Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Edis

ul. Kotlarska 34

tel (12) 4227623

Poleceny przezemnie, choc dosc wysokie ceny. Ale na Bmw sie znaja i wiedza co robia, jesli sie im tylko dokladnie wskaze co trzeba zrobic ;)

Ale np. na przegladzie moga czegos nie zauwazyc. Trzeba przypilnowac.

 

Kolejny dostepny w Krakowie :

 

AutoService, ul. Szczecińska 6, tel (12) 6532680

Niech sie wypowie ktos kto tam bywal.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez anatoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Janusz Jałocha

Wieliczka

kierunek na Barycz

 

602689532

278 29 67

 

solidnie, części oryginalne, ceny zwyczajne,

minus odległe terminy,

niejasności w płatnościach ( co ile kosztuje, zawsze trzeba płacić więcej)

Edytowane przez Sebi

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.

Sebastian.

>>>>Zapraszam na swoją stronę!!!!<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem tam kilka razy i powiem ze srednio dobrze zalezy na którego mechanik sie trafi :wink: drogawo jak na to co robia ale przynajmniej wiedza co sie dzieje... strasznie kroja za czesci i nie maja stalego cennika do napraw

pozdrawiam

maciek

 

Kogo opisujesz? Bo u Jałochy jest jeden mechanik.

 

Jesli chodzi o kosztorys usługi, to rzeczywiście jest w nim za każdym razem mnóstwo niejasności. Zreszta z reguły jest to paragonik na całkowitą kwote usługi bez wyszczególnienia co wchodzi w zakres i ile kosztują części.

Standartem jest że Jałocha podaje cenę, po czym przy płaceniu jest wyższa kwota.

Edytowane przez Sebi

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.

Sebastian.

>>>>Zapraszam na swoją stronę!!!!<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ilu ale kilka razy byli jacys mlodzi i jeden meczyl sie dobra godzine z przeplywomierzem dopuki nie podszedl mechanik z prawdziwego zdarzenia i zrobi to w 5minut.. nie kwestjonuje ich umiejetnosci ani nie chce nikogo urazic bo i tak tam jezdze...
KUPIE E30 325i lub 325e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ilu ale kilka razy byli jacys mlodzi i jeden meczyl sie dobra godzine z przeplywomierzem dopuki nie podszedl mechanik z prawdziwego zdarzenia i zrobi to w 5minut.. nie kwestjonuje ich umiejetnosci ani nie chce nikogo urazic bo i tak tam jezdze...

 

OOO to nie wiedziałem, czyli ten co robił nie miał zielonego pojęcia. Nikogo nie razisz, a ja osobiście szukam jak moge kolejnych punktów gdzie są porządni mechanicy.

Ja mogę rekomendować tego blondyna, spokojny rozważny, jak opisuje usterkę to widac że się zna.

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.

Sebastian.

>>>>Zapraszam na swoją stronę!!!!<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

MONTAŻ i SERWIS INSTALACJI GAZOWYCH

F.H.U "JOANNA"

AUTO-GAZ

30-622 Kraków

ul. Beskidzka 7

tel. 012-425-53-04

kom. 0502-821-874

od gazników do sekwencji nawet v12 po prostu wszystko

sekwencyjne wtryski (naprawde warto) na instalacje 2-generacji szkoda czasu pieniędzy i przepływomierzy :)

3-cyl 3000zł

4-cyl 3400zł

6-cyl 4000zł

8 cyl 5000zł

12cyl 5500zł

Edytowane przez piotr750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja polecam AG GAZ... to serwis Boscha... gazy zakładają fachowo od 1800zl do 4 cylindrówek... a wtrysk od 4000zl... ja mam ten pierwszy i całkiem milo mi chodzi...9-10 gazu...

 

dokładnie:

Menżyński

ul. Mogilska... zaraz obok salonu mercedesa na wprost komendy głównej policji

 

oczywiście Kraków

 

sorki za głupi opis ale skleroza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

AUTO SERWIS" w Krk ,Rynek Dębnicki 14 tel.2692973, 2606900,fax 2606901.Nie bede pisal za i przeciw ale przetestowalem na wlasnym aucie i z czystym sumieniem moge polecic.

 

ZDECYDOWANIE ODRADZAM :!: :!: :!: Omijajcie "EDIS" serwis SZEROKĄ DROGĄ. Może i są dobrzy jak napisał poprzednik...... jeżeli wskaże się im DOKŁADNIE co mają robić :mad2: :mad2: :duh: . Fakt że byłem u nich kilka razy (zmiana oleju, wymiana żarówki- z lenistwa bo kto tego nie umie sam zrobić :P ) na drobnych naprawach i nie mogę powiedzieć złego słowa. W momencie kiedy przyszło do bardziej dokładniej naprawy ujawniło się ich lenistwo i brak zainteresowania wozem (o ile niekompetencja). EFEKT: zniszcone drzdwi(przepchnięte do przodu) :x :x i 1500 zl w plecy za błędna diagnoze..... NIE POLECAM :!: :!:

Edytowane przez ozzy

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godny uwagi warsztat zajmujacy sie BMW poza Emis'em to "WAMAT AUTO SERWIS" w Krk ,Rynek Dębnicki 14 tel.2692973, 2606900,fax 2606901.

Nie bede pisal za i przeciw ale przetestowalem na wlasnym aucie i z czystym sumieniem moge polecic.

 

Byłem.

Naprawiłem szybę, za parę godzin już nie działała.

Poprawili i działa do dziś :D .

Tylko jestem przerażony jak z zawieszeniem coś zrobią, i za parę godzin padnie hhhhm.

 

Baardzo miła obsługa.

Ceny krakowskie, bez rewelacji.

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.

Sebastian.

>>>>Zapraszam na swoją stronę!!!!<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jestem przerażony jak z zawieszeniem coś zrobią, i za parę godzin padnie hhhhm.

 

Baardzo miła obsługa.

Ceny krakowskie, bez rewelacji.

Mnie do tej pory wszytsko działało i działa jak u nich zrobiłem.Fakt ,że tylko elektronika i hamulce były robione.

Bardzo miła jest szczególnie jest pani sekretarki (kasia????) i ten napis na bluzce "Silicon out, 100% me" :lol: :lol:

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja polecam AG GAZ... to serwis Boscha... gazy zakładają fachowo od 1800zl do 4 cylindrówek... a wtrysk od 4000zl... ja mam ten pierwszy i całkiem milo mi chodzi...9-10 gazu...

 

dokładnie:

Menżyński

ul. Mogilska... zaraz obok salonu mercedesa na wprost komendy głównej policji

 

oczywiście Kraków

 

sorki za głupi opis ale skleroza...

 

Zgadzam sie AG GAZ mila i fachowa obsluga ceny tak jak kolega mowi.POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godny uwagi warsztat zajmujacy sie BMW poza Emis'em to "WAMAT AUTO SERWIS" w Krk ,Rynek Dębnicki 14 tel.2692973, 2606900,fax 2606901.

Nie bede pisal za i przeciw ale przetestowalem na wlasnym aucie i z czystym sumieniem moge polecic.

 

Byłem.

Naprawiłem szybę, za parę godzin już nie działała.

Poprawili i działa do dziś :D .

Tylko jestem przerażony jak z zawieszeniem coś zrobią, i za parę godzin padnie hhhhm.

 

Baardzo miła obsługa.

Ceny krakowskie, bez rewelacji.

 

I właśnie dzisiaj szyba znowu się zepsuła, strzela jak ją domykam.

12.04 Juz nie strzela wogóle nie działa :cry:

Gdzie te serwisy co robią dobrze

 

29.04

Ufff Szyba działa WAMAT naprawił, pękła tulejka, dotoczyli na miejscu ale dalej nie działa tak jak ma być, sprawdziłem przycisk, dobrze że niekupiłem nowego, to ponoć czujnik przeciażenia, blokuje zamykanie.

 

To juz się temat z tego zrobił:

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=9660&highlight=

 

Polecam:-)

Edytowane przez Sebi

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.

Sebastian.

>>>>Zapraszam na swoją stronę!!!!<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejny dostepny w Krakowie :

 

AutoService, ul. Szczecińska 6, tel (12) 6532680

Niech sie wypowie ktos kto tam bywal.

 

Pozdrawiam

 

Byłem tam parę razy i muszę powiedzieć, że znają się na rzeczy. Zresztą, jak powiedział właściciel warsztatu, mieli stację obsługi przed Misiakiem (ASO). Mają dużo używanych części, ceny, nie wiem, nigdzie nie moge i tak niczego kupić, wszędzie tylko VW, Opel, Fiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Właśnie odebrałem autko z p.h.u. "Real" (Szczecińska 6) i jestem mile zaskoczony.Czekałem tydzień na termin żeby oddać autko, ale było warto. Miła i co najważniejsze odniosłem wrażenie profesjonalna obsługa bo min poradzili sobie z usterką w ciągu kilku godzin, której inny krakowski serwis nie mógł wykryć :duh: w ciągu 3 tyg :!: .Póki co gorąco polecam......

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edis

ul. Kotlarska 34

tel (12) 4227623 - ktos juz o nich pisal!

sa dobrzy- ceny-raczej drogo ale mozna z szefem pogadac , nie zrobia was w balona - bylem swiadniem jak robili cos w w 3 z 2000 r chyba i mowili ze to turbina a sie okazalo ze zbiornik kompensacyjny jest pekniety - koszt naprawy - kilkanascie zlotych ( a mkogli powiedziec ze zmienili pol samochodu bo wlasciciela nie bylo zadzwonili do niego i powiadomili

 

naplrawa skrzyn automatycznych - 'sentyrz' - robia niby dobrze ale jak uslyszalem jakie maja ceny to oci... - wyjecie skrzyni 2 tys zl- naprawa spalonych tarczek .... koszt ok 6 tys zl -paranoja

 

mam swietnego mechanika od skrzyn - ceny dosc przystepne , a robi naprawde z głowa - wyslalem do niego juz kilka osob i wszyscy sa zadowoleni... - info na priv

 

pozdrawiam

Edytowane przez xsilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to takie polecanie warsztatów, jak widzę żę i sami ich właściciele się tu polecają :duh: Przecież to ma nam służyć użytkownikom BMW i to mają być nasze opinie a nie darmowa reklama ich właścicieli. Jak ja mam teraz wieżyć pozostałym polecanym jak już jestem pewien że pare jest którzy się tu sami polecili :twisted2: :twisted2: A widział ktoś mechanika który się sam nie poleca :clap: dzięki za taką żetelność.
sCorpioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to takie polecanie warsztatów, jak widzę żę i sami ich właściciele się tu polecają :duh: Przecież to ma nam służyć użytkownikom BMW i to mają być nasze opinie a nie darmowa reklama ich właścicieli. Jak ja mam teraz wieżyć pozostałym polecanym jak już jestem pewien że pare jest którzy się tu sami polecili :twisted2: :twisted2: A widział ktoś mechanika który się sam nie poleca :clap: dzięki za taką żetelność.

A może trochę konkretów zamiast szkalowania postów?

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Auto Nalepa

Zbigniew i Krzysztof Nalepa

Kraków Węgrzce 243

 

285 82 43

uczciwie, solidnie, części oryginalne, taniej.

 

A tu mapka, jakby kto chciał poszukać.

http://www.pilot.pl/

 

:arrow: Zdecydowanie polecam :!: :!:

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.

Sebastian.

>>>>Zapraszam na swoją stronę!!!!<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisu w Krakowie na ul. Szczecinskiej 6 to moje wrazenia sa pozytywne.

Ceny w miare umiarkowane (ja umawiam sie wczesniej na koszt naprawy i jak dotychczas nigdy nie zaplacilem ani zlotowki wiecej :lol: )

Co do fachowosci to dotychczas wszystkie usterki zdiagnozowali i usuneli blyskawicznie.

 

Polecam :cool2:

Edytowane przez zomol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.