• Reklama

Podkarpackie

czyli spis sprawdzonych przez forumowiczów warsztatów zajmujących się marką BMW

Moderator: speed1211

Podkarpackie

Postprzez Admin » 01 Gru 2004 10:51

Poniżej znajdziecie warsztaty godne polecenia (zdaniem użytkowników forum) w woj. podkarpackim.
Admin
BMW Klub Polska
BMW Klub Polska

Dołączenie: 06 Sty 2003 09:02
Miejscowość: Warszawa

Przemyśl (Ostrów k.Przemyśla)

Postprzez santex » 01 Gru 2004 14:28

Ilasz Robert. Mechanika pojazdowa

(0-16) 671 05 99
37-700 (p-ta Przemyśl) Ostrów 288 gm. Przemyśl,

pow.przemyski, woj.podkarpackie

Prawdziwy maniak BMW, sam jeździ piąteczką E-34.
Nie robi blacharki, ale zawsze odsyła do godnych zaufania fachowców, współpracuje z kilkoma innymi warsztatami, gdzie ma się zniżki powołując się właśnie na ROberta. Np po zrobieniu zawieszenia wysyła do Miłego Pana robiącego fachursko zbieżność igeometrię za 40 PLN

SPecjalista od silników ;) Lubi TDSy ... Nie naprawia automatycznych skrzyń biegów, ale bawi się np w wymianę ichnich filtrów i olejów ... Zresztą zawsze można wszystko ustalić pod telefonem.

Dojazd - z Przemyśla kierować się ulicą grunwaldzką w stronę Ostrowa, mijając znak OSTRÓW zobaczymy przystanek MZK po lewej stronie (czerwono szara wiata) 1,5 metra za przystankiem jest żwirowa droga w lewo - ... Skręcmy w lewo, i jedziemy kilkadziesiąt metrów ... dom po lewej stronie , rozpoznać idzie go po tym, że zawsze na podwórku stoi CONAJMNIEJ jedna beemka ;)
Wejdź i nakarm głodne dziecko ! => http://www.pajacyk.pl/
E-mail => http://tinyurl.com/6qvjz
Skype => callto://santex997/
tel.kom.: +48 880 445 818
--
http://ot.mklub.net - Ciemna Strona Forum BMW Klubu Polska :-]
santex

Dołączenie: 24 Kwi 2004 17:10
Miejscowość: Przemyśl-Wrocław

Postprzez KozaRKR » 25 Lut 2005 14:50

Jestem z Krosna Podkarpackie nie odrzańskie, AUTO-TOP to jest warsztat, który chciałbym polecić wszystkim braciom. obsługa jest fachowa, choć nie jest to warsztat wyspecjalizowany w serwisie tylko naszej bawarskiej marki, jednak o ich kompetencjach w tej kwestii świadczy zapotrzebowanie ludzi na ich usługi.
To jest adres
AUTO-TOP
Krosno ul. Pużaka 49
(13)42-005-01
KozaRKR
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 23 Lut 2005 15:44
Miejscowość: Podkarpacie

Postprzez LukaszPL » 30 Maj 2006 06:19

KozaRKR napisał:Jestem z Krosna Podkarpackie nie odrzańskie, AUTO-TOP to jest warsztat, który chciałbym polecić wszystkim braciom. obsługa jest fachowa, choć nie jest to warsztat wyspecjalizowany w serwisie tylko naszej bawarskiej marki, jednak o ich kompetencjach w tej kwestii świadczy zapotrzebowanie ludzi na ich usługi.
To jest adres
AUTO-TOP
Krosno ul. Pużaka 49
(13)42-005-01

Nie polecam....warsztat nie jest w stanie zdiagnozowac bledow OBD II ....chyba nawet nie posiada skanera....nie potrafi zdiagnozowac usterki w Hondzie wiec tym bardziej, prawdopodobnie nie da rady z BMW. :evil:
Awatar użytkownika
LukaszPL

Dołączenie: 23 Mar 2004 06:10
Miejscowość: kiedys Krosno, teraz New Jersey

Postprzez ASCII » 27 Paź 2006 21:27

Specjalistyczny warsztat obslugi samochodów
Dębica ul. Kukułcza 8
tel. 603602330

Warszat zajmuje sie regeneracja pomp wtryskowych badz ich wymiana na inne zregenerowane

Gosc oglasza sie na Allegro - za pompe do TDSa chce 1700
W regenerowanych pompach jest nowa głowica i daje gwarancje na 3 miesiace

Ja bylem u niego ze swoja pompa i po sprawdzeniu powiedzial, ze jest OK i wystarczy uszczelnic (wzial 350 zł) - mogl powiedziec ze trzeba inna i skasowac 1700

Widac, ze zna sie na rzeczy, posiada bardzo duza wiedze z tego zakresu, ponadto mozna sie z nim dogadac, gosc nie mysli o sobie za duzo, slowny i konkretny - bylem u niego osobiscie bo myslalem ze moze oszukac mnie ale teraz bez zastanowienia wyslalbym mu pompe (bo tak tez mozna)

Wyposazenie warsztatu na wysokim poziomie, mila obsluga... naprawde polecam :!:
343 tys przebiegu... to sie nazywa doswiadczona kobieta :D
ASCII

Dołączenie: 20 Sie 2005 21:55
Miejscowość: Prudnik

Sprzedaż i serwis skrzyń biegów

Postprzez Bienek » 27 Sty 2007 15:38

Handel Hurtowy i Detaliczny Antoni Leja

Rok założenia: 1989

Adres:
36-007 Krasne 1056
woj. podkarpackie

Kontakt:
• Telefon: (0-17) 771 19 80
• Fax: (0-17) 771 19 80
• E-Mail: antosleja@tlen.pl
• WWW: leja.rze.pl

Profile działalności:
Sprzedaż i serwis skrzyń biegów
Podzespoły nowe i używane do samochodów zachodnich

Osoby kontaktowe:
• Antoni Leja - Właściciel, 608 874 991

U tego Pana naprawiałem skrzynie biegów. Miałem problem z wyskakującym 1 biegiem. Naprawa była szybka i profesjonalna. Widać, że człowiek zna sie dobrze na tym co robi. POLECAM.
Bienek

Dołączenie: 29 Sty 2005 21:33
Miejscowość: podkarpackie

Postprzez bzyku997 » 06 Kwi 2007 21:13

Firma Automacher podaje link do ich strony http://www.automacher.com.pl
36 - 062 Zaczernie
Miłocin 181
tel. 501 536 118
jest to trasa Rzeszów-Nowa Dęba
Kolesie maja specyficzne podejscie do klienta tzn. przyjechalem z moim 530d a koles sie pyta co z nim nie tak- powiedzialem 3 slowa, zostawilem nr. tel i kluczyki do auta. powiedzial ze zadzwoni jak zrobia. nastepnego dnia wieczorem odebralem auto z ktorym Bosh Serwis niemogl sobie poradzic. POLECAM
PS. na warstacie widzialem u nich takie auta jak Hummer, Subaru, rozne VW w tym Tuareg oraz AUDI.
bzyku997

Dołączenie: 19 Lut 2006 13:15
Miejscowość: Podkarpacie

Postprzez froncik » 18 Maj 2007 16:36

bzyku997 napisał:Firma Automacher podaje link do ich strony http://www.automacher.com.pl
36 - 062 Zaczernie
Miłocin 181
tel. 501 536 118
jest to trasa Rzeszów-Nowa Dęba
Kolesie maja specyficzne podejscie do klienta tzn. przyjechalem z moim 530d a koles sie pyta co z nim nie tak- powiedzialem 3 slowa, zostawilem nr. tel i kluczyki do auta. powiedzial ze zadzwoni jak zrobia. nastepnego dnia wieczorem odebralem auto z ktorym Bosh Serwis niemogl sobie poradzic. POLECAM
PS. na warstacie widzialem u nich takie auta jak Hummer, Subaru, rozne VW w tym Tuareg oraz AUDI.

idealnie jak dla mnie, wlasnie mieszkam w tarnobrzegu a musze sie wybrac do mechanika;)
Awatar użytkownika
froncik

Dołączenie: 18 Maj 2007 16:10
Miejscowość: Tarnobrzeg / Zeewolde Nederland
Moje BMW: e36 318i 1994

Postprzez FuXX » 19 Sie 2007 19:30

Jestem z Rzeszowa, co do pana co naprawia skrzynie to mam odmienne zdanie (też mi naprawiał). Natomiast Automacher nigdy u nich nie byłem, ale krążą różne opinie. Teraz ciężko o dobrego mechanika.
FuXX

Dołączenie: 03 Wrz 2005 10:21
Miejscowość: Rzeszów
Moje BMW: było e39, jest e70 3.0si

Postprzez patrol4x4 » 09 Gru 2007 20:31

Kolega kolegi ma jeszcze e46 328 robil cos w SZik-u dokaldnie nie wiem co "szpec" zepsul mu gwint w misce olejowej-potajemnie przegwintowal zalal olejem i oddal samochod niestety opilki zostaly w misce, takze nie polecam e46 328 do kupienia z podkarpacia i zakladu szik. pzdr
patrol4x4

Dołączenie: 03 Gru 2007 17:26
Miejscowość: Rzeszow

Postprzez Kiść » 23 Gru 2007 04:34

LukaszPL napisał:Nie polecam....warsztat nie jest w stanie zdiagnozowac bledow OBD II ....chyba nawet nie posiada skanera....nie potrafi zdiagnozowac usterki w Hondzie wiec tym bardziej, prawdopodobnie nie da rady z BMW. :evil:

Nie wiem jak to się stało...

Serwis jest super, nawet właściciel to mój dobry znajomy i nigdy nie miałem problemów z serwisem BMW u nich, innych marek też nie.

Polecam w 100% !
Kiść

Dołączenie: 03 Gru 2007 02:16
Miejscowość: Krosno

Postprzez LukaszPL » 29 Gru 2007 03:32

Kiść napisał:
Nie wiem jak to się stało...

Wygladalo to tak:

Zapalil sie "check engine" w Hondzie mojej mamy. Starym zwyczajem na internecie poszukalem jakiegos warsztatu w Krosnie lub okolicach.
Na naszym forum trafilem na firme Auto-Top. Zadzwonilem do mamy, powiedzialem o miejscu do ktorego powinna sie udac oraz co maja sprawdzic w jej samochodzie.
Na miejscu oczywiscie mechanicy popatrzyli na siebie i powiedzieli ze nie sa w stanie sprawdzic co jest przyczyna zapalonego "check engine", odeslali mame do dealera Hondy w Rzeszowie. Nie wysilili sie nawet aby sprobowac podpiac skaner do zlacza diagnostycznego. :mad2:
Powiedzieli ze nie maja czym sprawdzic japonskiego samochodu. :liar:

Skonczylo sie na tym ze wyslalem do Polski swoj wlasny skaner mama podlaczyla,nacisnela przycisk "read", odczytala kody, zapisala, nacisnela przycisk "erase" kasujac kody i wylaczajac kontrolke "check engine"
Po odczytaniu kodow okazalo sie ze przyczyna byla emisja spalin a dokladnie sonda lambda.

To co potrafila wykonac 53-letnia kobieta nie byl w stanie zrobic warsztat Auto-Top. :lol:
Awatar użytkownika
LukaszPL

Dołączenie: 23 Mar 2004 06:10
Miejscowość: kiedys Krosno, teraz New Jersey

Uwaga na Machera!

Postprzez Daoo » 16 Sty 2008 13:44

Dobre sobie goście z Automachera potrafią tylko docierać w2asze wuzki pod wszą nieobecność tak tak mieszkam koło nich ha ha a ile ich uszkodzili spytajcie lakierników po przeciwnej stronie jest ich tam kilku i świadczą im szybkie usługi tak byście najlepiej chyba nie wiedzieli.Cuż chętnie po patrze na wasze fury jak je docierają jeśli tam oddacie furke i spuścicie ją z oka hi hi
Daoo
Daoo

Dołączenie: 11 Sie 2007 16:19
Miejscowość: Małopolskie
Moje BMW: E-53 3.0d 218km

Postprzez sylwo » 08 Lut 2008 02:15

witam wszystkich.jestem nowym forumowiczem i od niedawna szczesliwym posiadaczem bmw e46 320d. z tego co tutaj piszecie to widze ze nie ma zadnego uczciwego mechanika w rzeszowie i okolicach.zatanawiamsie gdzie ja bede jezdzil jak sie cos popsuje.czy serwisowanie bmw jest naprawde takie trudne czy po prostu ciezko o dobrego mechanika?odpowiedzcie prosze!!!!
sylwo

Dołączenie: 08 Lut 2008 01:44
Miejscowość: rzeszow
Moje BMW: kiedyś ...e46 320d
teraz ...e91 320xdA+

Postprzez meho » 09 Lut 2008 22:03

Jest dobry macher od BMW nazywa się Jerzy Malec ma swój mały warsztacik w Rzeszowie na ulicy Dąbrówki 6 co moge dodać to to że zna się na rzeczy bardzo dobry fachowiec polecam
Osoby zarządzające firmą:
Jerzy Malec - Właściciel, 0 698 519 330;(0-17) 740 24 62
jurek-malec@wp.pl
meho

Dołączenie: 08 Gru 2007 22:39
Miejscowość: Rzeszów

Następna

Powróć do Polecane warsztaty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość