Skocz do zawartości

Podlaskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

" VMAX CAR SERWIS s.c."

B.Mazerski , J.Siemaszko

15-062 Białystok ul.Warszawska 39

tel 0607 438 709

 

Warsztat mają na ul. MODLIŃSKIEJ

 

Polecam gorącoooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Elektrycy i alarmy w jednym.

Na Wysockiego w Białymstoku, na przeciwko cmentarza. Duży zółty napis "Autoelektryk"

Zawsze doradzą, trochę "zapracowani", ale życzliwi.

Nawet szyber u nich zrobiłem kiedyś. Znani w polskim swiatku SAABów.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1.Ostatnio na ul. Choroszczańskiej 24 naprawiali mi autoalarm Clifforda, firma nazywa sie ADiS - polecam.

2. Niedługo jestem umówiony na wymianę klocków i tarcz z przodu, oraz oleju, filtrów i misy olejowej na ul gen Kleberga (dawna szosa Pólnocno-Obwodowa) w firmie Rycar zobaczymy jak wyjdzie, wówczas opiszę:)

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ostatnio na ul. Choroszczańskiej 24 naprawiali mi autoalarm Clifforda, firma nazywa sie ADiS - polecam.

 

Nie mam pojęcia jak jest u nich z jakością usług ale ceny mają conajmniej pojechane... za podłączenie zdalnego centralnego zawołali 150zł... podczas gdy normalna cena 50...

 

Ostrożnie bym polecił warsztat Perfect Auto na Andersa. Ostrożnie bo jest on nowy. Wymieniałem u nich wahacz szybko(gdyby nie moja pomyłka przy zakupie trwało by to 20-30 min) miło i przyjemnie ale jedna naprawa jeszcze nie świadczy o niczym a na renomę troche trzeba popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla scisłości w takim razie na Choroszczańskiej 24 zrobili:

1. Wymiana czujnika ryuchu

2.Wymiana czujnika uderzeniowego

3.Wymiana centralki sterującej

4.Ustawienie alarmu

koszt:100 zł

Nie wiem czy to duzo czy mało, niech mnie ktos w takim razie oświeci?

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felix napisałeś:

" VMAX CAR SERWIS s.c."

B.Mazerski , J.Siemaszko

15-062 Białystok ul.Warszawska 39

tel 0607 438 709

 

Warsztat mają na ul. MODLIŃSKIEJ

to gdzi mam tego warsztatu szukac wrazie zcego na Modlińskiej, czy najpierw kontaktować się z biurem na Warszawskiej?

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

AUGUSTOW:

 

-warsztat mego kolegi Osy przy ul.Szkolnej- najlepsze malowanie + mega wielkie doswiadczenie w naprawach bmw-wlasciciel mial juz ich kilkanaście, na codzien jezdzi e39, a w weekendy terroryzuje miasto swoim e30 z motorem m5 :twisted:

wczesniej sam zaturbil 323 e21 i 325 e30, wiec trudno o lepszego fachowca

 

-warsztat mego kolegi nazwiskiem Łazar na ulicy rajgrodzkiej. Szybka fachowa obsluga i rowniez doswiadczenie w bmw z racji zamilowania wlasciciela do bmw

 

Ręczę za jakość usług w obu tych warsztatach. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

sprawa może nie na temat troszkę ale znalazłem kogoś kto jest z moich stron i ma taką samą maszyne pytania kierowane do qqiz

 

co do warsztatów to jest kilku gosci w suwałkach co znają sie na bmw i np na e30 najlepiej zna się gość na ul 23 pażdziernika kilka domów przed pom-em ale czasami drogi (za drogi) jednak na pewno usunie usterkę co do nowszych modeli nie powiem nic nie robiłem u niego ale raczej tylko e30 e34 troszkę e36

 

za to śmiało można polecić pana elektryka który ma warsztat przy wyjeżdzie z suwałk za torami w prawo i do końca w stronę sudowi na zakręcie prosto niestety niewiem jaka to ulica trzeba sie umawiać z wyprzedzeniem na tydzień ale warto

np naprawa tempomatu +wymiana przekażnika od prędkościomierza +podłaczenie pod komputer +pełna diagnostyka elektroniki+wymiana żarówek w desce rozdzielczej + kasacja inspekcji + skasowanie błedów= 90zł uważam ze to nie drogo samo podłaczenie w białym trzeba dać od 150-350zł wiem bo dzić dzwoniłem szok pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

http://www.polstarter.bialystok.pl/

 

POLSTARTER - REDLIŃSKI I OSTASZEWSKI

SPÓŁKA JAWNA

ul. Gajowa 110

15-794 Białystok

tel. (085) 653-14-31

fax: (085) 869 11 59

 

Polecam, elektryka :cool2:

 

Zajmują się naprawą i regeneracją rozruszników i alternatorów, a także naprawami instalacji elektrycznych samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
" VMAX CAR SERWIS s.c."

B.Mazerski , J.Siemaszko

15-062 Białystok ul.Warszawska 39

tel 0607 438 709

 

Warsztat mają na ul. MODLIŃSKIEJ

 

Polecam gorącoooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :dance:

 

 

UWAGA, warsztat przeniesiony na ul. Kopernika koło nowego tunelu, za auto komisem FRANCAR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
felix napisałeś:

" VMAX CAR SERWIS s.c."

B.Mazerski , J.Siemaszko

15-062 Białystok ul.Warszawska 39

tel 0607 438 709

 

Warsztat mają na ul. MODLIŃSKIEJ

to gdzi mam tego warsztatu szukac wrazie zcego na Modlińskiej, czy najpierw kontaktować się z biurem na Warszawskiej?

 

Warsztat juz przeniesiony na ul Kopernika przy komisie Francar. Byle magazyny Franko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam też warsztat na Upalnej w garażach na dole. Pan Jan Zieniewicz - świetny fachowiec! Nie ma problemu jeżeli chcesz zostać i patrzeć co robi. Poza tym, dość tanio sobie liczy. 250zł za wymianę oleju w silniku i skrzyni (łącznie z kosztami filtru i olejów), gdy na Choroszczańskiej chcieli 280 za samą wymianę oleju i bez możliwości sprawdzenia co robią. Polecam.

 

Ma napięte terminy, więc trzeba się umawiać:

Jan Zieniewicz, tel. 605 612 135

 

Uwaga! Tam jest też drugi warsztat, ale jakieś dwa młode łebki go prowadzą. Kilka osób mówiło mi, żeby na nich uważać.

http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja swoje bmw naprawialem na sowlanskiej 14. klijent naprawia tylko bmw i mysle ze zna sie na rzeczy maly minus duzo gada zeby jak najwiecej kasy zdoic od Ciebie ale idzie sie dogadac i przegadac

 

 

ceny kroi takie, że głowa mała, zmiana pompki paliwowej 650 zł :duh: ale trzeba powiedzieć, że jest dobry, tylko nie zrażać się jego podejściem do klienta, taki ma sposób bycia i tyle, najlepiej chyba nie polemizować z nim, bo łatwo go niepotrzebnie zdenerwować. Jeśli nie macie obiekcji co do proponowanej przez Pana ceny to jak najbardziej polecam. A co sądzicie o panach z Baranowickiej 109? Robił ktos tam coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.