Skocz do zawartości

Opolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Miałem problem taki że coś hałasowało mi z tyłu. No to łożyska do wymiany po wymianie no ciszej sie zrobiło ale nadal było słychać. Wiec myslę Most super, pojechałem do Chłopaków na Spokojną. Auto podnieśli zobaczyli tył przy okazji łożyska bo ABS sie pali po wymianie czujnika na nowy chyba jakieś gówno kupilem zapomniałem ze to czujnik nie plastik. Dokładnie sprawdzili do kompa podłączyli no i wyszło że kupiłem gówno, doradzili mi jaki ma być, potem jazda próbna z Arkiem,

mówie ze chyba most ... Odp. Nie to nie to. ok 5 min dalej powiedział mi że to mogą być opony Ząbkowanie... Mówie ze tez tak myślałem ze może być to. tylko ze opon innych nie mam, ok umówiłem sie na inne naprawy. I na drugi dzien mówie pojade kupic opony na tył. Założyli mi odpalam jade i co CISZA CISZA. Tylko piszczaca uszczelke drzwi słychac . Wiec Stwierdzenie Chłopaki słychać co maja w Głowach ... Wiedza Wiedza i Wiedza o BMW. Ekipa godna oddania swojego auta. Warsztat dobrze wyposażony co chcesz to zrobią. Na placu no miejsca prawie nie ma, bo tyle stoi aut. Terminy no trzeba czekać to nie piekarnia. Moj pierwszy raz u nich to Mega pozytyw. 7.10 wracam tam bo kilka rzeczy muszą ogarnać. WIEC JAK KTOŚ CHCE NAPRAWIC DOBRZE TO TYLKO TAM. POZDRAWIAM kAROL

ADRES

M-Auto Service Arkadiusz Hosner

ul. Spokojna 5

45-809 Opole

tel. 077 474 00 20, 604 14 32 52

883 91 09 39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam. Posiadam e39 m54b22 instalacja lpg BRC plug & drive. Mam parę problemów z dlawieniem. Przełączaniem itp. Gazownikow od brc w Częstochowie w sumie brak. Jest tylko jeden który się podejmuje takiej instalacji bmw ale twierdzi że tak musi być. Często bywam w Opolu i liczę na pomoc tam. A więc jakiś serwis gazu od brc w Opolu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu część cyfr na liczniku(od 160km/h - do końca) nie jest oświetlona. Podobno jest to częsta przypadłość tego modelu(samochód jest z 2010r). Proszę o polecenie sprawdzonego zakładu na Śląsku lub Opolszczyźnie, który naprawi usterkę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wczoraj odwiedziłem warsztat na Spokojnej u pana Arka. panowie wymienili mi olej w skrzyni biegów i moście BMW e38 750IL.

Panowie mili, pogadani i normalni ludzie.

Pan Tomek który zajął się samochodem robił wszystko bardzo dokładnie i starannie jakby był to jego samochód.

Wszystko elegancko domyte, doczyszczone przed montażem nowego filtra i misy.

Pozdrawiam i dziękuję.

Po niedzieli umawiamy sie na wymianę uszczelek pod pokrywami zaworów.

Wiem przesrane :) ale ktoś to te gruchoty musi reperować żeby dalej cieszyły oko i tyłek wożącego się właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Nie mamy za bardzo alternatywy. Można jeszcze jechać na Partyzancką albo do ASO. Jak wypada ten serwis na Partyzanckiej w porównaniu do Spokojnej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba nie poważny bierze więcej o 130 procent jak serwis BMW Wrocław, powiedz mi co mógł się nauczyć przez 3 lata?,nie polecam i jeszcze raz nie polecam

Widzę że kolega po sąsiedzku :)

To jest forum i każdy może wyrazić swoje zdanie, ja byłem tam przez cały czas, nikt mnie nie wyganiał że nie można czy coś, widziałem jak i co było robione.

Tak z ciekawości zapytam? który mechanik z okolic Grodkowa chce w ogóle podjąć się jakiejś naprawy w BMW?

Jest jeden choć też niezbyt chętnie w Starym Grodkowie i zrobi, zawalony już chyba do połowy marca.

Który z elektryków chce coś pogrzebać w BMW?

Znam jednego, pana Grzesia z Tarnawy które nie boi się żadnego auta.

Wolę zawieźć tam bo chociaż ktoś tam coś robił przy 12V niż jakiś pan henio czy czesio ma się na tym uczyć w stodole czy pod chmurą.

Proponuję zadzwonić i porównać ceny, jak tak robię, do ASO też czasami dzwonię, ba zasuwałem już do Wrocka po głupia gumkę do odmy na którą i tak trzeba było czekać 2 dni.

Czytając fora można czasami ocipieć :)

Jedni chwalą Spokojną, drudzy Partyzancką, wejdziesz na Wrocław psy wieszają na ASO, wejdziesz na Brzeg, Majewski tez do doopy.

Wypadało by chyba samemu wszystko robić, ja po prostu nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Beznadziejny właściciel warsztatu w Opou na Partyzanckiej telefonicznie umówiłem się tydzień wcześniej przekazałem informację co potrzebuje naprawić a dokładnie telefon nie łączył się z systemem Bluetooth przekazałem informacje że komputer nie wykazuje błędu modułu a wykazuje przerwanie przewodu antenowego. Przyjeżdżam z Nysy 50 km a Pan "fachowiec" właściciel w pospiechu wsiadł do samochodu włączył opcję Bluetooth i powiedział że nie działa i on nic na to nie poradzi. Nie podpiął nawet pod komputer żeby zdiagnozować problem a bynajmniej spróbować. W trakcie całej sytuacji przyjechał inny klient a Pan właściciel w samochodzie ( k wa przyjechał ja pierd le zapomniałem i spławił faceta tak jak i mnie. W żadnym wypadku nie polecam tego warsztatu jedna wielka pomyłka facet nie ogarnia co i komu ma zrobić !!!!!!! odradzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Czy ktoś kojarzy zakład Sarzynski-service w Kędzierzynie-Koźlu? Dostałem polecenie, ale żadnych opinii klientów nie miałem okazji poznać.



Osobiście nie polecam, drogo i w moim przypadku problem nie rozwiązany, musiałem skorzystać z usług innego warsztatu . Ale to tylko moja prywatna opinia , każdy moze mieć swoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.