Skocz do zawartości

Opolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BMW Centrum Service S.C.

Opole, ul. Partyzancka 7

tel. 077 / 474 88 11

 

W zasadzie od 3 lat robie autka tylko tam wiec znam ich dobrze i moge stwierdzic: 100% polecam. Fachowo i co najwazniejsze, bardzo rozsadnie z cenami.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam jak wyzej!!!!

 

tylko BMW centrum service w Opolu na ul. Partyzanckiej 7

 

Serwisuje tam auta juz od ok. 5 lat. komu tylko polece ten zaklad to zawsze jest zadowolony (przyklad: saintman). panowie z opola wiedza co robia i to jeszcze za rozsadne pieniazki. oprocz tego maja specjalistyczny sprzet do naprawy bmw (klucze i komputery) co rzadko sie zdarza..w wiekszosci przypadkow matoly naprawiaja BMW mlotkiem i przecinakiem :)

 

POLECAM!!!

 

pozdr.

jesli posiadles kobiete swoich marzen to o pozostalych marzeniach mozesz smialo zapomniec...

http://img01.picoodle.com/img/img01/7/2/9/f_podpism_5d496cc.jpg

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=92490

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

 

Od niedawna jestem posiadaczkę BMW i mój pierwszy kontakt z Panami z polecanego serwisu z ul. Partyzanckiej nie jest pozytywny.

 

Za podłączenie do kompa i zmianę języka 150 zł a to samo w ASO w Częstochowie 83 zł.

 

A jak tłumaczyłam że ucieka płyn z układu chłodzącego i mówiłam, że jest dziura w jednym z węży to Panowie usilnie chcieli wymienić pompę cieczy...

 

Obsługa taka sobie....

 

Może dlatego, że kobieta za kierownicą takiego auta to coś niepowszechnego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam! Dzisiaj byłem po raz pierwszy u chłopaków na ul. Partyzanckiej w Opolu. Wprawdzie tylko wymiana oliwy i drobne regulacje, ale widać, że chłopy wiedzą co robią. Obsługa ok, ceny - można się dogadać, no i to co najważniejszę mają odpowiedni sprzęt (zresztą z tego, co z nimi rozmawiałem wynika to, że zajmuja się tylko BMW), a nie młot i kowadło. Za dziejszą obsługę "+", zobaczymy jak bedą się spisywali dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Opolu TYLKO BMW Centrum Service

 

nikt nie zna sie tak na BMW jak oni. Do tej pory tam nie jezdzilem ale ostatnio przekonalem sie ze nie warto jezdzic gdzie indziej. wymienialem uszczelke pod glowica w innym opolskim warsztacie (niby dobrym) skasowaki mnie tam prawie 6000 pln!!!! a i tak zle to zrobili. na partyzanckiej zaplacilem duzo mniej i robota perfekcyjnie zrobiona w jeden dzien DUŻY +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dziękujemy za tak mile komentarze na nasz temat :cool2:

Heheh... a to ja rozpocząłem :) Proszę o tym pamiętać przy szacowaniu zniżek za usługi w przyszłości... jak tylko ponownie kupię BMW :)

Tak tak, Arku i Andrzeju... Oława się kłania :) hehehe.

Pozdroowka dla Was.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dla ogólnej wiedzy użytkowników BMW zawiadamiam, że BMW CENTRUM juz nie ma ;( jedyna pozytywna wiadomosc w tym, ze powstal nowy serwis, ktorego szefem jest Arek z BMW CENTRUM SERVICE, warsztat znajduje sie kolo Makro na ul. Spokojnej :mrgreen: pod nazwa:

 

M-AUTO SERVICE

bylem,sprawdzilem,zobaczylem - WARTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ogólnej wiedzy użytkowników BMW zawiadamiam, że BMW CENTRUM juz nie ma ;( jedyna pozytywna wiadomosc w tym, ze powstal nowy serwis, ktorego szefem jest Arek z BMW CENTRUM SERVICE, warsztat znajduje sie kolo Makro na ul. Spokojnej :mrgreen: pod nazwa:

 

M-AUTO SERVICE

bylem,sprawdzilem,zobaczylem - WARTO

BMW Centum zostało...

z Andrzejem!

Tyle tylko że oprócz Arka odeszła tez reszta załogi - właśnie do Arka, więc Andrzej został sam z nowymi... Kto chce niech próbuje, myślę, że Andrzej kichy nie odwali - też kocha beemki, ale jednak jeden to nie wszystko a co sprawdzeni goście to sprawdzeni.. tak więc Arek przyjmuje koło Makro!

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warsztat ok , nie nabijają klientów w butelkę :) ceny normalne a najważniejsze że znają się na robocie ( miło oglądać szefa w ubraniu roboczym jak osobiście pilnuje interesu ) pozdrawiam , i choć bym nie chciał to pewnie będę musiał się tam jeszcze zjawić .

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę sukcesów ....

 

Oczywiście warsztat Arka na Spokojnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie będę się rozwodził na temat tego gdzie jest lepiej i kto bardziej zna się na BMW.

 

Chciałem, a raczej chcielibyśmy zaprosić poprostu użytkowników BMW na darmowy przegląd aut tej marki do naszego serwisu.

Przez cały miesiąc marzec klubowicze mogą telefonicznie umówić się na termin i skorzystać z tej oferty.

 

Dla klubowiczów także zniżki nawet do 20 % na części BMW renomowanych firm (nie wliczając w to części oryginalnych)

tel: 077 474 00 20

0 512 333 873

0 604 143 252

ZAPRASZAMY :cool2:

Edytowane przez M-Auto Service
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że trafiłam na to forum.

Ostatnio nie widziałam Szeryfa w BMW Centrum , ale nie wiedziałam ,że już tam nie pracuje.

Wszystkich , którzy mają DUŻY problem ze swoim autem odsyłam do Arka.Koleś naprawił mi auto , które wydawało się być już nie do naprawienia.

Edytowane przez :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opowiem wam historie.....

miałem problem z hamulcami, pojechałem do BMW servis na Partyzanckiej odkręcili mi koło stwierdzili że to nie klocki i poszli jeść pizze.... czekałem 15 minut aż ktoś łaskawie założy mi koło żebym mógł odjechać - no i rzadnych części na miejscu nie mieli. :duh:

 

A na Spokojnej przywitała mnie miła obsługa przejżeli auto wymienili klocki powiedzieli co jeszcze trzeba wyremontować poczęstowali kawą no i mieli części na miejsu. Umówiłem sie na przegląd i już zawsze

"meine liebe BMW"

będę servisował u chłopaków na spokojnej !!!!! POLECAM

:cool2:

 

pozdrawiam chłopaków z M-auto[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są najlepsi w całym Opolskim, jako jedyni potrafili zdiagnozować moje auto. Jeździłem po wielu "fachowcach" od BMW i każdy tylko brał kasę, a nic nie zrobił. Auto jak się psuło tak się psuło. Szczególnie nie polecam tego "speca" od siedmiu boleści z Fabrycznej który ma tam sklep. WYZYSKIWACZ!!!!! Do M-Auto Service walcie śmiało, tanio, porządnie, miło i przede wszystkim z PASJĄ. OBY TAK DALEJ CHŁOPAKI!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz polecam M-Auto z ulicy Spokojnej w Opolu..... :cool2:

 

Pan Maciek dla stałych klientów udziela pomocy przez telefon i nawet taki laik jak ja potrafi usunąć drobne usterki meine liebe !!!!!!

 

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIęKI :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ,

 

świeciła mi się kontrolka poziomu oleju ,pojechałam do warsztatu ( z grzeczności nie podam nazwy ),a ci zamiast naprawić, po prostu wyłączyli czujnik i oddali auto. :evil:

 

jeśli chcecie uniknąć takiej genialnej pomysłowości mechaników to radzę nie tracić czasu na ''jakieś tam warsztaty '' ,tylko jechać prosto do M -Auto na Spokojnej. Tam fachowo zdiagnozują i naprawią wasze auto .

 

Jeśli kochacie swoje BMW tow Opolu tylko M-Auto !!!!!

 

pozdr

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wielkie dzieki za mile komentarze na nasz temat :cool2:

 

I od razu chcielibyśmy przeprosić wszystkich za opóźnienia związane z odbiorem aut :roll: czasem i nam zdarzają się ciężkie tematy, ale znów pracujemy pełną parą.

 

Mamy nadzieje, że to zrozumiecie :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Dziś miałem okazje poznać fachowców z M-Auto Service po wielu pozytywnych komentarzach postanowiłem, że wymiane rozrządu w mojej beci zlece im :D i powiem warto było jechac te 50 km. Fachowa robota, miła obsługa ceny naprawde przystępne, oprócz wymiany rozrządu panowie zrobili mi przeglad ogólny samochodu, z własnej woli i za darmoche, udzielili fachowych porad zaproponowali kawe a po przyjezdzie do domu zauwazyłem ze dorzucili mi firmowe rameczki na tablice oczywiscie gratis. Miły dodatek. Naprawde polecam. Obym długo nie musiał z becia na warsztat jechac ale gdyby sie tak zdarzyło to napewno odwiedzę fachowców i pasjonatów z ul. Spokojnej. Panowie dzieki za miła obsługe oby wiecej takich warsztatów powstawało :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

M-AUTOSERVICE

 

Byłem w zeszłym tygodniu. Ustaliliś my że naprawa ma koszyować 300zl. Odbieram auto i musze zapłacić 250zł. Pozniej jeszcze przypomniałem sobie że świeci kontrolka poduszki miało być 100zł a było 50zł No i najważniejsze wczesniej na partyzanckiej skasowali błąd i nic więcej a tu naprawili i mam spokój.

Dla mnie osobiście wżne jest też to że można z nimi porozmawiać. Wytłumacza wszystko o co się ich zapyta.

A co do ramek to bmkowicze z mojej okolicy zgłupieli na ich punkcie wszyscy chca zebym im takie załatwił ale to chyba naturalna reakcja właścicieli bmw na przedmit z litera M :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.