Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

W podkarpackim jak dla mnie d**a ....... do silników bardziej popularnych i bez valvetronica to polecam Andrzej Cichoń Zawada.

A do takich jak mój to nie mam pojęcia. Sam robię i diagnozuję to co umiem a to co nie umiem i nie mam do kogo podjechać, to z tym jeżdżę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden zakład, korzystałem z usług elektryka - kodowanie silniczka klapy świeżego powietrza. Wszystko sprawnie poszło.


SDW AUTO SERWIS BMW MINI

Handlowa 3, Rzeszów


Jak ktoś robił coś więcej to proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Panowie w drugą stronę, mogę przestrzec przed serwisem Hoffmana w Rzeszowie, a dokładnie oddziałem od automatycznych skrzyń biegów. Kiedy kupiłem mój samochód to postanowiłem wymienić olej w skrzyni dynamicznie ponieważ lekko szarpały obroty przy stalej predkosci (objawy konwertera), lecz wtedy byłem w tym totalnie zielony, wolałem zapłacić i mieć zrobione. Oczywiście oprócz wymiany oleju poprosiłem aby ktoś mi sprawdził sprzęgło i ogólnie stan skrzyni. Wymienili, zapłaciłem za wymianę oleju. Było okej chyba miesiąc, później na zimnym znowu obroty zaczęły szarpać. Pewnego razu wchodze pod samochód zdejmuje pampersy a tam wyciek oleju z tego złącza mechatronicznego. Ręce mi opadły. Przecież to jest w zestawie ZF z olejem a oddzielnie nie wiem czy kosztuje 30 zł. Zrobiłem konwerter, wymieniłem te przelotkę zalałem nowym olejem i jeżdżę narazie i wszystko jest okej. Wątpie żeby konwerter wysypał się w tak krótkim czasie, po prostu nowy olej go na chwileczke uleczył a problem za moment powrócił. Oddane auto z cieknącą skrzynią i prawdopodobnie nie zdiagnozowanym problemem ze sprzęgłem. A czemu nie reklamowałem? Uznałem że reklamacja załatwi problem w postaci wymiany części za 30 zł, nikt nie zostanie dalej pociągnięty za to że postawił złą diagnozę i za niedługo musiałem sam znowu to wszystko zdejmować.


Serwis Leja z Krasnego nie lepszy. Zadzwoniłem ile by wziął za wymianę konwertera, powiedziałem że mam zakład który mi go zregeneruje, zakupie olej i miskę, tylko chodzi o robociznę. To chyba stanęło na 5500zł, bo jak skrzynia ma 270 tys to na pewno tarczki panewki trzeba przy tym przebiegu zrobić, konwerter tylko ZF bo na innych nie będzie jeździło. A ja nie zrobiłem tarczek panewek, założyłem regenerowany konwerter za dziewięć stów i jeżdżę :lol: Ogólnie rzecz biorąc Panowie dajcie sobie spokój z podkarpaciem jeżeli coś się dzieję z waszymi automatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Poleci ktoś dobrego specjalistę na Podkarpaciu który byłby w stanie przeprowadzić procedurę doposażenia w interfejs USB audio w BMW F10, CIC Basic mały ekran bez NAVI?


Z góry dzięki za podpowiedzi

Kwestia co aktualnie masz w samochodzie, jest to do zrobienia.

tel 781975232


Fb/BmwTechnik elektronika Bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Spróbuj w MBM Premio na aleji niepodległości. Ja osobiście tam nie robiłem ale bywałem tam często i słyszałem dużo dobrych opinii. Od siebie moge polecić Eko Auto w Krośnie. Wulkanizator obracał opone do skutku, umiejętnie przyklejał ciężarki mimo "gołej" felgi były wręcz niewidoczne. Wydruk na koniec oczywiście. Ani jednej ryski to rzecz jasna. 245/35r19 i 275/30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam.

Moze ktos polecic ogarniety warsztat gdzie wymnienie rozrzad f10 silnik b47?

Pozdrawiam.

 

Zadzwoń i zapytaj u nich: SDW AUTO - serwis BMW i MINI - 666034066, kilka razy korzystałem z ich usług i mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam.

Moze ktos polecic ogarniety warsztat gdzie wymnienie rozrzad f10 silnik b47?

Pozdrawiam.

I jak tam kolega , wymieniłeś rozrząd ? też szukam gdzie wymienić b47 silnik ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wymieniłem ostatnio olej w skrzyni i w xdrive u Mateusza Wlazło w Mrowli.

W życiu nie widziałem tylu BMW na raz, na placu stało chyba kilkadziesiąt BMW.

Gość remontuje silniki, robi przeglądy, no generalnie spec.

Jak zacząłem z nim rozmawiać na temat moich przemyśleń, fanaberii - ma ogromną wiedzę i wie co robi.

Fajne, ludzkie podejście.

Słyszałem, że jedank z grubszymi tematami dość długo mu schodzi.

Olej w skrzyni wymienił na moich częściach + olej dtf + przelotka mechatroniki, cena w porządku i na plus wpis wbity w historię BMW.

To była pierwsza usługa więc wydawanie finalnego werdyktu to trochę za wcześnie, ale jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Moje G30 530ix M-sport czarny szafir

Jeśli szukasz zespołu na wesele, to zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.