Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć,


A może ktoś podpowie. Kupiłem e39 po zahaczeniu w prawy przedni róg, oczywiście poprzedni właściciel oszczędził na składaniu :)

Pytanie, czy jest w mazowieckim ktoś, kto to by mi to poskładał w miarę rozsądnych cenach na używanych częściach? W dużej mierze chodzi na pewno o znajomość anatomii przodu w e39.

Z rzeczy które widać na pierwszy rzut oka to wyłamane mocowanie halogenu, oberwany jeden uchwyt w zderzaku, nadkole, i brak dolnego mocowania lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam warsztatu/osoby, która zdiagnozuje i naprawi mi w e90 320d silnik.

Objawy to stukanie podczas pracy silnika, zwiększona emisja spalin z wydechu.


W grę wchodzi naprawa lub wymiana silnika.


Najlepiej okolica Warszawa - Bemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam warsztatu/osoby, która zdiagnozuje i naprawi mi w e90 320d silnik.

Objawy to stukanie podczas pracy silnika, zwiększona emisja spalin z wydechu.


W grę wchodzi naprawa lub wymiana silnika.


Najlepiej okolica Warszawa - Bemowo.

 

Hypertech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o naprawę automatycznej skrzyni biegów to polecam : CAN MOTOR na ul. Korzystnej 12 w Warszawie.

Z góry uprzedzam, warsztat wygląda średnio, mechanik niestety nie robi dobrego pierwszego wrażenia, ale z uwagi na fakt, że polecił mi go Auto-Sew Krzysztof Seweryn to pojechałem w ciemno... pierwsze wrażenie, to uciekać, ale po chwili rozmowy stwierdziłem, że zaryzykuję, że chyba będzie dobrze i nie pomyliłem się. Gość wymienił kompa, jakieś rurki osłaniające przewody, olej i skrzynia działa, nie włącza się tryb awaryjny, prawie nie szarpie a wszystko w rozsądnych złotówkach. Dodam, że zanim do niego trafiłem to odwiedziłem Samko gdzie rozmowa to tylko regeneracja wraz ze sprzęgłem w kwocie 7-8 tyś, zakład autojózefów w Józefowie, no tam to po chwili rozmowy wiedziałem, że nie zostawię auta, szykowałem się jeszcze pojechać na Wawer ale opinie wydały mi się podejrzanie dobre... dlatego jak na wstępie polecam CAN MOTOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Szukam warsztatu w okolicach Grodziska Mazowieckiego, który kompleksowo sprawdziłby e83 przed kupnem. Ewentualnie może polecicie speca - mechanika który oceniłby ze mną auto na miejscu ( wiem o Szymonie-o ale ze względu na odległość i szybką akcję wolałabym kogoś z okolic Warszawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki oli222! Dzwonię i dowiem ile się czeka na taką usługę. Po opiniach to chyba dobre miejsce, żeby zrobić pakiet startowy po zakupie więc podwójne dzięki :)


https://www.olx.pl/oferta/bmw-x3-2007-2-5-benzyna-CID5-IDASGhq.html

Rozkodowałam vin, specyfikacja mi odpowiada ( WBAPC710X0WD77493).

Historia auta wydaje się wiarygodna, po jego obejrzeniu i sprawdzeniu technicznym zdecyduję czy wykupić raport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z powyższego ogłoszenia sprawdzone. Szkoda czasu - bumka zaniedbana technicznie i wizualnie, sprzedający chachmęt, żadnych papierów, auto serwisowane u sąsiada w garażu.


I jeszcze raz prośba o polecany warsztat lub specjalistę, który kompletnie oceni auto przed kupnem - okolice Wawra.

Na forum znalazłam Auto-Mot i BobylakŁukasz Mechanika pojazdowa Otwock. Zajmują się tym, polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś przyda się na przyszłość.


Serwis przedzakupowy BMW Warszawa:

- Auto FUS Ostrobramska 1250zł (bez jazdy testowej)

- Niezależny dealer BMW Pruszków - p. Artur - 350zł

- Niezależny dealer BMW Auto Reduta - 550zł

- JJ Service Nałęczowska ~300-500 zł

- Auto Mot Pustelnicka 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Koledzy, szukam zakładu do geometrii/zbieżności + wyważenie kół dynamiczne w Warszawie. Xdrive x3. 50k nalotu, ori tarcze, a bije przy hamowaniu ale tylko z zakresie od 90 km/h-> 70km/h, przy większych i mniejszych prędkościach brak objawów. Dziękuję

 

geometria ja jezdze do Dobruckiego

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, szukam kogoś kto zna się na automatycznych skrzyniach biegów w bmw 330 z napędem xdrive z 2006r. Zależy mi na diagnostyce po zapaleniu się kontrolki skrzyni. Jak na studenta przystało szukam kogoś kto zrobi to tanio :mrgreen: Najlepiej Warszawa i okolice. Ewentualnie Radom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.