko jasna skóra(takie miałem swoje) do czasu wymiany.Skontaktowałem się z sprzedającym na Allegro iż reklamuje fotel bo jest krzywy.Oczywiście szybko przysłał mi drugi w idealnym stanie.Poprosiłem "Robura"aby za tydzień mi zwrócił,gdyż do tego czasu będę miał już na wymianę.Niestety odezwał się dopiero po chyba 3 miesiącach.

Fotel widać było że maksymalnie był wykorzystywane i na dodatek brudne.Trudno jakoś to zniosłem.

.Kłamie także że musiałem przeszyć fotele!.Nie jestem tapicerem i nie potrafię szyć skóry,wymieniłem tylko poszycie na nowy stelaż.Niestety sprzedawca przysłał mi fotel drugi komfort ale bez grzania.Dlatego wymieniłem same poszycia na nowy stelaż.

Odebrał fotel klient po kilku miesiącach(miał przyjechać za tydzień),sam stwierdził że jest ok.Bo było ok,dlatego nie rozumiem.

Naprawialiśmy mu dodatkowo hak -nie zapłacił nic tak strasznie się targował.Widać że tzw"ZŁOTÓWA" z niego. :mad2:

Przyjechał teraz po roku i twierdzi że znów krzywy.Szczyt bezczelności!!

Miałem akurat innego przypadkowego klienta która ma także komforty.Poprosiłem go o jazdę na tym siedzeniu.Przy mnie stwierdził że cyt:Wymyśla i szuka dziury w całym.Fotel jest prosty.

Tak więc jestem przekonany że "Robur1" jest zwykłym naciągaczem który wykorzystuje.

Najpierw pojeżdził kilka miesięcy za darmo na jasnych skórach a po roku chcę znów wykorzystać nasz warsztat.Taki sposób widać ma na życie.

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz odpowiadam na druga część wypowiedzi tego TYPA.. :duh:

Jak niby wiedział po dwóch godzinach że klient wracał z Warszawy skoro odjechał przy nim.cyt"Został jakiś lewarek"PO PROSTU WYMYŚLA I KŁAMIE.Tak mają ludzie którzy są jak klesz... przyssają sie i korzystają na maksa.Na szczęście rzadko nam się tacy trafiają.Trudno raz na rok zawsze jakaś mę..a się trafi.

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD BMW-Retrofit Brzeziny prponuję trzymać się z daleka

Kupilem u nich fotele łącznie z wymianą, zaraz po wyjechańiu z montażu dzwonię do goście, że są krzywe, zbył mnie, ale nieodpuściłem i po jakims tygodniu może 3-ech przejeżdżając przez Brzeziny podjechałem i stwierdził, że rzeczywiście krzywe, mialem czarny dał mi na zamianę biały i miał niby ten czarny przeszyć na innych dobrych stelarzach, po jakiś 3tyg-miesiącu(wcześniej było gotowe ale nie miałem czasu podjechać? odebrałem, zmontowali było nieźle, zima skończyła się sezon narciarski minoł i sporadycznie już jeździłem lagtem tym autem, głównie żona.

Przeszedł wyjazd sylwestrowy 6h do krunicy i ja znów krzywo siedzę, podjechałem koniec zimy początek wiosny do niego, że jest coś nie tak, a ten z gębą, ze on wymienił na nowe stelarze, że minęlo tyle czasu, że ogólnie żebym mu dupy nie zawracał i spadał, zamknoł mi bramę pilotem przed nosem

Więc gość podprostował te stołki które wyrwał za groszę po wypadku, następnie znalazł frajera jak ja co mu wcisnoł za normalną rynkową cenę + montaż, następnie coś je pocerował i spadaj człowieku

ogólnie to jeździłem chyba ze 3 razy zanim mi I razem to niby naprawił, 50km w jedną stronę x2 = 100km

A gość myśli, że ktoś żyje tylko autem i wymianą siedzeń


Jeszcze jedno, jak kupicie własne wnętrza i postanowice zmienić u niego to pilnujcie jego synów podczas montażu, głównie starszego

koleś szybko wszystko na skróty robi śrubek mu zostaje, tylko kase zgarnąć niemało i spadaj(a najlepiej to pozwól mu zcipowac auto to będzie wychwalał Ciebie wtedy) ja mam nie zmonotwany dobrze prawe poszycie drzwi i uchwyt na pas biezpieczeństwa mi odpada. klient przedemna wyjechał też po jakimś zabiegu z autem, po 2 godzinach młody dopatrzył się, że został lewarek czy coś tego typu na warsztacie(niepamiętam dokładnie) gość musiał z warzawy zawracać się, a młody przepraszam Pana

Pogrzebałem chwilę i znalazłem odpowiedź..

Gość ma problemy z kręgosłupem od dawna(post z 10.03.2017)

Sam się przyznał że ma problemy i szuka innych rozwiązań.Pewnie znalazł sposób na to aby to wykorzystywać.Oceńcie sami.....

Cyt z 10.03.2017:Niestety stan zdrowotny mojego kręgosłupa nie jest najleprzy, ale nic na to już nie poradzę, dlatego szukam innych rozwiążań

Koniec cytatu.

To mi wszystko wyjaśniło i bez zbędnego komentarza. :cool2:

Re: Siedzenie niewygodne

Postprzez robur1 » Pią Mar 10, 2017 1:38 pm


Andrzej62 napisał:

Może podstawowym problem jest stan zdrowotny Twojego kręgosłupa.Fotele w zależności od rodzaju mogą tylko w pewnym stopniu ograniczyć te dolegliwości lecz Cię nie uleczą.

Mnie też jakiś czas temu bolała czyja do dłuższej jeździe.Ale u mnie to już niestety kwestia licznika, mojego licznika :wink:


Niestety stan zdrowotny mojego kręgosłupa nie jest najleprzy, ale nic na to już nie poradzę, dlatego szukam innych rozwiążań


s0nar napisał:

Rozumiem. Tymczasowo mata może się sprawdzi, ale jeśli odczuwasz jakiś dyskomfort na obecnych fotelach to poszukaj np. na allegro Komfortów. Nie będziesz chciał wysiadać z samochodu ;)



Ja mam półskóry, komforty są w pełnej skórze więc jak kupie sobie 1 fotel to będzie cienko to wyglądać, a całego wnętrza nie wymienie przecież

robur1




Posty: 114

Dołączenie: Pon Gru 08, 2014 8:25 pm

Moje BMW: Już jest F11 2011r 525d 3.0d

Góra

Re: Siedzenie niewygodne

Postprzez Andrzej62 » Pią Mar 10, 2017 1:57 pm

 

Niestety stan zdrowotny mojego kręgosłupa nie jest najleprzy, ale nic na to już nie poradzę, dlatego szukam innych rozwiążań


Spróbuj obkładów z młodych piersi :cool2:

Andrzej62




Posty: 1864

Dołączenie: Czw Lis 04, 2010 7:43 pm

Miejscowość: Wlkp

Moje BMW: F30 320D 2017r Melbourne czerwień

Wcześniej E61 520d N47 2008r

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam ze 2 lata temu. Robiłem głównie zawieszenie i byłem raczej zadowolony z jego usług. Chociaż trochę się zraziłem bo chciałem żeby poszukał przyczyny wibracji to zaczął coś kręcić nosem i wymyślać cuda z wtryskami i ciśnieniem na tłokach podczas gdy koło pasowe już na oko ledwo trzymało się kupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz odpowiadam na druga część wypowiedzi tego TYPA.. :duh:

Jak niby wiedział po dwóch godzinach że klient wracał z Warszawy skoro odjechał przy nim.cyt"Został jakiś lewarek"PO PROSTU WYMYŚLA I KŁAMIE.Tak mają ludzie którzy są jak klesz... przyssają sie i korzystają na maksa.Na szczęście rzadko nam się tacy trafiają.Trudno raz na rok zawsze jakaś mę..a się trafi.

 

kleszcz zaprasza do obejrzenia stanu siedzenia, jak jest krzywe

ten typ trafiający sie taki raz na rok chętnie pokarze innym jak to wyglada

Możę jakiś zlocik w łódzkim szykuje się to i inni ocenią jak BMW retrofit robi robotę i jaki z niego cwaniak


Jego poedejście do tematu

zamknąć bramę przed nosem


dalej kleszcz

ten typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.