Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Witam, potrzebuje namiary na kogoś ogarniętego do wymiany uszczelek kolektora wydechowego w BMW X5 E70 3.0 sd najlepiej z okolic Dębicy ewentualnie Tarnów i Rzeszów. Bardo proszę o jakieś namiary bo szukam i nikogo konkretnego nie znalazłem. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam


Szukam osoby (mechanika) która zobaczy egzemplarz BMW w Rzeszowie przed zakupem i doradzi (podłączy pod kompa, sprawdzi pod wzgledem mechanicznym itp) i powie czy warto


Ktoś kogoś poleci ??


P.S koło komisu w którym stoi samochod mam mozliwość podniesienia samochodu na podnośniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam


Szukam osoby (mechanika) która zobaczy egzemplarz BMW w Rzeszowie przed zakupem i doradzi (podłączy pod kompa, sprawdzi pod wzgledem mechanicznym itp) i powie czy warto


Ktoś kogoś poleci ??


P.S koło komisu w którym stoi samochod mam mozliwość podniesienia samochodu na podnośniku

 

podbijam temat, mam na oku e38 740i z okolic Rzeszowa i Dębicy - gdzie poza ASO (chcą 1000 pln) można zrobić porządny przegląd przedzakupowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam


Szukam osoby (mechanika) która zobaczy egzemplarz BMW w Rzeszowie przed zakupem i doradzi (podłączy pod kompa, sprawdzi pod wzgledem mechanicznym itp) i powie czy warto


Ktoś kogoś poleci ??


P.S koło komisu w którym stoi samochod mam mozliwość podniesienia samochodu na podnośniku

 

podbijam temat, mam na oku e38 740i z okolic Rzeszowa i Dębicy - gdzie poza ASO (chcą 1000 pln) można zrobić porządny przegląd przedzakupowy?

 

Ziomek Zbigniew Mechanika Pojazdowa. Człowiek dobrze ogarnia temat a w szczególności BMW

http://images45.fotosik.pl/1880/47dcdecf84842fbc.jpg


http://www.autocentrum.pl/awc/zowik05/bmw-seria-3-2002/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do kogo teraz jechać najbliżej Dębicy ze skomplikowanym problemem w bmw? Mam w Dębicy dobrego machera i go POLECAM Andrzej Cichoń w Zawadzie (mimo ciężkiego charakteru i odległych terminów) - zdobywca 1 nagrody w konkursie ogólnopolskim Supermechanik Elite 2018. Niestety powiedział, że z moim silnikiem V8 nie miał wiele do czynienia i akurat tego problemu co mam teraz nie podejmie się bo za dużo czasu straci na niego - zawalony robotą jak ch***. U Pana Wlazło byłem jakiś czas temu i fakt, że stoi u niego kilkadziesiąt różnych bmw co powinno dobrze o nim świadczyć, ale po kilku dniach stwierdził, że dymienie na niebiesko u mnie na pewno zwiastuje poważne problemy i jedyne wyjście to rozbierać silnik i przygotować się na koszty do 18000zł (!!!).... Usłyszeć to, to jak oberwać kowadłem w łeb. Przyczynę znalazłem sam przy pomocy zagranicznego forum - wadliwa pokrywa zaworów prawej głowicy bez właściwego odpowietrzenia. Wymieniłem sam i zero niebieskich dymków i minimalne zużycie oleju. Może mnie olał trochę i zawalony robotą nie miał czasu sprawdzić ale po tej sytuacji po prostu nie mogę do niego podjechać. Mógł mieć dobrego klienta no ale trudno. Napiszcie mi do kogo jeździć?

Zawiodłem się także na bardzo chwalonym warsztacie w Tarnowie ul.Krzyska SU coś-tam - miałem też problemy z wahaniami obrotów i wysokim zużyciem paliwa. Wymienili uszczelkę kolektora ssącego, czujnik ciśnienia w kol, jakąś adaptację zrobili i skasowali 1200zł.... wahania są dalej, dużo pali dalej, jedynie na komputerze pokazuje jakby niższe spalanie ale w rzeczywistości zero poprawy. Normalnie nerwowo nie wytrzymam. Jedyny uczciwy mechanik stwierdził, że się nie podejmie.

Proszę o namiary ale tylko do bardzo doświadczonych speców od bmw. Dzięki wielkie z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślusarczyk może i dobry ale trochę mnie razi jak mi mówią, że najpierw 690 zł za diagnostykę chcą (przez telefon taką informację otrzymałem)... a potem się zobaczy co wyjdzie.

Najpierw spróbuję PROFI AUTO MOTO SERWIS w Ostrowie pod Tarnowem i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.